Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки

Тести

Математика кохання


Ваш номер, сер?!

Спроби збагнути закони їх співіснування налічують не сотні, а тисячі років. І, мабуть, одне з найцікавіших тлумачень належить давній науці — нумерології, чи не найвідомішим корифеєм якої вважають Піфагора. Дійшла вона й до наших днів. Про її таємниці читачам «CITY LiFE» минулого року (у № 2) розповідав фаховий нумеролог Рафаель-Тіран Лев Арі, з яким сьогодні ми продовжимо розмову і спробуємо з’ясувати, в чому ж криються таємниці ідеальної пари.

— Мабуть, спочатку варто нагадати читачам суть побудови нумерологічних прогнозів, адже нині ми дамо можливість зробити їх самостійно, — відразу заінтригував мене Рафаель-Тіран. — Тож почнімо з того, що дата народження кожної особи та ім’я, утворене з літер, які у свою чергу мають цифрові відповідники, становлять своєрідний числовий код. За такими кодами людей можна розділити на 9 груп. І кожна має своє призначення у житті. Дуже важливо усвідомлювати й виконувати його, до того ж виконувати позитивно — тоді й у справах таланить, і здоров’я не турбує, й особисте життя складається добре. І ви, мабуть, пригадуєте, що трапляється, коли цей код використовується негативно — я наводив приклад із кодом «Закон». Людина, в долі якої він написаний, може стати як блискучим юристом, прекрасним правоохоронцем (у разі позитивного використання коду), так і злочинцем (у разі негативного, коли відмовиться від легальної стезі й не обере призначений їй фах).

— Як же можна використати ці знання у побудові особистих стосунків?
— Знаючи специфіку представника тієї групи, з якою вас звела доля, ви можете зрозуміти мотиви його вчинків, а відтак — скоригувати своє ставлення до них. Наприклад, збагнути нарешті, що кохана людина раз у раз вирушає в подорож не тому, що ви їй набридли, а тому, що рух і мандри — це її суть. Якщо приймете це як даність і не обріжете їй крила — зможете політати разом...
Аби з’ясувати, що саме їй необхідно, доведеться насамперед зробити деякі підрахунки. Напишіть на аркуші паперу день, місяць та рік народження людини, яка вас цікавить, і додайте всі цифри. Припустимо, певна особа народилася 10 грудня 1972 року. Тож складаємо перші дві цифри — день: 1 + 0 = 1; другу і третю — дванадцятий місяць: 1 + 2 = 3; далі — рік: 1 + 9 + 7 + 2 = 19, оскільки вийшло двозначне число, то складаємо далі: 1 + 9 = 10, а 1 + 0 = 1. Варто зауважити, що перша отримана цифра (дня народження) вказує на спосіб мислення й поведінку людини у повсякденні, у спокійному стані. Друга цифра (місяця народження) розкриває її внутрішній світ, який ми не завжди помічаємо і який виявляється в екстремальних ситуаціях. А якщо до цих чисел доплюсувати ще й підсумкову цифру року народження (1 + 3 + 1 = 5), отримаємо номер тієї категорії, до якої людина належить (у даному випадку це п’ята група), і дізнаємося про домінантні риси, які, зрештою, і впливають на життєвий шлях, вибір професії і те, що нас сьогодні цікавить передусім, — особисті стосунки.

— Охарактеризуйте коротко кожну з цих груп.
— Підемо по порядку.

1 — це керівник і командир, який не підпорядковується нікому, навпаки — віддає розпорядження. Прагне до відповідальності й незалежності. Ретельно збирає інформацію і діє неординарно. Спосіб мислення — логічний.

2 — прекрасний посередник у заплутаних ситуаціях і чуттєвих стосунках. Людина чутлива, тактовна і дипломатична. Любить бути миротворцем, прагне співпраці й роботи в парі. Відчуває потребу у підтримці. Емоційний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях надто чутлива і вразлива.

3 — творча особа. Її завдання — принести людям радість і усмішку. Її любить фортуна і Бог береже. Компанійська, комунікабельна людина, яка любить життя й веселощі. В екстремальних ситуаціях завжди знайде вихід — якось та й викрутиться.

4 — істинний критик, від уважного погляду якого не приховається жодна дрібничка. Бачить світ через призму власних законів. Матеріаліст. Передчуває події і ніколи не помиляється. Не боїться важкої роботи. Зобов’язаний іти по життю чесним шляхом, аби не «будити дрімаючу собаку» закону. Спонтанний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях перетворюється на непробивну стінку — жахливого упертюха.

5 — людина руху і швидкості. Жваво мислить і швидко втілює свої плани в життя. Їй необхідна свобода для самореалізації. Не терпить замкнутого малометражного простору. Дуже сексуальна. Любить різноманіття у житті і діяльності. Інстинктивний спосіб мислення. У пориві гніву поверне собі свободу, нехай навіть гучно грюкнувши дверима.

6 — людина «сфери обслуговування». Типовий сім’янин — тягнеться до колективу. Любить красу і естетику. Прагне допомагати людям. Як правило, має багато друзів. Але ревнива й залежна від сімейних уз. Важко іде на розрив, навіть якщо потерпає в подружньому житті. Потребує заохочення, аплодисментів, що надають упевненості. Емоційний тип мислення. В екстремальних ситуаціях починає нав’язувати іншим свою думку.

7 — справжній психолог у своєму оточенні, тому всі нещасні й знедолені липнуть до нього, як мухи до меду. Дуже чутлива людина, яка легко ображається, навіть якщо цього нічим не виявляє. Має надзвичайно сильну інтуїцію. Тягнеться до релігії, духовності, містики. Любить хорошу, якісну музику. Інтуїтивний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях шукає тиші, спокою або замикається в собі.

8 — людина сили, влади і грошей. Енергійна, тому тривале перебування на одному місці для неї — справжні тортури. Любить займатися кількома справами одночасно. Женеться за матеріальними благами. Зобов’язана врівноважити в собі духовне і матеріальне начало. Ця особа відчуває потребу у збиранні інформації. В екстремальних ситуаціях може вдатися до силових методів розв’язання проблеми.

9 — «провідна зоря», вчитель і консультант. У нього підвищена потреба у словесному самовираженні. Наставляє людей на шлях праведний. Вміє співчувати і співпереживати. Інтуїтивний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях мовчанки від нього не дочекаєтесь.

Варіанти сумісності кодів
— А як з’ясувати сполучуваність цих типів?
— Найлегше зробити це за переліком, який пропоную вашій увазі. Тут — усі можливі варіанти поєднань. Шукайте потрібну вам пару і читайте міні-прогноз її сумісності.

1 — 1 — У обох — енергія керівників. Між ними можливі чудові стосунки за умови об’єднання сил, співпраці і взаємних поступок. Найважливіше, аби не віддавали одне одному накази й не намагалися одне одним керувати. Обидва — логічні, тому повинні прислухатися до партнера.

1 — 2 — Доповнюють одне одного. Одиниця приховує почуття, а двійка, навпаки, дуже чутлива. Одиниці слід вчитися у двійки дипломатичності, вмінню сприймати інформацію та помічати нюанси. Одиниця більш домінантна, ніж двійка, якій необхідно на когось спертися в житті, якій потрібна співпраця в усьому. І в цій парі одиниці не слід бути егоїстичною.

1 — 3 — Одиниця — логічна і, перш ніж прийняти якесь рішення, ретельно збирає інформацію. Тоді як трійка розраховує виключно на «пощастить», любить жартувати й сміятися, і в неї все стає на свої місця в останню хвилину. Цією легковажністю вона може образити одиницю, яка все серйозно обмірковує. А одиниці варто пам’ятати, що трійка терпіти не може, коли їй безапеляційно вказують, що і як робити, проте любить увагу й чуйну реакцію на кожен свій вчинок.

1 — 4 — Четвірка вперта, звертає увагу на дрібниці, нюанси й не бачить різниці між суттєвим і несуттєвим — для неї значуще все. Її може вивести з рівноваги прагнення логічної й імпульсивної одиниці покерувати. Це дуже складний момент. Але такі люди якось можуть співіснувати, якщо одиниця не буде командувати четвіркою і партнери не втручатимуться в життя одне одного.

1 — 5 — Секрет цієї пари — гнучкість. Обидва люблять нестандартні речі й розваги, обидва розумні й творчі. От тільки п’ятірка не така педантична, як одиниця, у котрої все «розкладено по поличках». Тож п’ятірка — людина-вітер — повинна вчитися концентруватися, доводити справи до кінця і прислухатися до логіки одиниці, щоб не вибивати її з колії своєю розсіяністю. А одиниця у свою чергу повинна давати п’ятірці максимум свободи, аби не перекрити їй кисень.

1 — 6 — Обом необхідно поважати думку партнера. Шістка потребує надійного ґрунту під ногами, який їй може забезпечити одиниця. Проте одиниця звикла керувати і не приймає вказівок ні від кого, а шістка (загалом поступлива у спокійному стані) в проблематичних ситуаціях любить нав’язувати свої погляди. Однозначно — хтось повинен поступитися. І краще це зробити одиниці: шістка творча і дуже сімейна — дайте їй можливість проявити себе і свої здібності.

1 — 7 — Обоє — сильні особистості. Одиниця — домінантна і компанійська, їй важко змиритися з тим, що сімка любить спокій і тишу. Союз між ними можливий, якщо сімка поступатиметься одиниці, якій у такому випадку просто ні з ким буде сваритися; а одиниця у свою чергу прислухатиметься до інтуїції сімки, котра може їй дуже допомогти у житті своїми порадами.

1 — 8 — Одиниця — бос і командир, а вісімка прагне влади. Що ж робити? Керувати по черзі (залежно від бажання вісімки). Коли вісімка починає шаленіти від різких змін настрою, одиниця повинна виявити стриманість і логічність у вчинках.

1 — 9 — Чудовий зв’язок! Дев’ятка так само логічна і прямолінійна, як і одиниця, проте, на відміну від неї, не рветься до керівництва. Дев’ятка — розумний генератор чудових ідей, а одиниця втілює їх на практиці. Тому дев’ятка буде підштовхувати одиницю і дуже допомагати їй, а відтак — на них чекає спільний успіх. От тільки дев’ятці не варто перейматися надто різкими словами, які можуть вирватися у одиниці в пориві гніву.

2 — 2 — Обоє прагнуть внутрішнього, духовного зв’язку, гармонії, вони поступливі й чутливі, люблять багато обніматися. Єдине, чого хочуть, — бути одне з одним у чудових, теплих стосунках. У обох розвинута інтуїція, і між ними — взаєморозуміння і прекрасне спілкування. Навіть перебування далеко від своєї «половинки» ніяк не впливає на ці відносини. Дуже вдалий зв’язок.

2 — 3 — Як ми вже говорили, трійка все сприймає легко, у неї все стає на місця тільки в останній момент. Але ж двійці необхідні режим і впорядкованість! Якщо у цьому тандемі двійка дозволить партнеру хоч трішечки «покерувати парадом», це забезпечить їй самій певні зручності і полегшить досягнення мети: частіше давайте трійці можливість висловитися — це їй дасть розрядку і забезпечить спокій. Трійка, яка зазвичай веселить свою пару, у гніві й чварах не знає меж. Але коли гнівається двійка, у трійки починається паніка.

2 — 4 — Взаємодоповнююча пара, додають упевненості одне одному. Четвірка любить задовольняти, тому завжди прислухатиметься до двійки. А чутливість допомагає двійці дати собі раду з упертістю партнера, їй слід навчитися не доводити четвірку до сказу і не «вибивати» з рамок, в яких вона існує. Це обов’язкова умова, тому обоє повинні вкласти максимум у спілкування.

2 — 5 — Двійка любить тихе і спокійне життя, а п’ятірка — дуже самостійна і прекрасно дає собі раду і в подружжі, і без нього. Двійка має знати, що п’ятірці просто необхідні відстані та вільний політ із широким розмахом. Якщо хочуть порозумітися, двійка мусить зрозуміти, що п’ятірку не можна придушувати.

2 — 6 — Пара, в якій панують чудові взаємини. Шістка — оптиміст і дає партнеру можливість бачити світ у рожевих барвах, це — дуже сімейний тип. А двійка потребує підтримки й підказки своєї «половинки». Дуже добре, якщо вона дозволить шістці реалізувати творчі поривання, спрямовані, наприклад, на дизайн квартири тощо. В екстремальних ситуаціях, у гніві шістці в жодному разі не можна тиснути на двійку і нав’язувати їй свою думку.

2 — 7 — У сімки сильна інтуїція, і вона добре відчуває свою «половинку», проте їй бажано менше займатися собою і пам’ятати, що двійка потребує багато любові, надійності й матеріальної стабільності. Двійка ж повинна виявити розуміння, коли сімці хочеться спокою і усамітнення. Однак духовні пориви обох сторін можуть об’єднати їх цілком і повністю та налагодити стосунки у сім’ї (такими чинниками можуть бути спільна релігія, улюблена музика, література).

2 — 8 — Чудова пара! Обоє працелюбні та чутливі (хоча природа цієї чутливості різна). Вісімка — динамічна і працює мізками, а двійка — «заводиться» від почуттів. Партнерові не можна тиснути на двійку. Хочеш її в чомусь переконати — поясни, переконай через любов, але не силуй.

2 — 9 — Обидва сконцентровані на одній меті. Дев’ятка — люблячий тип, який підштовхує, дає імпульс. Буде для двійки підтримкою і задовольнить всі її потреби, зокрема — забезпечить впорядковану сім’ю. У дев’ятки чудова фантазія. Єдине, над чим потрібно працювати парі — спілкування.

3 — 3 — Двоє гравців. Обидва ризикують і сподіваються виключно на щасливий випадок і фортуну. Але далеко не факт, що вона їм усміхнеться. Обом необхідно багато уваги і підтримки, тому між ними виходить своєрідне «змагання»: через те, що обоє однаково відчувають і однаково дихають, прагнуть віддати одне одному максимум. Це дуже добре в чуттєвих стосунках.

3 — 4 — Четвірка — впорядкований педант, який врівноважує трійку, котрій властиві безтурботні веселощі. Трійка відкриває «квадратній» четвірці перспективу, якої та не бачить, і нові можливості, про які раніше годі було мріяти. Бажано, щоби трійка обмежила свою рухливість, бо четвірка просто не витримує її темп. Але й четвірка повинна вчитися у партнера легкості й долати свою «неповороткість» — тоді все буде добре.

3 — 5 — У обох є чудові ідеї, тільки п’ятірка більше займається їх втіленням у життя. Слід звернути увагу на те, що й п’ятірка також чутлива, а ще — любить свободу і зміни. Трійці вона повинна дати максимум любові, тепла та уваги, а також можливість більше виявляти себе в усіх аспектах. У такій парі лише п’ятірка може перешкоджати трійці, а не навпаки.

3 — 6 — Шістка — гармонійна і сімейна, любить приводити свою оселю до ладу і стане хорошою парою для трійки, котрій необхідні свобода і власна «сцена». Але повинна пам’ятати, що не можна доводити трійку до такого стану, коли вона втрачає інтерес до творчості й життя взагалі — не вганяти її в депресію. А трійці (та й будь-якій іншій групі) хай Бог боронить сказати щось погане про родину шістки чи навіть зробити щодо неї прикре зауваження — вона за своїх близьких горло перегризе.

3 — 7 — Пара з прекрасним потенціалом. Це — гармонійний зв’язок. Однак трійка любить товариство, а сімка — спокій. Тож трійка повинна звертати увагу на ту компанію, яку приводить у дім, — її парі сподобаються спокійні, інтелігентні, цікаві люди. Трійка — творча і підкине своїй «половині» цікаві, неординарні ідеї. А сімка дасть трійці розумні поради.

3 — 8 — Обов’язково потрібно розділити сили — скеровувати їх «в різні сторони», щоб не доходити до сутичок. Трійка — компанійська, їй таланить. Вісімка — сильна і владна за своєю суттю. Тож розподіліть сфери впливу у бізнесі й усіх інших справах так, аби не виникало конфліктів.

3 — 9 — Трійка потребує підтримки, розуміння, любові й тепла. А це — саме те, що вміє давати дев’ятка. Ну, а трійка дає своїй парі веселощі, щастя і радість, підтримує у важкі моменти життя. Тільки не можна «придушувати» трійку — і все буде чудово.

4 — 4 — Дуже добре розуміють потреби одне одного і люблять їх задовольняти. Це прекрасно в особистих стосунках. Але у гніві може піти «стінка на стінку»: кожен упреться у своє — і буде гірше нікуди. Пара має великий потенціал для матеріального успіху, Але через те, що обидва за суттю — «пахарі», то відпочивати просто забувають. Тоді про стосунки вже мови немає — в такому випадку існують лише матеріальні блага.

4 — 5 — Четвірка потребує у житті певних «рамок», тому їй важко зрозуміти волелюбність п’ятірки. А п’ятірці важко з «квадратністю» четвірки. Тож обом слід підлаштовуватися одне до одного у певних ситуаціях. Зокрема, четвірці слід подолати свою упертість і дати п’ятірці можливість «відчути крила».

4 — 6 — Хороша пара. Четвірка звертає увагу на всі нюанси, а шістка бігає слідом і всі ці нюанси прибирає — чепурить оселю. Люди доповнюють одне одного. Але є проблема: у суперечках і екстремальних ситуаціях четвірка — вперта, а шістка нав’язує свою думку. Комусь доведеться поступатися. Краще спільно вибудовувати чіткі плани, співпрацювати й розподіляти обов’язки.

4 — 7 — Можуть отримати величезне задоволення від внутрішнього світу партнера — вони цікаві одне одному. Інтуїція сімки дає четвірці впевненість — адже та звертає увагу на нюанси. Якщо й сімка відчула їх своєю інтуїцією, то четвірка впевнена у собі на 100%. Четвірка дасть своїй парі твердий ґрунт під ногами в матеріальному плані і дуже її підтримає. А сімка тягнеться до містики й реалізовує фантазії четвірки.

4 — 8 — Важко. Четвірка, уважна до найменших нюансів у справах, може досконало організувати бізнес вісімки. Проте четвірка постійно гальмує свою пару, оскільки чіпляється до дрібниць, а вісімка перебуває у «великому польоті до великого майбуття». Проте зусилля четвірки слід відзначати — хвалити її і підтримувати всі починання, адже вісімці з нею добре — четвірка надає їй впевненості.

4 — 9 — Можливість прекрасних стосунків. Впорядкована й педантична четвірка здатна привести до ладу всі справи дев’ятки. Але не можна бути постійно зайнятою якоюсь роботою — треба більше уваги приділяти дев’ятці, тим більше, що вона віддячить любов’ю і підтримкою. Дев’ятка потребує багато інтиму й огорне четвірку своїм теплом і любов’ю.

5 — 5 — Обом необхідні зміни без кінця і краю. Через те, що вони такі подібні, їм потрібні розлуки й зустрічі — сходитися й розходитися. Обидва усвідомлюють потреби партнера, але більше розуміють себе, а не його. Обидва легко ображаються, тому слід бути уважними і думати, що й коли говорити.

5 — 6 — Оскільки п’ятірка любить свободу й відстані, її завдання — витягнути шістку із звичних рамок. Добре, якщо шістка буде займатися сімейними проблемами і дозволить партнеру робити все, що заманеться. Шістка може навчити п’ятірку отримувати задоволення від кохання, але не повинна нав’язувати їй, волелюбній, свої погляди.

5 — 7 — Дуже важко. П’ятірка любить гуляти, а сімка потребує спокою, тому їй буде важко витримати масштаби «загулів» п’ятірки. П’ятірка швидко метикує, приймає рішення і діє, а сімка — ні. У цій парі неможливо навіть уявити поступки із чиєїсь сторони. Люди — як чорне і біле, як вода і олія.
5 — 8 — У п’ятірки — купа ідей, а вісімка може реалізувати їх у процесі заробляння грошей. Партнерам слід розподілити обов’язки і сфери впливу. Вісімка підходить п’ятірці. Люди можуть багато чого навчитися одне в одного, якщо братимуть з партнера приклад у тому, чого їм самим бракує. Але якщо обидва виявлятимуть впертість — неминуче зіткнення й вибух.

5 — 9 — П’ятірка любить спілкування, а дев’ятка з розумінням ставиться до її волелюбності — роби, що хочеш. Однак цим не можна зловживати, бо люблячій дев’ятці часом важко змиритися з тим, як довго буває відсутня п’ятірка, тож їй слід знати міру й приділяти своїй парі більше уваги. Тим більше, що дев’ятка — розумна і може збагатити й наповнити життя п’ятірки.

6 — 6 — Обидва сімейні і знають, що таке родина, кохання і стосунки взагалі. Сім’я — це найважливіше, що існує для обох. Діють гармонійно і роблять все для того, аби родині було добре. Їм треба фантазувати і мріяти разом, а не кожному окремо — і все буде гаразд.

6 — 7 — Шістка зайнята матеріальним добробутом, а сімка — духовним. Сімці доведеться періодично спускатися до рівня шістки й робити те, чого вона хоче, жертвуючи своєю любов’ю до спокою і тиші.

6 — 8 — Шістка може дати і вісімці, і всій сім’ї надійність і хороше життя, бо ж і сама — гармонійна і сімейна. Вона отримує від вісімки силу й підтримку у своїх діях і робить це з великою любов’ю. Вісімка — цілеспрямована і сконцентрована, чим дає шістці відчуття твердого ґрунту під ногами.

6 — 9 — Гармонійна шістка може зрозуміти потреби дев’ятки і виконує всі її бажання, задовольняє всі потреби. Розумниця дев’ятка дуже збагатить світ шістки. Це взагалі найкраща пара, яку лиш можна собі уявити.

7 — 7 — Чудове життя! Обоє чутливі до музики, однаково відчувають і марять. У обох хороша інтуїція і логічне мислення. От тільки для того, аби добре стояти на ногах у сенсі матеріальному, їм треба періодично спускатися на «грішну землю», а не тільки літати у хмарках.

7 — 8 — Вісімка — сильна, владна і сконцентрована на меті. Їй ніколи дозволяти сімці мріяти на самоті. Але вісімка вміє заробляти гроші, а сімка — правильно їх інвестувати. Тільки вісімці не можна перегинати палицю в командуванні сімкою.

7 — 9 — Абсолютно гармонійна пара від початку до кінця. Обидва духовні й чудово спілкуються, розуміють і відчувають одне одного, спокійні, врівноважені. Мудра дев’ятка часто користується інтуїцією сімки. А сімка поступається своїй «половині», коли та сердиться і дратується.

8 — 8 — Обоє прагнуть сили і влади. Якщо між ними почнеться «змагання» (наприклад, хто більше заробляє), то стосункам — кінець. Вони повинні навчитися не тільки приймати, а й віддавати. Для обох важливо бути відомими, тож краще скерувати енергію не на те, аби «пінитися» одне перед одним, а на роботу. Тоді все буде добре.

8 — 9 — Вісімка — сконцентрована і цілеспрямована, а розсіяна дев’ятка любить багато балачок. Тому у цих стосунках немає гармонії. Людям треба проявляти себе в різних сферах, враховуючи, що вісімка — більш матеріальна, а дев’ятка — духовна. Останній дуже допоможуть сила і влада, які їй дасть вісімка, з якою дев’ятці варто ділитися своїми планами, більше розповідати про свої справи.

9 — 9 — Обидва люблять поговорити, у обох розвинута інтуїція і абсолютно підходять одне одному — як рукавичка на руку. У парі панують взаєморозуміння і взаємопідтримка.

Це не вирок, а діагноз

— І в яких сферах життя можна застосовувати ці розрахунки?
— Ними можна користуватися, розглядаючи особисті стосунки — закоханої пари, подружжя, батьків і дітей, родичів, друзів. Тобто коли йдеться про почуття. Якщо йдеться про бізнес, ділові відносини — спрацьовує інша схема.

— Минулого разу ви казали, що нумерологія дає можливість виявити тільки сумісність, а не почуття. Який же тоді сенс у подібних «розрахунках», коли, приміром, сумісність очевидна, але почуттів між людьми немає?
— Не всім у житті дано переживати якісь почуття, але ж це не означає, що треба померти у самотності. Й оскільки в кожної групи є властиві їй характеристики, особа добирає собі пару, яка дасть їй необхідне. До речі, люди часто плутають кохання з тими благами, які отримують від партнера. Схема така: я живу з тобою і даю тобі те, чого потребуєш, а ти — те, що необхідно мені. Ой, нам так добре разом — ми кохаємо одне одного! Неправда. Це просто відносини на взаємовигідних умовах — своєрідний бартер, про який люди навіть не замислюються, але підсвідомо до нього тягнуться, прагнучи того, чого їм у житті бракує.

— Добре, але чи може існувати кохання без сумісності кодів?
— Звісно.

— І наскільки воно життєздатне?
— Ні на скільки. Але ж є таке поняття, як кохання платонічне. Ну, немає сумісності — але не можуть люди вирвати одне одного із серця. Проте й жити разом також не можуть. Що із цього виходить? Тільки страждання.
Існують й інші приклади, напевно, відомі вам із життя. Скажімо, жінка любить чоловіка нестямно, але не поважає його за негідні вчинки. Припустимо, п’є він чорно, і жити з ним просто неможливо. У такому випадку важливіше не кохання, а повага. Адже Бог створив кохання для того, аби з’єднати пару, інакше вона нізащо у житті не зійдеться. Але люди з’єднуються для того, аби виправити одне в одному якісь недоліки, тож рідко трапляється подружжя, абсолютно гармонійне в усіх аспектах.
До такої гармонії ще треба прийти в результаті спільної роботи над стосунками, й людині треба розуміти, для чого їй даються ті чи інші проблеми. Зверніть увагу, як цікаво деколи трапляється: жінку, відому своєю скупістю, життя (як на сміх) зводить із чоловіком, у якого гроші течуть крізь пальці, ніби вода, — він їх легко протринькує чи навіть програє в казино. Або від дружини, шалено ревнивої за вдачею, чоловік гуляє наліво й направо. Або в надміру честолюбного багатія дружина нехтує всіма набутками, яких повен дім. Що це — іронія долі? Зовсім ні: те, що попервах видається цілковитою протилежністю, є дзеркальним відображенням єства людини. Кожному даються «ліки» від тієї хвороби, якою саме він хворий. Якщо, наприклад, чоловік підсвідомо ненавидить людей (можливо, навіть не усвідомлюючи цього), може статися так, що його «половинка» перемиватиме кісточки всім навколо. Це буде дратувати її подружнього партнера, але всередині він — такий самий, просто жінка виявляє назовні те, що сам він приховує глибоко в душі. Тож є над чим замислитися.

— Гаразд, але якщо якась пара прорахувала свої стосунки за нумерологічною таблицею і виявила, що їх випадок — із важких? Невже це означає, що вони не мають жодних шансів?
— Ні, це означає, що вони мають над чим працювати. Таблиця дає тільки загальну картину взаємин. Якщо ми, припустимо, друзі, і у нас щось «не клеїться», скориставшись нею, можемо з’ясувати, як нам порозумітися. Але це зовсім не означає, що люди можуть стати подружжям, де на них чекають значно глибші взаємини, де люди впливають одне на одного своїми кодами й критичними періодами, які потребують ретельного аналізу. І я навів лише розрахунок сумісності за християнським календарем, але є літочислення, що ведеться від сотворіння світу. Його врахування в докладному особистому прогнозі може відкрити нюанси, які і дають той шанс, про який ви питаєте. Окрім того, нумерологія прораховує і життєвий шлях конкретної людини, і її ім’я, в якому приховано дуже багато, а кожна літера має свій цифровий відповідник, й імена її батьків. Все це дає значно більше інформації про особу.
До того ж не забувайте: свій код людина може використати як позитивно, так і негативно. Саме це уможливлює корекцію окремо взятої ситуації. В усякому разі кожному з подружжя треба навчитися приймати світогляд своєї «половинки» і працювати над собою, прагнути змінюватись на краще. Проте сумісність — це для пари основа основ. Коли вона є, то є і ґрунт, на якому можна вибудувати почуття.

— Словом, результати таблиці — це ще не вирок?
— Це радше діагноз: у тебе є те і те, але тобі ще необхідно це і це, аби стати гармонійною особистістю. Як бачите, існує 9 груп людей, але якщо кожен представник певної групи «закам’яніє» у визначених рамках, ніби актор, якому несила змінити своє амплуа, то в чому полягатиме його самовдосконалення? А що, коли взяти все найкраще від кожної групи? Дивіться: людині слід бути і логічною, як «одиниця», і вміти співчувати, як «двійка». «Трійка» — весела й гнучка: ці властивості кожному стануть у пригоді. «Четвірка» — впорядкована й педантична. Але хіба не всім нам потрібне вміння доводити до кінця розпочаті справи, звертати увагу на деталі й не бути розсіяними? «П’ятірка» — волелюбна, контактна й швидко метикує. Чому б, скажімо, й «одиниці» цього не прагнути? «Шістка» — сімейна. Але ж людина кожної групи шукає гармонії, краси у стосунках і хоче мати щасливу родину. «Сімка» любить спокій. Втім, кожному з нас час від часу треба усамітнитися, аби не збожеволіти. «Вісімка» — сильна і владна. Тож беріть владу над собою, своїми забаганками, над своїм життям, зрештою. «Дев’ятка» — мудра, вміє підтримати й направити: якості — дай, Боже, кожному. Тож якщо людина хоче бути багатогранною і гармонійною, повинна певною мірою відповідати кожній із цих груп. Якщо досягти такого рівня розвитку, можна знайти спільну мову з ким завгодно.

— Наразі ми говорили про сумісність у шлюбі, у дружбі. Але якщо подружнього партнера чи друга ми можемо обирати, то дітей — точно ні. Як же вибудовувати стосунки із сином чи дочкою, якщо існує несумісність за нумерологічними показниками?
— Якщо дитина не сумісна ані з батьком, ані з матір’ю, то перед ними — кармічна задача. Ця дитина вкаже їм усе, на що вони «хворіють», і змусить відкрити очі на те, чого вони раніше не хотіли бачити. Якщо один із батьків захопився здобуванням різних благ, світу не бачить за грішми й засуджує та критикує всіх навколо, то не буде нічого дивного, якщо син стане наркоманом, у подальшому — пустить на вітер всі родинні набутки, наплює на сімейний бізнес тощо. Якщо в такому «матеріалізмі» загрузли обоє батьків, ситуація може виявитися вдвічі гіршою. Дитина покаже, що гроші — не те, для чого вони прийшли у цей світ, і не найважливіше у житті.

— А чи потрібно у процесі виховання дитини враховувати її код?
— Обов’язково. Припустимо, «одиниця»-командир народила упертюха-«четвірку». Це означає, що їй доведеться логічно пояснювати малюку, чого саме від нього хочуть і чому, а не намагатись криком і командами змушувати робити щось так чи інакше. Якщо дитина — волелюбна «п’ятірка», облаштуйте для неї спортивний майданчик, збудуйте «гірки». Вона на них «літатиме» цілий день. Для дитини — воля й вихід бурхливій енергії, а вам — спокій, бо знаєте, де й чим вона займається цілий день. Треба пам’ятати і про те, що «п’ятірці» завжди потрібна свобода вибору. Дайте її. Не кричіть: «Бігом одягни куртку!» Просто скажіть: «На вулиці холодно, можеш одягнути куртку. А можеш і не одягати — тоді в лікарні із застудою будеш лежати сам. Вибирай, що тобі більше подобається». Якщо, всупереч здоровому глузду, дитина таки не одягнеться — дайте їй можливість відчути всі наслідки такого вчинку. Адже вибір був, і ви не нав’язували своєї думки.
Ну, а якщо повернутися до основної теми нашої бесіди, стосунків між чоловіками й жінками, хочу зробити читачам «CITY LiFE» невеличкий сюрприз — розрахунок сумісності на прикладі дуже популярної нині зоряної пари. Шанувальники Діми Білана й Тіни Кароль спостерігають по телевізору їхні ніжні й романтичні сценічні стосунки і мрійливо зітхають: «Яка красива пара! А якщо справді?» Пара дійсно красива. Та чи може бути вдалим її гіпотетичне поєднання? Що ж, з’ясуємо. Оскільки тема дат народження для естрадних зірок (особливо жінок) буває надто дражливою, оприлюднювати цю інформацію не будемо. Але розповімо про результати зроблених нумерологічних підрахунків.
Тіна за характером людина вперта і надзвичайно енергійна — бездіяльність загрожує їй депресією. Може вдатися до показної бравади, але в душі — несмілива. Втім, будь-яку життєву ситуацію вона вміє обернути на свою користь. Фортуна дівчину любить, але це ще не привід втрачати обережність — своїми планами їй краще ні з ким не ділитися. Спочивати на лаврах співачці протипоказано: для успіху вона повинна дуже багато працювати. У житті потребує надійності і стабільності.
Діма — «товариш командир»! Від нього годі чекати підпорядкування. Цілеспрямований і волелюбний, має гострий розум, швидко орієнтується в ситуації і приймає рішення, терпіти не може зовнішнього тиску. За словом у кишеню не лізе. Завжди прагне бути неординарним і особливим. За своєю суттю — бізнесмен, який завжди знає, що йому вигідно, а що — ні. Але, попри все, він — надзвичайно чутливий хлопець.
Прогноз сумісності: обоє знаходяться зараз у прекрасному періоді, сприятливому для роману, який дуже легко може перерости у шлюб (спочатку — сумісне проживання, а в січні 2008 року — весілля). Хоча Тіна — вперта, логічні доводи прекрасно розуміє. Тому якщо Діма буде правильно їй пояснювати свої погляди й бажання — всі вони знайдуть відгук. Та якщо дівчина нехтуватиме його «команди», впиратиметься, а він тиснутиме на неї — через п’ять років їм загрожуватиме розрив стосунків. Зауважте, що переїзд Тіни в іншу країну приведе її до величезного (!) успіху, і по долі в неї — якраз проживання за кордоном і «зарубіжний» чоловік.
А як розрахувати ваші власні доленосні поєднання — ви вже знаєте. Нехай вам щастить!

http://www.citylife.com.ua/index.php?id=32&tid=369&art=534

 

*
Нагору