Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 жіночих вад, які вбивають стосунки

Неохайність

Є жінки, які приводять себе в бездоганний вигляд тільки заради якихось особливих приводів, наприклад, походу в клуб або на весілля знайомих. А в своєму повсякденному житті вони не витрачають навіть мінімальних сил на те, щоб виглядати привабливо і сексуально. Вони звикли обходитися мінімумом засобів, щоб підкреслити свою жіночність. Така байдужість до себе може свідчити про низьку самооцінку жінки, а це якраз те, що не робить її більш привабливою в очах чоловіків.

Неприступність

Жінка, яка любить зводити бар’єри між собою і чоловіками часто втрачає у своїй привабливості. Навіть найяскравіша красуня ризикує наразитися на негативну реакцію у чоловіків, якщо вона спілкується з примусу, не схильна до флірту, всіляко демонструє байдужість до співрозмовника. Буває, що таким чином жінка дає зрозуміти, що їй нецікавий той чи інший чоловік, який намагається з нею познайомитися, але коли це систематичний елемент поведінки, то це загрожує жінці не найкращою репутацією серед чоловіків.

Вульгарність

Навіть не дуже вимогливого чоловіка може відштовхнути жіноча вульгарність. Як правило, вона виражається в дешевому і викличному зовнішньому вигляді, Крикливість, хамуваті інтонації в голосі, лихослів’я, бажання фліртувати одночасно з кількома чоловіками, занадто відверті розмови про секс.

Шкідливі звички

Якщо жінка хоче бути привабливою в очах достойного чоловіка, їй навряд чи варто зловживати курінням, пристрастю до алкоголю і вже тим більше наркотиками. Мало, хто з чоловіків захоче мати таку матір для своїх майбутніх дітей.

Привселюдне причепурювання

Це одна з найпоширеніших звичок. І начебто немає нічого крамольного в тому, щоб дістати косметичку і швиденько поправити макіяж, однак саме цей жест знімає з жінки вуаль таємничості та ідеальності, показуючи, що її краса створена не тільки природою.

Зажерливість

Якщо жінка починає без замовкання розмовляти про гроші і виявляти неабиякий інтерес до фінансової заможності чоловіка, це насторожить будь-якого, і тим більше багатого співбесідника. По-перше, розмови про гроші — це неважливо, а по-друге, справжній чоловік сам подбає про те, щоб жінка не згадувала про матеріальні аспекти спілкування.

Надмірна сексуальнiсть

Чоловіки, незважаючи на деяку товстошкірість, в певних випадках виявляють більшу проникливість. Наприклад, коли жінка прагне до зайвої сексуальності, і надто ретельна в цьому питанні, що часто виражається в надмірній жеманності, дуже облягаючому одязі, спокусливій поведінці в неналежних випадках, то чоловіки відразу інтуїтивно розуміють — якщо так сильно прагне здаватися сексуальною, значить, вона не сексуальна.

Непунктуальність

Так повелося, що жінкам непункутальность на відміну від чоловіків прощається набагато частіше. І чоловік не буде сильно ображатися, якщо жінка спізниться на побачення. Але якщо це явище набуде регулярного характер, жінці буде складно знайти людину, яка не буде відчувати від цього дратування.

Постійне скигління

Якщо жінка часто скаржиться на свою роботу, на подруг, на погані магазини, на майстринь із салону краси і на тисячі інших речей з нею зав’яне навіть найоптимістичніше налаштований чоловік. Нікому не хочеться знаходитися поряд з людиною, готовою скиглити через найнезначнші дрібниці.

Небажання розвиватися

Багато жінок з часом звикають до того, що в їхньому житті крім магазинів і салонів краси нічого немає. Все їхнє життя проходить від одного торгового центру до іншого, при цьому вони анітрохи не дбають про свій ріст, як особистості. З такою жінкою можна закрутити легкий роман, але пов’язувати життя з людиною, яка нічого не знає і нічим крім шоппінга не цікавиться, захоче не кожен чоловік.

*
Нагору