Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Найромантичніші пропозиції руки і серця

Орландо Блум був не дуже оригінальним: зробив пропозицію американської актрисі Кейт Босуорт, подарувавши їй діамантове кільце в п’ять каратів вартістю $ 315 тис. Несподіваним стало те, що він цю пропозицію зробив!

Роуз МакГоуен, актриса і подруга Mерліна Менсона отримала пропозицію, як вона сказала, в "традиційній манері": у ванні, оточеній свічками. У подарунок було отримано старовинне діамантову каблучку.

Рассел Кроу під час вечері в одному з розкішних ресторанів Сіднея опустився на коліно і попросив Даніель вийти за нього заміж. А на знак своєї любові підніс діамантову каблучку вартістю близько 50 тисяч доларів.

Брюс Уілліс не полінувався відвезти Брук до Парижа на Єлисейські поля, де і підніс їй шикарне кільце з діамантом, причому зробив це у власному лімузині, попередньо попросивши шофера зупинитися і вийти.

Том Круз зробив пропозицію Кейті Холмс на Ейфелевій вежі в Парижі.

Кріс Мартін буквально звалився з неба зі своєю пропозицією до Гвінет Пелтроу, яка покликала заміж з борту літака по телефону.

Харрісон Форд пропозицію руки і серця зробив нехитрим, але елегантним способом — за сніданком. Каліста Флокхарт зрозуміла неоднозначні наміри Форда, виявивши діамантову каблучку від Тіффані в пакетику з круасаном.

Кільце своєї мрії Ешлі Джадд («Свідок» 1999, «Фріда» 2002) з прямокутним діамантом побачила уві сні! Володіти цим скарбом вона забажала просто до непристойності. Невідомо, скільки бензину витратив її друг, гонщик Даріо Франчітті в пошуках примарного діаманта, але через п’ять місяців Даріо вже запропонував Ешлі і кільце, і руку і серце.

Дженніфер Гарнер отримала від Бена Аффлека пропозицію в день свого тридцятитрьохріччя. Один з друзів Дженніфер привів її в кафе. Через деякий час з’явився Аффлек, а потім — вантажівка з подарунковою коробкою величезного розміру. Побачивши її, Гарнер припустила, що отримає в подарунок автомобіль. Але всередині була лише маленька коробочка. Відкривши її, Гарнер побачила прикрашене діамантами кільце.

Найбільш оригінальним став актор Скотт Вулф (т/с «Чудова п’ятірка»), який підкорив розкішну Алісса Мілано (т/с «Зачаровані»). На Хеллоуїн Алісса отримала від Скотта в подарунок гарбуз, всередині якого вона виявила неймовірної краси діамантову каблучку. Як саме кільце виявилося в абсолютно цілому гарбузі, так і залишилося таємницею!*
Нагору