Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Олена ЛАНЬ
Сексуальний перегрів

Найчастіше жінки вагітніють влітку, а саме під час відпусток на морі. “Наше життя – суцільний стрес, — пояснювала цей феномен гінеколог Львівського центру репродуктивної медицини “Інтерсоно” Світлана Зінов’єва.

— Жінка розривається між роботою, домом і дітьми, постійно переживає, що нічого не встигає, а хронічний стрес, як відомо, “тисне“ на гіпофіз, який виробляє гормони, необхідні для росту та розвитку яйцеклітини. Фолікул за таких умов може навіть перетворитись на кісту. Відпустка знімає усі ці подразники – жіноче єство “розблоковується”. Плюс повітря на морі насичене йодом та мікроелементами, які просто необхідні для нормального функціонування яйників, матки та щитовидної залози”. Отже, хтось відправляється на море в надії на те, що на курорті лелщека трохи вправніше буде розносити довгоочікуваних малюків, а хтось, щоб просто поборсатися у теплих хвилях курортного роману. Поради Світлани Зінов’євої для перших і для других.

Легкий секс – і жодних пелюшок!

Якщо ви налаштовані на романтичну ніч, у сумочці обов’язково має бути презерватив. А раптом це чоловік вашої мрії? Тільки ніколи не купуйте презервативів у прозорих пакетиках, які продаються у кіосках. Целофанові упаковки має дешева китайська продукція, що часто рветься. Бажано, щоб на пакетику були усі реквізити фірми, яка випустила товар. І ще — достойні виробники ніколи не розміщують на коробочках з презервативами малюнки оголених жінок. До перевірених марок належать “Іннотекс”, “Дюрекс”, “Контекс”, “Лайф стайлз”.

ПЛЮС Презервативи запобігають проникненню в організм не лише сперми, а й сечостатевих інфекцій та венеричних вірусів.

МІНУС Марки з ароматизаторами можуть спровокувати в жінок появу молочниці.

Не вірте фірмам-виробникам гормональних контрацептивів, які запевняють, що ті одразу “беруться до бою”. Це стосується всього – піґулок, кілець, пластира. Бажано починати вживати гормони за цикл до відпустки.

Гормональні контрацептиви показані здоровим жінкам – без проблем з тиском, болем голови та курінням. Адже до них входить гормон етініл естрадіол, який, щоб заблокувати овуляцію, згущує кров, а відтак викликає схильність до тромбозу. Нікотин також має таку дію. Отже, небезпека тромбозу одразу подвоюється. Крім того, гормональні запобіжники можуть викликати міжменструальні кровотечі та стрибки тиску. Бажано, щоб контрацептив підбирав лікар.

Антибіотики можуть стати на заваді дії таких препаратів, алкоголь – ні.

Стовідсоткової гарантії, що ви не наберете вагу, не дасть ніхто. Найчастіше
це чекає жінок, схильних до повноти. Та, як правило, вони поправляються на два-три кілограми.

Якщо ви користуєтесь інтимними змазками, зверніть увагу на те, якими вони є. Водорозчинна сумісна з презервативом, а жиророзчинна його просто… розчиняє!

Посткоітальною контрацепцією типу піґулок “Постінор” зловживати не можна, оскільки вони мають надто високий вміст гормонів. Їх вживають у будь-яку фазу циклу, як запобіжник овуляції або імплантації заплідненої яйцеклітини у матку. Після незахищеного акту піґулки діють протягом 72 годин, але бажано ковтнути таку якомога швидше.

Вагінальні свічки типу французьких дорогих “Фарматекс” та українських дешевших “Еротекс”.

Плюс Гормони не потрапляють у кров.

Порушується процес спонтанності інтиму. Щоб запобіжник спрацював, треба відсунути партнера, ввести свічку і... спокійно полежати десять хвилин, попри всю палкість бажань. Свічки діють близько чотирьох годин, і, за великим рахунком, їх можна було б вводити і до побачення, але, розплавляючись вони... витікають. Все розраховано на горизонтальний секс.

Великий мінус Коли до розплавленої свічки додається сперма, – партнерка опиняється в калюжі рідини. Прихильником цього виду запобігання вагітності бажано завбачливо класти біля ліжка рушник.

Джерело*
Нагору