Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Хихітня

Чим доросла жінка краще молодої

 1. Доросла жінка ніколи не розбудить вас серед ночі з безглуздим запитанням «Про що ти зараз думав, любий?» Тому що їй просто наплювати, про що ви думаєте.

 2. Доросла жінка завжди зберігає презерватив у своєму гаманці. Молоденькі все ще сподівається, що про це подбаєте ви.

 3. Доросла жінка обійдеться вам дешевше. Молоденька буде коштувати вам 12 келихів «Мартіні» у барі, а доросла жінка буде з вами спати після чашки трав’яного чаю у себе вдома.

 4. Доросла жінка може вдень користуватися яскраво-червоною помадою і не виглядати так, наче вона щойно залазила в банку з варенням. Це не відноситься до молоденької дівиці.

 5. Доросла жінка бігає швидше, тому що завжди носять зручне взуття.

 6. Доросла жінка більш чесна. Вона назве вас «ідіотом», якщо ви тільки ведете себе з нею відповідно. Молоденька ніколи не назве вас так через страх вас втратити.

 7. Доросла жінка ніколи несподівано не завагітніє і не вирішить раптом, що з вас двох хтось один повинен терміново одружуватися. Якщо доросла жінка завагітніє, ви, як правило, будeте останнім, хто про це дізнається.

 8. Доросла жінка завжди має роботу, на якій їй вже покладається медична страховка, що включає послуги дантиста. Молоденька нічим не допоможе вам, коли ваші зуби постраждають від гри в хокей.

 9. Доросла жінка ніколи не запідозрить вас у тому, що ви «її використовуєте». Вона просто використовує вас.

 10. Доросла жінка просто подзвонить вам і запитає, коли вам зручно з нею зустрітися, якщо ви цього хочете. Молоденька ж буде вічність чекати біля телефону, коли їй зателефонуйте ви.

 11. Доросла жінка вміє готувати. Молоденька знає телефон замовлення піци в закладі за рогом.

 12. Доросла жінка представить вас всім своїм подругам. Молоденька буде ховати вас від них, щоб в голові у вас не з’явилися думки про. ..

 13. Доросла жінка завжди має відмінну колекцію розкішної нижньої білизни, що залишилася їй від колишніх коханців. Молоденькі взагалі рідко носять білизну, що практично виключає можливість стриптизу.

 14. Доросла жінка прозорлива і догадлива. Вам ніколи не доведеться зізнаватися їй в афері на стороні, оскільки вона завжди сама про це вже знає.

 15. Доросла жінка має почуття власної гідності, тому ніколи не влаштує істерику в громадському місці.

 16. Доросла жінка досвідчена і знає, що в ліжку у вас не все завжди може вийти як треба після 12-того кухля пива. Молодій може знадобитися багато часу для усвідомлення цього факту.

 17. Доросла жінка має багато подруг, з яких більшість теж захоче з вами переспати.

 18. Доросла жінка ніколи не звинуватить вас у тому, що ви «вкрали її кращі роки», тому що їх до вас вже вкрав хтось інший.

http://zhinka.info/education/articles/any/3818

Чим відрізняються жінки у віці 8, 18, 28, 38, 48 і 58 років?

 8 років — укладаєш її у ліжко та розповідаєш їй казку.

18 років — розповідаєш їй казки, щоб укласти її у ліжко.

28 років — Щоб укласти її у ліжко, вже не треба навіть казок.

38 років — Вона розповідає тобі казки, щоб укласти тебе у її ліжко.

48 років — Вигадуєш їй казки, щоб тільки не лягати з нею у ліжко.

58 років — не вилазиш з ліжка цілими днями, щоб тільки не вислуховувати, як вона вигадує тобі казки.

*
Нагору