Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Секс. 10 жахливих стереотипів

Вони псують нам кращу частину нашого життя

Ми живемо в полоні хибних суджень. «Худі кращі за «пампушок». Хто сказав? Дизайнери нетрадиційної сексуальної орієнтації. Ми повірили їм одного разу й усе життя худнемо.

«Гроші здобуваються тяжкою працею»… Хто сказав? Колективна думка замучених роботою людей, які насилу назбирали до сорока років на машину. Ті, хто думає інакше, здебільшого мовчать, насолоджуючись їздою на «Мерседесі». Або пишуть бестселери на тему «Зароби мільйон граючись». І заробляють!

Перелік наших стереотипних оман можна було б перераховувати нескінченно, беручи для розгляду будь-яку сферу нашого життя. Але зупинімося на найцікавішому – стереотипах у сексі…

10 прикладів найжахливіших стереотипів у сексі

Їх наводить у своїй книзі «Все о сексе. 1000 секретов наслаждения» Трейсі Кокс – відомий австралійський експерт у сфері сексу.

Стереотип перший. Гарна зовнішність – гарантія прекрасного сексу

Це не просто стереотип. Це дурниці. Ніхто не знає, що ми насправді вважаємо привабливим одне в одному. Поки жінки мордують себе у тренажерному залі, чоловіки вибирають «пампушок». Те саме роблять жінки. Чхати вони хотіли на залізний чоловічий торс! Значно важливіші приємна усмішка та почуття гумору.

Вродливі люди зазвичай надто переймаються своєю зовнішністю, жадають компліментів, а в ліжку скуті та невпевнені. Справжній коханець не зверне уваги на складки жиру, залишки сперми на щоці або застрягле лобкове волосся між зубів. Він бере до уваги виключно відчуття.

Ти далека від сексуальної досконалості, якщо у найвідповідальнішу мить думаєш, чи не осипалася туш.

Стереотип другий. Секс – головне у стосунках

Фахівці стверджують, що лише 20% людей запевняють, що секс – найважливіше в житті, решта 80% вважають його «приправою» до хороших стосунків. Дослідники такого солідного інституту, як Кінсі, вважають, що сексуальна незадоволеність украй рідко буває причиною розлучення.

Загальна думка спеців у сфері людських взаємин: секс важливий не більше, ніж спільність інтересів, довіра та кохання.

Стереотип третій. Більшість пар повністю щасливі у сексі

Ні. У житті кожної пари бувають періоди, коли не до сексу. Маленькі діти, нова важка робота тощо. Подумай про це, коли ставитимеш оцінку своєму сексуальному життю, вислухавши розповідь подруги про те, що її «Петя» – ані дня без подвигу. Хто знає, як поведеться «Петя», не дай Боже, розбивши свою машину? Може, він взагалі про секс думати перестане?

Не створюй собі комплекс мучениці, сексуальне життя більшості людей – з та-а-а-кими «задирками»…

Стереотип четвертий. У середньому пари займаються сексом 2,5 рази на тиждень

Якщо твоя «норма» випереджає цей показник – ти задоволено усміхаєшся. Не дотягує? Відчуваєш комплекс «невдахи». Але згадай математику, правило знаходження середнього арифметичного.

Соціологи опитали тих, хто змінює простирадла тричі на день, тих, хто займається цим раз на рік і ще тих, хто займається сексом раз на тиждень або раз на місяць. І одержали «норму». Норма – це те, що комфортно для тебе, а не твоєї бабусі чи підлітка, який переживає «медовий місяць» свого дорослішання.

Стереотип п’ятий. Чоловіки займаються сексом частіше ніж жінки

На перший погляд, дурнувате твердження. Але на цю тему написані сотні наукових праць, проведені тисячі соцопитувань. І скрізь те саме: чоловіки займаються сексом утричі частіше. Господи, то з ким?!
Відповідь на це запитання дав англійський сексолог. Він з’ясував, що жінки просто «забувають» про одноразовий секс. Для них він начебто не існує. А чоловіки пам’ятають…

Висновок: секс потрібен жінкам не менше, ніж чоловікам. І чоловіки зовсім не маніяки, просто пам’ять у них хороша…

Стереотип шостий. У нього коханка, отже, він мене не кохає

Учені невтомно стверджують: спільне минуле, близькість і знання одне одного не лише поєднують. Але й добряче стомлюють. І секс на стороні в більшості випадків – це втеча «у новизну».

Тому, якщо він завів коханку, це не означає, що він тебе більше не кохає.

Але це означає, що він тебе не поважає.

Стереотип сьомий. Усі користуються презервативами, оскільки бояться СНІДу

На жаль, опитування показують, що існує щонайменше дві групи людей, які досі, попри всі антиСНІД-кампанії, можуть «забути» про презерватив. Це юнаки з вируючими в крові гормонами і… Розлучені й вдови (вдівці). Важко повірити, що розумні та досвідчені люди можуть наражати себе на смертельний ризик. Але це так.

Не розраховуй на те, що секс і презерватив апріорі нероздільні для всіх і кожного. Бережи себе сама!

Стереотип восьмий. Якщо сусіди не прокинулися, отже, секс не вдався

Прекрасно, якщо ваш партнер кричить під час сексу. Але чим гірші мовчуни? А серед жінок багато тих, кому треба докласти чимало зусиль, щоб добратися до оргазму, і їй просто ніколи витрачати сили на крики « для сусідів». Не став якість сексу у пряму залежність від звукових ефектів. Секс прекрасний сам по собі, без штучного антуражу.

Стереотип дев’ятий. Немає значення, що у тебе є. Важливо, як ти цим користуєшся

Частково – вірно. Частково – ні. Якщо пеніс чоловіка на сантиметр коротший, чим середньостатистична норма, жінка цього, швидше за все, і не помітить. Але що робити, якщо він зовсім маленький? Не комплексуй.

Чоловіки з невеликим пенісом здебільшого прекрасні коханці, які вміють користуватися не лише своїм «знаряддям», а й усім, чим Бог нагородив (руками, язиком і навіть мовним апаратом). А от «жеребці» переважно розраховують лише на свій дітородний орган. І тому програють.

Стереотип десятий. Жінки не люблять порно

Люблять, люблять… Але з маленьким таким нюансом: чоловікам подобається жорстке порно, жінкам – із сюжетом, і щоб було красиво. І тем, і іншим варто іноді переглядати відеотеку партнера, щоб зрозуміти: «А чи можу я так, як подобається йому (їй)?»

Лариса Ковальцова

*
Нагору