Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

5 причин: чому вона розриває стосунки?

Чи відомо тобі, що понад 50% розлучень, офіційних чи не зовсім, відбуваються з жіночої ініціативи? Звісно, якщо ти хочеш, щоб твоя дівчина від тебе пішла, можеш або не читати цього тексту, або розтлумачити інструкцію навпаки. Якщо ж твоя дівчина для тебе дорожча за все на світі, передивися — чи не зробив ти бува однієї з 5 найпоширеніших чоловічих Величезних Помилок...

Зробити Величезну Помилку — значить порушити правила, за якими жінка будує свої відносини. Вас можуть зняти з дистанції після першого ж промаху, а можуть промовчати, затаїти образу, але знайте: ваш роман уже тріщить по швах. І якщо стосунки псуються без всяких видимих причин, задумайтеся — може, все почалося з того, що ви забули привітати її з річницею знайомства?

Помилка 1: забувати про подарунки

Ситуація. На день народження (або ще якесь важливе свято) ви їй нічого не подарували і "замилили" обговорення цієї теми.

Катастрофічність: 7 балів.

Що думає чоловік. "Не знаю, що їй дарувати, у неї й так усе є!" або "У мене немає грошей на таку примху, вона повинна це розуміти!".

Що думає жінка. "Напевно, він просто не встиг купити подарунок. Почекаю до завтра... До післязавтра... До вихідних... Так. Здається, він мене більше не любить".

Чому це — Величезна Помилка?

Перше, про що запитують іменинницю подруги, це: "Ну-що-подарував-твій?!" (з розширеними від передчуття зіницями). Відповісти "Нічого" — образливо. І справа не в тому, що жінки корисливі (серед чоловіків цей міф досить популярний). Просто їм необхідні докази любові плюс громадське визнання: "Вау! Який-він-в-тебе-чудовий!" Причому абсолютно не важливо, чи буде доказом любові норкова шуба, чи смішне горнятко.

Історія з романтикою. Після 8 Березня в конторі йшло бурхливе обговорення подарунків. На руці однієї щасливиці поблискував золотий годинник. Подружки ридали від захвату й легкої заздрості. Дівчина з менш забезпеченим коханим розповіла, що їй на 8 Березня подарували букет з вербових котиків — зранку хлопець спеціально пробігся за цим подарунком до лісу. За силою впливу на маси цей романтичний вчинок затьмарив навіть швейцарський годинник.

Помилка 2: не зважати на її плани

Ситуація. Ваша дівчина пропонує вам з’їздити кудись на вихідні або у відпустку. На що ви відповідаєте: "Знаєш, люба, я вже домовився із друзями їхати на рибалку".

Катастрофічність: 6 балів.

Що думає чоловік. "Якщо ми разом, це не означає, що в мене не може бути своїх планів".

Що думає жінка. "Він не сприймає нас як пару".

Чому це — Величезна Помилка?

Тому що для жінки бути разом — значить і вирішувати все разом. Вона може не запускати руку у ваш гаманець, але неодмінно повинна бути в курсі ваших планів. Причому це зовсім не означає, що ви опинитися під високим тонким підбором — дами легко ідуть на компроміс, варто лише вимовити ритуальну фразу: "Ти не проти?" Але от якщо вона подумки вже намилилася з вами на Канари, а ви повідомляєте, що у вас інші плани, справа пахне великими неприємностями.

Історія з відрядженням. Ляля не замахувалася на спільну відпустку на Канарах, у неї дозріла ідея набагато простіша — поїхати з бойфрендом на кілька днів до друзів на дачу. Озвучивши цю пропозицію, вона отримала відповідь: "Нічого не вийде. У суботу я лечу в Норвегію — на стажування. На три місяці". На стажування бойфренда випровадили з почестями, але назад він повернувся вже в порожню квартиру. Ляля подумала, що раз він не вважав за потрібне обговорювати з нею свої плани, виходить, у глибині душі вважає себе вільним (від неї). І що наступного разу вона може почути: "Знаєш, люба, у суботу я ніяк не можу. У мене весілля".

Помилка 3: недооцінювати її подруг

Ситуація. Ви відмовляєтеся зустрітися з її подругами й родичами, не ходите на сімейні свята.

Катастрофічність: 10 балів.

Що думає чоловік. "Її подруги будуть на мене витріщатися й оцінювати, а якщо уявити погляд її мамці — бр-р-р! Ненавиджу оглядини!"

Що думає жінка. "Він не налаштований на тривалі стосунки".

Чому це — Величезна Помилка?

Чоловіки й не здогадуються, але долю майже кожного роману вирішують "подруги нареченої". Варто новому кавалерові стати перед ясні очі дівочої компанії, а потім відлучитися покурити, як його пасія пошепки ставить запитання: "Ну і як він вам?" Тож подруг і родичів краще причарувати відразу.

Історія з метро. Наталка, коли її бойфренд продинамив троє оглядин, пішла на військову хитрість. Розрахувала рух поїздів у метро, у потрібний час зайшла із цим юнаком у потрібний вагон, а через пару станцій у цей же вагон ніби випадково зайшли дві її подруги. Бойфренда перекосило так, що жінрада ухвалила: кинути його без будь-яких сумнівів.

Помилка 4: спізнюватися на побачення

Ситуація. Ви призначили дівчині побачення в ресторані й з поважної причини спізнилися. Ще гірше — не прийшли.

Катастрофічність: 5 балів.

Що думає чоловік. "Дороблю термінову роботу й прибіжу. Посидить півгодини, почекає — нічого страшного!"

Що думає жінка. "Сидіти в ресторані й чекати чоловіка принизливо!"

Чому це — Величезна Помилка?

Загалом в цьому для дівчини дійсно немає нічого страшного — почекати півгодини в ресторані. Якщо чекаєш подругу. Із чоловіком — зовсім інша справа. Збираючись на побачення, жінки одягаються по-іншому, ідуть іншою ходою, і на обличчі в них написано, що попереду — саме побачення, а не дружні посиденьки. І от, увійшовши в ресторан з таким недвозначним виглядом, дівчина опиняється в гордій самотності. Облом! Перше, що спадає на думку, — що всі навколо про це здогадалися. От і офіціант криво посміхнувся ("Знущається, негідник!"), і дядьки за сусіднім столиком регочуть з цього приводу, і навіть каву подали холодну ("Це неспроста!"). В одній із серій "Сексу у великому місті" Міранда довго чекала свого залицяльника, потім не витримала, подзвонила йому й з’ясувала, що бідолаха вмер. Мабуть, це єдине гідне виправдання такої Великої Помилки.

Помилка 5:
не фотографуватися разом з нею

Ситуація. Вона пропонує вам сфотографуватися разом у важливий для неї момент (вихід з пологового будинку, перша поїздка на курорт, новосілля та ін.). Ви відмовляєтеся. Ще гірше: ви взагалі не бажаєте з нею фотографуватися.

Катастрофічність: 8 балів.

Що думає чоловік. "Терпіти не можу ці дурні фото з дурними посмішками!"

Що думає жінка. "Він мене соромиться... Виходить, не любить!"

Чому це — Величезна Помилка?

Жінки не просто люблять фотографуватися. Жінки в такий спосіб ведуть літопис свого життя. Кожен важливий для них момент повинен бути зафіксованим на знімку й дбайливо впакований в альбом. А якщо чоловік — частина її життя, то він просто не має права бути відсутнім у "літописі"! Можливо, до речі, у цьому й криється розгадка страшної таємниці: чому багато жінок так прагнуть ОФІЦІЙНО вийти заміж? Та тому, що в альбомі в них уже заготоване місце для весільних фотографій. І вони мають намір показувати їх своїм онукам і правнукам.

Історія з мордою. Надін бойфренд був з усіх боків гарний, крім одного: він не любив фотографуватися. Точніше, говорив, що не любить, і на випадок чого обіцяв зробити на знімку похмуре обличчя. Із всіх поїздок Надя поверталася з купою фотографій, на яких красувалася в гордій самотності. Через пару років Надя під час грандіозного прибирання виявила в затишному куточку інші пачки фотографій. На знімках її любий чоловік красувався в обнімку з незнайомою дівчиною. Був великий скандал. Бойфренд усе визнавав і благав вибачити. Не вибачила. Ключовим, як не дивно, виявилося питання спільних портретів: "Він стільки часу пудрив мені мізки, що ненавидить фотографуватися! І яка ж задоволена морда в нього була на тих "підпільних" знімках!"

ТЕСТ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Якщо ви вже прочитали про великі помилки, то підрахуйте бали за всі свої промахи.

0 — 13 балів. Ви молодець! А може, вашому роману всього кілька місяців?

14 — 19 балів. Ви вже встигли насолити подрузі, але наразі ваша неуважність не затьмарила в її очах ваших переваг.

20 — 26 балів. Увага! Терміново починайте дарувати подарунки й дружити з її мамою.

27 — 36 балів. Одне із двох. Або у вас уже немає дівчини, або вона свята.

*
Нагору