Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Ознаки того, що ти Їй подобаєшся

Ця стаття для того, щоб відкрити чоловікам очі на сигнали зеленого світла, що подає жінка при заграванні, а також щоб ощасливити начебто обділених увагою чоловіків, та полегшити жінкам це важке завдання — привернення уваги чоловіків.
Багато чоловіків жаліються на відсутність жіночої уваги та на самотність. Але ж всі знають, що чоловікам властиво не помічати багатьох деталей, зокрема і натяків жінки на те, що він їй подобається.
Чоловіче, розплющи очі, ось головні ознаки того, що ти Їй подобаєшся, сигнали які вона так і транслює на тебе:

1. Вона завжди десь поруч, і вона натрапляє на тебе "випадково", вона несподівано наштовхується на тебе в коридорах фірми, а на диско намагається танцювати ближче до тебе.
Так дівчина намагається привернути до себе увагу та підштовхнути тебе на перший крок . Жінки не можуть діяти прямо, адже перший крок — все ще за чоловіком.

2. Мова її тіла :
— при розмові, вона лине до тебе
— при розмові чи взагалі у твоїй присутності вона намотує пасмо волосся на палець, грається зі своєю сережкою або намистом
— коли розмовляє чи п’є, не зводить з тебе очей
— копіює рухи твого тіла
— усміхається, коли ти на неї дивишся

3. Вона ніколи не зайнята. Не те щоб їй не було чим зайнятися, але час для тебе вона завжди виділить. Якщо вона зайнята в запропонований тобою день, то обов’язково запропонує інший. Вона не проігнорує твій лист або смс-ку, не скаже: "ой, я щойно вибралася із складних стосунків і не хочу поки що починати нові"

4. Ти їй цікавий — вона хоче дізнатися про тебе більше — щоб було що розповідати подругам :)) а також щоб знати твої смаки і відповісти на твоє "я стрибаю з парашутом" — "о, я теж". Хоча може тобі і справді пощастило, і вона каже це не тільки, щоб тобі сподобатися.

5. Вона задає тобі систему запитань — зондує, в принципі. Це звичайні запитання, але становлять систему, яка покликана оцінити твоє фінансове становище. Де ти працюєш? Де живеш? Яка в тебе машина? З відповідей вибудовується уявлення про твою матеріальну ситуацію. Але якщо вона їх задає, отже зацікавлена в тобі

6. "Ти полюбляєш грати в боулінг? Треба якось сходити разом"
Роззуй очі — вона так і кричить тобі — запроси мене на побачення.

7. Вона як на голках, коли ти поруч. Хоча може вона на голках, бо сама по собі тиха і скромна, а ти тут ні до чого. Тоді поглянь, як вона спілкується з іншими, якщо така реакція тільки на тебе — то ти точно заслужив її особливу увагу

8. Вона заздрить іншим жінкам, з якими ти спілкуєшся. Якщо помітиш, що вона аж витягнулася, коли ти просто розмовляєш з іншою — чувак, ти попав.

 


*
Нагору