![]() | ![]() |
Класика
Поезія
Проза
Усяка всячина
Прислів'я, приказки
Перевiр себе!
Хихітня
Відгуки |
Відгуки18.09.2013 12:10:30 Наталя а чи можна якось замовити книгу поштою? Дуже сподобалась нкига Галини Жубіль-Книш та Роксолани Жубіль СУЧАСНЕ ВЕСІЛЛЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ. Але у наших книгарнях Львова ніяк не можу її найти!( Зверніться до авторки сюди в приват https://www.facebook.com/galynazhubil 07.05.2013 17:44:52 Роман Бойчук БРАВО! Чудовий сайт! Прекрасні автори і їхні твори!!! Я теж здебільшого пишу інтимну (любовно-еротичну) лірику. Регулярно друкуюся на сторінках ж-лу "Дніпро", мої вірші ось-ось зазвучать з радіоприймачів хвилі мого міста Івано-Франківськ (107 FM) в програмі "Поезія зі спеціями", фіналіст міжнародного фестивалю "Поетична ліга" конкурсу "КЛюП-2013" на який мене запрошено вже цього червня. Дуже б хотів поповнити лави цього сайту і своєю творчістю!) Ось сторінка на Клубі поезії з моїми віршами: http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=6969. І мій Е-МЕЙЛ для спілкування: debrian@bigmir.net 07.04.2013 22:22:32 віка мені дуже сподобалосі гарно пишете 18.03.2013 22:29:47 Артем Найбільше сподобався розділ "всяка всячина" )) Скільки порад, прикладів. А головне просто розумних слів... Дуже багато можна взяти собі на замітку. Зробити певні висновки. Особливо, молодим особам, які ще формують своє ставлення до стосунків. 08.03.2013 18:43:28 Міша Вітенко Люблю але( 26.01.2013 20:00:58 Микола Паламарчук Гарно пишете 05.01.2013 19:34:03 Ірина Я теж закохалася і що? Я питалася обманути саму себе бо хотіла доказати собі що розлюбила. Але з цього нічого хорошого не вийшло я ще більше його покохала.!!! 15.12.2012 19:24:17 Ксенія Дякую...Закохатися - значить відчути сенс життя або втратити його Все залежить від того, в кого ти закохався...і наскільки. 23.10.2012 17:27:59 Таня Дякую ! Матеріал просто чудовий! ) Бажаю подальшого натхнення всім читачам та творцям !!! 02.10.2012 21:36:35 Олексій Це неймовірний сайт з прекрасними поезіями! Я в захваті і моя дружина теж!! Дякуємо всім авторам!! 15.08.2012 12:03:26 АРУТЮН ПРОСМОТРЕЛ ВАШ САЙТ. ПОНРАВИЛСЯ. СПАСИБО!! 14.08.2012 16:22:34 Лариса Як уточнення до попереднього повідомлення:писала про вірші Василя КУЗАНА. 14.08.2012 16:20:20 Лариса Прочитала... перечитала...відчула... ніби зі мною і все про мене... і для мене...і з його уст!!! ФАНТАСТИЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А де можна потішитися Вашими відчуттями ще??? LVTop@ukr.net 05.06.2012 13:28:40 Мирослава Дядя Мырослав, мы прчитали все что смогли найти, и мы гордимся тобой твои Племяницы Марианна и Мирослава Ягода 15.05.2012 10:17:08 Валентина Дякую "Гостю" за позитивні відгуки. Це - однa із пір'їнок у крилах натхнення :) Усім читачам спасибі! 10.05.2012 22:33:11 Ганнуся хотіла подивитися відео про Іринку, Василинку і сосочки а ютуб не дозволив :( ----- Там відео не було, був лише звук. Спробую відновити. 14.04.2012 19:28:11 Гість Мені сподобались вірші Валентини Люліч. Велике спасибі авторці. 24.03.2012 23:44:59 Ейра Чому на сайті відсутня будь-яка контактна інформація і де можна про неї дізнатися? ---- пишіть sevtavr[равлик]ukr.net 22.03.2012 11:14:34 людмила Щиро вдячні за сайт!він - чудовий!кожен знаходить автора на свій смак.Звісно, є автори,що псують розкіш насолоди словом і брутально заганяють цвяхи нецензурщинии-раджу уникати таких.Наша Дніпропетровщина пишається однією з унікальних авторок Олесею(Лесею) Мудрак.Вона - на нашу думку -рушійна сила вашого сайту!А декламація!Їй би на радіо-телевізію!А Вам зичимо надхнення творити такі чудеса! 06.03.2012 13:43:26 леся молодці! дуже сердечно, пронизливо особливо такі рядки О, любове, сік живого тіла, Легіт ліжка й лотосу дурман, Енний раз ти від обіймів мліла, Сонце тілом змалювать хотіла, Як тобі вдається цей обман? 02.03.2012 02:55:53 Іван Рубоко Шо Х сторіччя, як же. Я думав вже всі знають (з початку 90х), що це містифікація (і погана,доречі). http://ru.wikipedia.org/wiki/Пеленягрэ,_Виктор_Иванович ---- Звичайно, містифікація :) 23.02.2012 10:56:45 Людмила Линдюк У час, коли бруньки стріляють, Блакитний струм тече з небес, - Собі я зазнаюсь ...зів'яло, Що вже давно люблю тебе! Але тобі байдужий дотик Моїх нестриманих очей! І все кохати буду, доки Життя чаруюче тече... Цими рядками хочу порадіти за Вас,позаздрити сама собі, що ми знайомі, що я читала майже все, написане мудрим талантом Великого! 20.12.2011 06:40:34 Марина паліндроми - справжнє волхвування! надзвичайно сподобалось! 17.12.2011 22:49:44 Марина Алгебра стосунків - перл! Жарти жартами, проте... :) 17.10.2011 12:23:22 Надія Петренко Що тіло? Тільки оболонка, В якій живе бунтарський дух. І я, звичайно, не болонка, В якої дух в покорі струх. Розчарування – то не вперше, Нема про що і шкодувать. А тіло… Тіло – то найменше, Що я могла тобі віддать… 28.08.2011 10:40:54 Сергій Чи можете викласти на Вашому сайті оповідання Василя Врублевського "Юлька з пивбару" (1987 рік)? 26.08.2011 12:35:44 ДопИтлива дівчИна http://fr.wikipedia.org/wiki/Georgia_O%27Keeffe Картини американської художниці Джорджії О"Кеффе ( велетенські квіти) прикрашають ваш сайт. Чи не так? Дуже добра ідея і наповнення хороше! Де можу популяризую ваш сайт! Спасибі ! 04.08.2011 11:33:06 Сергій Кайфна поезія, хочеться жити!!! 08.07.2011 21:28:11 Катерина Чому Ваш напис "Дотик словом" поданий в оформленні в арабському стилі? 08.07.2011 21:26:33 Катерина Чому в поезії не представлений Роман Скиба? Ще раз нагадую "мужчина" в укр мові "чоловік", "виглядати" - "мати вигляд", бо виглядають з-за рогу Додати відгук |
|
||
![]() |
![]() |
* |
![]() |