Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЗДОРОВ’Я СУЧАСНОЇ ЖІНКИ

Як ви думаєте, від чого залежить здоров’я сучасної жінки? Думаєте, від рівня медичного обслуговування? Або від генетики? Ні те, ні інше. Статистика свідчить, що наше з вами здоров’я багато в чому залежить від способу життя і правильного ставлення до себе. Не вірите? Тоді звернемося до фактів.

Від чого залежить здоров’я?

Вивчаючи частоту захворювання на рак молочної залози, фахівці відзначили цікаву закономірність. Виявляється, в країнах Південно-Східної Азії цей страшний діагноз ставлять 16–18 жінкам на 100 тисяч населення. В Україні — 50–60-ти. Якщо узяти Європу в цілому, то тут цифри ще вищі — 80–90 чоловік на 100 тисяч населення, а в Америці — 100–120. Дивно, чи не так? Адже в Америці і Європі рівень медичного обслуговування значно вищий, ніж в Україні або Південно-східній Азії. Та і генетика тут ніби ні при чому. Тоді в чому ж справа?

Від медицини залежить не більше 15 % людського здоров’я. Все інше — спадкова схильність, стан навколишнього середовища, але найголовніше — спосіб життя і ставлення до себе. Ще академік Вернадський (перший президент української академії наук) стверджував, що наші думки — погані і хороші — не проходять безслідно. Навіть пусті розмови про насильство або маніяка десь накопичуються. Вся ця негативна інформація, емоції і переживання надовго залягають в людській пам’яті. І якщо ми не зможемо з ними впоратися, тобто переварити, пробачити і відпустити, вони почнуть позначатися на здоров’ї, адже нервова система дуже тісно пов’язана з імунною. У науковій літературі описано безліч випадків, коли негативні або позитивні емоції спричиняли важкі хвороби і смерть. Наприклад, у спортсменів перед змаганням (або відразу після нього) спостерігався синдром вторинного імунодефіциту — людина настільки нервувала, що його імунітет повністю падав. Адже саме імунна система захищає нас від розвитку ракових клітин. Отже, вчені вважають, що в основі здоров’я лежить правильний спосіб життя і позитивне мислення.

Що робити, щоб не захворіти?

Перш за все, потрібно стежити за своїм душевним станом, від якого залежить левова частка нашого здоров’я. Життя повне сюрпризів (не завжди приємних), але це ще не причина зневірятися і втрачати надію, вихід з ситуації обов’язково знайдеться, потрібно лише спробувати його знайти. Одним в цьому допоможе бесіда з психотерапевтом, іншим — сповідь у церкві, третій знайде віддушину в добродійності, а хтось знайде сенс життя в живописі або літературі. Головне — не опускати рук і боротися з нудьгою і відчаєм.

Після досягнення 30 років кожна жінка повинна регулярно (раз на півроку) відвідувати гінеколога, маммолога і ендокринолога. Такі профілактичні візити дозволять стежити за станом свого здоров’я і, якщо потрібно, вносити корективи на тому етапі, коли хворобу ще можна попередити.

Мінімальна фізична активність дуже важлива, оскільки дозволяє нормалізувати гормональний фон, позбавитися від негативних емоцій, поліпшити обмін речовин. Причому для цього зовсім необов’язково бігати багатокілометрові кроси. Достатньо хоч би 40 хвилин в день здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, замість ліфта підніматися сходами і 20 разів віджиматися від підлоги.

Неправильне харчування, захопленням копчениною, солодощами, борошняними виробами і тваринними жирами, може стати провокатором обмінних порушень. А порушення обміну речовин — одна з причин розвитку онкологічних захворювань. От чому так важливо стежити за своїм харчуванням, віддаючи перевагу свіжим фруктам і овочам, нежирним сортам м’яса, рибі і молочнокислим продуктам.

В якому віці жінка почувається найкраще

Найбільш щасливими жінки відчувають себе незадовго до 30 років, встановили дослідники. У цей період вони почувають себе успішними в роботі і впевненими у собі, а також отримують найбільше задоволення від сексу. Проте щастя недовговічне, і вже в тридцять жінок починає турбувати поява зморшок і сивого волосся.

“28 років — час коли волосся і фігура жінки виглядають якнайкраще, дозволяючи відчувати незвичайну упевненість в собі”, — розповів представник косметичної компанії “ClairolPerfect 10”, в чиєму дослідженні взяли участь 4 тис. представниць прекрасної статі.

Опитування проводили серед жінок віком від 25 до 65 років, і стосувалося воно 12 ключових критеріїв. Так, згідно з отриманими даними, найбільш успішними в кар’єрі жінки відчувають себе в 29 років, особисті стосунки найбільше влаштовують їх в 30, а кращий секс, за визнанням дам, буває в 28 років.

Втім, після 30 теж не все втрачено: успішність сімейного побуту досягається в 32, а найбільшу фінансову стабільність пані відчувають у 33.

Під час дослідження також виявилося, що дві третини жінок вважають, що старіють швидше за чоловіків, а 56% переживають за минулу красу, що втрачається з роками.

Щоб зберегти привабливість, жінки не жаліють коштів. Нанесення макіяжу займає у жінок до п’яти днів на рік — в середньому по 22 хвилини щодня, повідомляють дослідники.

Суд зобов’язав бразильця сексуально задовольнити коханку

Познайомившись з привабливим чоловіком, мешканка бразильського міста Жундіаї Терезія Ферас запросила сеньйора до себе додому. Там парочка вдалася до сексуальних втіх.
Проте на Терезу очікувало розчарування. Дуже швидко "впоравшись", новий знайомий покинув її, не довівши дівчину до оргазму. Ображена сеньйора поскаржилася в поліцію.
Правоохоронці швидко розшукали "статевого кидалу". Ним виявився 38-річний Амадео Сантуш.
З’ясувалося, що випивку для мачо оплачувала Ферас, коли той наплів їй, яким сексуальним гігантом він є.
Поліція звинуватила Сантуша в шахрайстві і передала справу до суду. Судді ж зобов’язали сеньйора Амадео виконати до кінця свої зобов’язання — сексуально задовольнити партнерку.

За матеріалом ТСН

*
Нагору