Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Їжа для кохання

В усі часи люди не припиняли спроб підтримати свою сексуальну силу. Кожен народ, кожна раса та плем’я мали свої власні їжу, трави та ліки, що використовували з цією метою. Деякі з них були просто безглуздими і сучасна наука, звичайно не схвалила б їх використання.

Деякі були надзвичайно небезпечними. Славетний римський поет Лукрецій помер саме через такі „напої для кохання”. Частина їх рецептів базувалась на магії. І немає нічого дивного в тому, що сучасна медицина одним махом відкинула всі твердження про взаємозв’язок між харчуванням та сексуальною силою.

Азіати зажди розглядали секс як мистецтво, яке треба вивчати, розуміти та вдосконалювати. Найбільші письменники, історики та лікарі, як показує історія Азії, були цілком захоплені еротичними темами та пошуками афродізіаків. Давня література також підтверджує це.

З усіх країн Сходу, найглибше усвідомила секс Індія. В індійських творах Кама – любовне задоволення – є найбільшою доброчесністю та джерелом радощів у житті. Більшість індусів є вегетаріанцями і в їхній раціон містить афродізіаки, що входять до складу продуктів рослинного походження.

Індуси вважають, що жінка є рівноправним партнером у статевому акті: успіх чоловіка багато в чому залежить від взаємодії та вміння його партнерки. Індійські жінки навчаються складному мистецтву готувати страви з афродізіаками, що підвищують жіноче лібідо, а також можуть допомогти чоловікові досягти максимуму статевої сили. Наголос робиться на різноманітні трави та спеції. До багатьох індійських рецептів входять часник, цибуля, цибуля-порій та боби. Вважається, що останні мають особливу цінність як афродізіаки. З особливою повагою в Індії ставляться до часнику.

У Японії та Китаї, кухня з використанням афродізіаків була дуже розповсюджена протягом усієї історії. Хоча самі рецепти розкривали рідко: зазвичай їх тримали у секреті та передавали з покоління у покоління.

Один з найвідоміших та найдійовіших китайських афродізіаків – суп з пташиного гнізда. Його готують з гнізда крачки. Секрет такого впливу дуже простий: крачки роблять гнізда з морських водоростей та скріплюють їх риб’ячою ікрою. Морські водорості, без сумніву є дивовижними продуктами: вони містять неймовірну кількість мінералів і у першу чергу багаті на йод. Він, у свою чергу важливий для здорового функціонування ендокринних залоз, що відповідають за сексуальне здоров’я. Крім цього, у Китаї та Японії використовують ще два популярні афродізіаки – імбир та корінь женьшеню. Вони витримали перевірку часом та вживаються вже протягом багатьох тисячоліть.

Давні рецепти напоїв кохання, а також описи афродізіаків, дивно схожі на тести сучасних підручників зі здорового харчування. Мед, молоко, яйця, морепродукти, морські водорості, горіхи, насіння кунжуту, цибуля та часник – високо ціниться сучасною дієтологією. Те, що сучасній науці видавалось смішним ще декілька десятків років тому, зараз підкріплюється новітніми дослідженнями.

Офіційна медицина ніколи не погодиться з тим, що якийсь один продукт або поживна речовина може, якимось чином, благодійно вплинути на сексуальну силу. Цілком може бути, що секретні рецепти страв, яким користувалися в давнину і які протягом багатьох поколінь передавалися від батька до сина та від матері до доньки не є настільки чудодійними у відновленні лібідо, як вважали колись. Але, тим не менш, більшість їх приносять користь здоров’ю у цілому та сексуальному здоров’ю зокрема.

Молоко, особливо козяче містить найякісніший білок з усіх, що відомі людині. У порівнянні з іншими формами білків, він найкраще засвоюється та найефективніше використовується організмом. Для здорового функціонування ендокринних та статевих залоз необхідний саме такий білок.

Яєчний жовток містить величезну кількість лецетину, речовини життєво необхідної для максимальної активності статевих залоз.

У насінні кунжуту виявлено велику кількість мінеральних речовин: білка, лецетину, вітамінів, що необхідні для здорового функціонування репродуктивної системи.

Мед багате джерело аспарагінової кислоти, яку сучасні лікарі використовують для лікування жіночої ригідності. Крім того, медовий цукор вже перетравлено, тому він швидко засвоюється.

Устриці, горіхи та гарбузове насіння – джерело цинку, що необхідний для здорового функціонування статевих залоз.

Сучасна наука не хоче обговорювати афродізіаки. Вона не вірить у те, що здорова сексуальна діяльність потребує штучної стимуляції. Але зовсім інша справа, коли йдеться про насичення статевих залоз необхідними речовинами, що у свою чергу, допомагає їм досягти максимуму здорового функціонування.

Про сексуальну їжу

У давніші часи традиційним перед інтимною близькістю був обід. У Франції та Австрії існували спеціальні кімнати у ресторанах, які можна було відчиняти тільки зсередини. Старе французьке прислів’я твердить, що кохання і ситість разом ідуть у ліжко. Це не зовсім правильно. Якщо почати сексуальну дію щойно після щедрого обіду, цілком можливо, що можна завдати партнерові (особливо жінці) неприємних відчуттів.

Вживання їжі для деяких людей може бути само собою еротичним видовищем. Десертна їжа прямо веде до сексу, але не перестарайтеся з алкоголем, трохи відпочиньте після їди. Кохання і їжа супроводжували одне одного у Стародавній Греції, Стародавньому Римі, коли коханці разом лежали на канапі й годували одне одного (гейші це роблять й інші). Деяким людям подобаються ігри з їжею (наприклад, крем або морозиво на шкірі, виноград на грудях і т. д.). Це прекрасно для якогось особливого випадку, але зовсім не доречне для звичайних інтимних стосунків. Більшість людей, які мають умови для інтимної близькості, полюбляють їсти оголеними разом, вибравши щось зі страв на свій смак.

Історія знає багато "збуджуючих" страв. Це і таємничі (спаржа), із сексуальним запахом (помідори прямо на кущі), або різноманітні яскраві страви. Неможливо спростувати думку, що цибуля не належить до "сексуальної" їжі, а корінь женьшеню впливає не на кожного. Проблема полягає в тому, що будь-яка "збуджуюча" їжа буде саме такою, якщо ви переконані, що вона збуджує, а фармакологічна дія продуктів не помічається, оскільки "забивається" іншими відчуттями. Боби вважають за "збуджуючу" їжу. Вони "дещо" нагадують. Гострі приправи, що викликають легке печіння, — це ще один фізіологічно обумовлений вплив у сексуальній ділянці.

Все це добре, але воно не може зрівнятися з впливом відповідного часу, відповідного місця та коханої людини. Експериментуйте. Протипоказані тільки ‘‘важка" їжа та спиртне у великих кількостях.


 

 

 

 

 

*
Нагору