Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки

Відгуки

Сторінки: 1  2  3  4 


18.09.2013 12:10:30 Наталя
а чи можна якось замовити книгу поштою? Дуже сподобалась нкига Галини Жубіль-Книш та Роксолани Жубіль
СУЧАСНЕ ВЕСІЛЛЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ.
Але у наших книгарнях Львова ніяк не можу її найти!(

Зверніться до авторки сюди в приват https://www.facebook.com/galynazhubil



07.05.2013 17:44:52 Роман Бойчук
БРАВО! Чудовий сайт! Прекрасні автори і їхні твори!!! Я теж здебільшого пишу інтимну (любовно-еротичну) лірику. Регулярно друкуюся на сторінках ж-лу "Дніпро", мої вірші ось-ось зазвучать з радіоприймачів хвилі мого міста Івано-Франківськ (107 FM) в програмі "Поезія зі спеціями", фіналіст міжнародного фестивалю "Поетична ліга" конкурсу "КЛюП-2013" на який мене запрошено вже цього червня. Дуже б хотів поповнити лави цього сайту і своєю творчістю!) Ось сторінка на Клубі поезії з моїми віршами: http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=6969. І мій Е-МЕЙЛ для спілкування: debrian@bigmir.net



07.04.2013 22:22:32 віка
мені дуже сподобалосі гарно пишете



18.03.2013 22:29:47 Артем
Найбільше сподобався розділ "всяка всячина" )) Скільки порад, прикладів. А головне просто розумних слів... Дуже багато можна взяти собі на замітку. Зробити певні висновки. Особливо, молодим особам, які ще формують своє ставлення до стосунків.



08.03.2013 18:43:28 Міша Вітенко
Люблю але(



26.01.2013 20:00:58 Микола Паламарчук
Гарно пишете



05.01.2013 19:34:03 Ірина
Я теж закохалася і що? Я питалася обманути саму себе бо хотіла доказати собі що розлюбила. Але з цього нічого хорошого не вийшло я ще більше його покохала.!!!



15.12.2012 19:24:17 Ксенія
Дякую...Закохатися - значить відчути сенс життя або втратити його
Все залежить від того, в кого ти закохався...і наскільки.



23.10.2012 17:27:59 Таня
Дякую ! Матеріал просто чудовий! ) Бажаю подальшого натхнення всім читачам та творцям !!!



02.10.2012 21:36:35 Олексій
Це неймовірний сайт з прекрасними поезіями! Я в захваті і моя дружина теж!! Дякуємо всім авторам!!



15.08.2012 12:03:26 АРУТЮН
ПРОСМОТРЕЛ ВАШ САЙТ. ПОНРАВИЛСЯ. СПАСИБО!!



14.08.2012 16:22:34 Лариса
Як уточнення до попереднього повідомлення:писала про вірші Василя КУЗАНА.



14.08.2012 16:20:20 Лариса
Прочитала... перечитала...відчула... ніби зі мною і все про мене... і для мене...і з його уст!!! ФАНТАСТИЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А де можна потішитися Вашими відчуттями ще???
LVTop@ukr.net



05.06.2012 13:28:40 Мирослава
Дядя Мырослав, мы прчитали все что смогли найти, и мы гордимся тобой
твои Племяницы Марианна и Мирослава Ягода



15.05.2012 10:17:08 Валентина
Дякую "Гостю" за позитивні відгуки. Це - однa із пір'їнок у крилах натхнення :) Усім читачам спасибі!



10.05.2012 22:33:11 Ганнуся
хотіла подивитися відео про Іринку, Василинку і сосочки а ютуб не дозволив :(
-----
Там відео не було, був лише звук. Спробую відновити.



14.04.2012 19:28:11 Гість
Мені сподобались вірші Валентини Люліч. Велике спасибі авторці.



24.03.2012 23:44:59 Ейра
Чому на сайті відсутня будь-яка контактна інформація і де можна про неї дізнатися?

----
пишіть sevtavr[равлик]ukr.net



22.03.2012 11:14:34 людмила
Щиро вдячні за сайт!він - чудовий!кожен знаходить автора на свій смак.Звісно, є автори,що псують розкіш насолоди словом і брутально заганяють цвяхи нецензурщинии-раджу уникати таких.Наша Дніпропетровщина пишається однією з унікальних авторок Олесею(Лесею) Мудрак.Вона - на нашу думку -рушійна сила вашого сайту!А декламація!Їй би на радіо-телевізію!А Вам зичимо надхнення творити такі чудеса!



06.03.2012 13:43:26 леся
молодці! дуже сердечно, пронизливо особливо такі рядки
О, любове, сік живого тіла,
Легіт ліжка й лотосу дурман,
Енний раз ти від обіймів мліла,
Сонце тілом змалювать хотіла,
Як тобі вдається цей обман?



02.03.2012 02:55:53 Іван
Рубоко Шо Х сторіччя, як же.
Я думав вже всі знають (з початку 90х), що це містифікація (і погана,доречі).
http://ru.wikipedia.org/wiki/Пеленягрэ,_Виктор_Иванович
----
Звичайно, містифікація :)



23.02.2012 10:56:45 Людмила Линдюк
У час, коли бруньки стріляють,
Блакитний струм тече з небес, -
Собі я зазнаюсь ...зів'яло,
Що вже давно люблю тебе!
Але тобі байдужий дотик
Моїх нестриманих очей!
І все кохати буду, доки
Життя чаруюче тече...
Цими рядками хочу порадіти за Вас,позаздрити сама собі, що ми знайомі, що я читала майже все, написане мудрим талантом Великого!



20.12.2011 06:40:34 Марина
паліндроми - справжнє волхвування! надзвичайно сподобалось!



17.12.2011 22:49:44 Марина
Алгебра стосунків - перл! Жарти жартами, проте... :)



17.10.2011 12:23:22 Надія Петренко
Що тіло? Тільки оболонка,
В якій живе бунтарський дух.
І я, звичайно, не болонка,
В якої дух в покорі струх.

Розчарування – то не вперше,
Нема про що і шкодувать.
А тіло… Тіло – то найменше,
Що я могла тобі віддать…



28.08.2011 10:40:54 Сергій
Чи можете викласти на Вашому сайті оповідання Василя Врублевського "Юлька з пивбару" (1987 рік)?



26.08.2011 12:35:44 ДопИтлива дівчИна
http://fr.wikipedia.org/wiki/Georgia_O%27Keeffe

Картини американської художниці Джорджії О"Кеффе ( велетенські квіти) прикрашають ваш сайт. Чи не так?

Дуже добра ідея і наповнення хороше! Де можу популяризую ваш сайт! Спасибі !



04.08.2011 11:33:06 Сергій
Кайфна поезія, хочеться жити!!!



08.07.2011 21:28:11 Катерина
Чому Ваш напис "Дотик словом" поданий в оформленні в арабському стилі?



08.07.2011 21:26:33 Катерина
Чому в поезії не представлений Роман Скиба?

Ще раз нагадую "мужчина" в укр мові "чоловік",
"виглядати" - "мати вигляд", бо виглядають з-за рогу



Додати відгук

Ім'я
Повідомлення
Контрольний код

*
Нагору