Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Хихітня

Інструкція по підготовці нареченого

Все, що ви повинні знати про передвесільну підготовку Можливо, ваш наречений не знає, що передвесільні процедури по догляду за собою, більш, ніж просте гоління чи стрижка. Для того, щоб бути впевненою, що наречений ідеально виглядатиме у день весілля, ознайомте його із порадами, які у легкому та гумористичному читанні надаються у «Настільній книзі наречених».

Волосся

Більшість молодиць готує весільну зачіску у салоні професійним перукарем — щоб кожне пасмо було ідеальним. На відміну від них ті чоловіки, які відвідають перукаря у день весілля, виглядатимуть не зовсім шикарно. Для того, щоб ваше волосся виглядало гарно, цю процедуру ви повинні пройти за тиждень до весілля. Краще всього відвідати такого вправного майстра, котрий вже знайомий із структурою вашого волосся і вашими вподобаннями. Весілля — не найкращий момент випробувати якусь нову зачіску.

Якщо у вас лисина, то розрахуйте, скільки часу вам потрібно для гоління. Тільки будьте уважними, щоб не порізатись.

Що стосується щетини, найкраще поправити її за 3-5 днів, в залежності від того, як швидко росте борода чи вуса. Інші волосяні частини тіла — ніс, вухо та інші — треба доглянути за 2-3 дні до весілля.

Нігті

Хоч ваша майбутня дружина частіше за вас показуватиме свою обручку і разом з нею нігті, та у цей день ваші руки і нігті так само відіграватимуть важливу роль. Отож, впевніться у тому, що вони мають пристойний вигляд. Можете обрізати нігті хоч і за тиждень до весілля. Якщо ви маєте звичку їх гризти, у передвесільні дні постарайтесь уникнути цього.

Тіло

Прийміть душ і підготуйтесь так, як ви це робили на побачення (якщо ще пам’ятаєте, як це було). Використовуйте засіб для вмивання, але не вмивайтесь настільки ретельно, щоб шкіра почервоніла.

Обличчя

Якщо у вас нема хорошої бритви, то це той випадок, на який слід її придбати. Побрийтесь так само, як і завжди. Якщо ви використовуєте засіб після бриття, то оберіть той запах, який полюбляє ваша наречена.

Ніс

Як це не банально, але в останній можливий момент видуйте ніс. Якщо ви вищі за свою наречену, то вона ідеально бачитиме ваші ніздрі, тож впевніться у тому, що все доглянуто так само, як і інші частини тіла.

Рот

Оминайте цибулю та часник у день весілля, адже ви розмовлятимете з великою кількістю людей, не кажучи вже про те, скільки разів цілуватимете наречену. Обов’язково почистіть зуби, та використовуйте освіжаючий спрей для дихання. Радимо тримати у кишені декілька м’ятних цукерок, але не тримайте їх у металевій скриньці, щоб не видавали дивні звуки.

Пахви

Від збудження та незвичного офіційного вбрання пітнітимете частіше, ніж зазвичай. Використовуйте дезодорант-перспірант з вашим улюбленим запахом. Навіть якщо ви не звикли, все ж краще одягти бавовняну майку під сорочку, вона побереже вашу елегантну сорочку від поту, адже ви багато будете ходити і спілкуватись із гостями.

Делікатні ситуації

Скоріш за все, ви будете збуджені та часто відчуватимете спрагу, але не пийте так часто, щоб не витримати церемонії. Для відома: час церемоній у середньому 30-40 хв.

Їжа

Перед весіллям краще не їсти важкої для шлунка їжі: попухлого нареченого нічого не цікавить.

Уривок із книги Шендон Флоуер «Настільна книга наречених» (Shandon Flower — 2008 Quirk Books).

 

*
Нагору