Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЧАС ДЛЯ ОДРУЖЕННЯ

Травень — подружжя нидіє в шлюбі. То їй, то йому здається, що вони гідні кращого супутника життя. Це минає, якщо не втручаються батьки або друзі.

Червень — медовий шлюб. Як правило, родина тривка, кохання і взаєморозуміння зберігаються багато літ. Щоправда, якщо з’являється сексуальніший партнер, шлюб руйнується.

Липень — кисло-солодкий шлюб. Чого більше: кислого чи солодкого? Усе залежить від чоловіка, його врівноваженості й терплячості. Поступливість і турбота про свою половину зроблять родинне щастя постійним.

Серпень — дружньо-любовний шлюб. Стосунки будуються за принципом: удень — друг, уночі — коханець. Міцність такого шлюбу залежить від здоров’я і статевих можливостей подружжя.

Вересень — шлюб дружби. Здебільшого основу родинних стосунків складають взаємодопомога і взаєморозуміння. Кохання також будується на взаємних поступках і не є основним.

Жовтень — шлюб випробувань. Його міцність перевіряється різноманітними випробуваннями — від слави одного з подружжя до втрати дітей. Якщо в родинних стосунках є і кохання, і розрахунок, тоді шлюб довговічний.

Листопад — шлюб різноманітності. У родинних стосунках — цілий букет. У такому шлюбі є все: кохання і ненависть, розлучення і повторне одруження. Головне ж — фініш щасливий. Двоє залишаються разом або розлучаються друзями.

Грудень — шлюб зростаючого кохання. Зірка кохання загоряється поступово, але горить усе життя. У грудневому шлюбі менше розлучень, ніж у шлюбах, укладених в інші місяці року.


 

*
Нагору