Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 звичок чоловіків, які відштовхують жінок

Чоловіки – не ангели. Не демони, звичайно, теж. Але вельми і вельми неприємні істоти деколи.

1. Неохайність, нечистоплотність.

Чоловіча байдужість до власного зовнішнього вигляду вже давно стала притчею во язицех.
Брудні шкарпетки, «ароматні» пахви, одвічна неголеність, брюки з витягнутими колінами — перераховувати види такої безладності можна нескінченно.

2. Незібранність, неорганізованість.

Якщо поряд з дівчиною копуха, вона постійно спізнюватиметься в гості і на заходи. У найвідповідальніший момент йому чомусь потрібно буде забарикадуватися в туалеті зі свіженьким кросвордиком.

3. Чоловічий егоїзм.

Якщо молодий чоловік в гостях не приділяє уваги своїй дівчині і, усамітнившись з чоловічою частиною компанії, обговорює результати вчорашнього футбольного матчу, в наявності він самий, чоловічий егоїзм.
Крайній ступінь такого — не цікавитися потребами своєї половинки в ліжку.

4. Зловживання алкоголем.

Ця згубна пристрасть викликає цілком заслужені нарікання з боку жінок. Можливо, потенційного чоловіка потрібно перевіряти на стійкість до міцних напоїв.

5. Скнарість.

Це лише в цукерково-букетний період чоловік прикладає певні зусилля, щоб здатися щедрим залицяльником, який нічого не жаліє для своєї дівчини. Коли ж стосунки набувають сталого характеру, вициганити у чоловіка зайву копійку на свої потреби для багатьох жінок стає справжнім подвигом.

6. Ревнощі.

Ця риса властива багатьом.
Якщо не всім взагалі чоловікам, але при цьому існують найбільш запущені екземпляри — ті, які тероризують свою благовірну через будь-який неочікуваний дзвінок, через щонайменшу затримки на роботі, через мінімальне спілкування з іншими чоловіками на якому-небудь вечорі. Жити під вічним підозрінням — доля не з легких.

7. Недотримання обіцянок.

Як показує практика, знамените «мужик сказав — мужик зробив» не таке вже залізне правило. І говорять, і не роблять, і ще й намагаються потім від цього відхреститися.
Звичка відмовлятися від своїх слів і не стримувати обіцянок в принципі не личить людині, а чоловікам тим більше.

8. Бажання домінувати.

Дуже тривалий час людська цивілізація була влаштована таким чином, що в ній верховенство завжди і у всьому належало чоловікам. Вони полювали, управляли, воювали, заробляли і в якийсь момент абсолютно упустили, що багато їх функцій з не меншим успіхом можуть виконувати жінки. Саме тому той факт, що жінки теж мають право на ухвалення рішення, чоловіки сприймають з таким бурхливим протестом.

9. Вульгарність.

Так, це прерогатива зовсім не лише жіноча — чоловіки з не меншим успіхом володіють технікою розв’язної поведінки.
Брудна лайка, хамські кривляння, паскудний гумор і вічне спльовування під ноги — картина огидна, але не така вже й рідкісна.

10. Звичка чесати причинне місце.

Засидівшись, чоловік любить встати і зі смаком відпрацьованим рухом поскребти свою гідність. Цією по суті своій невинною звичкою (це все ж менш негативне явище, ніж алкоголізм, наприклад) можна пересмикнути будь-яку дівчину.

 

*
Нагору