Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

7 чоловічих недоліків

Британські вчені на основі практичного дослідження й опитування жінок віком від 18 до 55 років склали рейтинг чоловічих звичок, які найбільше дратують представниць прекрасної статі.

1. Самозакоханість та егоїзм

Він впевнений, що найкращий, найрозумніший, найсильніший, найсексуальніший... І тобі дуже пощастило, що він обрав тебе. І ти повинна зганяти зайві кілограми у спортзалі й перейматися з приводу зовнішності й целюліту. А у твого мачо й думки не виникає, що йому непогано було б підкачатися, сісти на дієту або знайти нарешті роботу з гідною зарплатою. Адже він і так найкращий! Такій самооцінці можна лише позаздрити;-)

2. Його нелюбов до твоєї мами

А також упереджене ставлення до всіх твоїх рідних та друзів. Подумай, можливо й ти не в захваті від його рідні, а також «кращих» друзів?

3. Його пусті обіцянки

А також довгі розміркування на тему «у чому сенс життя» або «я хочу собі BMW і квартиру на Манхеттені». Загалом, ніщо не дратує так сильно, як дурні мріяння й безглузді обіцянки замість того, аби щось зробити.

4. Неохайність і розкидані шкарпетки

А також немита тарілка із залишками їжі, порожні пляшки від пива, вишикувані слухняно біля відра для сміття, звичка розкидати свої речі, а потім наїжджати на тебе з істерикою «де моя сорочка чи краватка» тощо.

5. Футбол. І істерики після програшу його улюбленої команди

У такі хвилини до чоловіка-вболівальника краще не підходити близько, і, тим більше, не жартувати з приводу фіаско його «чемпіонів». Адже навіть найбільш безневинні жарти можуть спричинити скандал або образу з розлученням і «дівочим прізвищем».

6. У нього – робота, а в тебе – просто хобі

Багатьох жінок надзвичайно дратує чоловіча звичка вважати свою роботу найважливішою. А жіночу – просто хобі й гаянням часу. Це факт особливо бісить, якщо жінка працює нарівні з чоловіком, тобто на повний робочий день, і приносить таку ж зарплатню (або навіть більшу). А він все одно вважає, що в неї – «хобі», вона зовсім не втомилася, тому цілком може приготувати вечерю після роботи, прибрати у квартирі, пройтися по магазинах...

7. Робить зауваження щодо твоєї зовнішності

Навіть найвихованіший чоловік може засмутити своєю безтактністю. І зробити зауваження коханій жінці з приводу зайвих кілограмів, целюліту, маленьких грудей, відсутності нарощених нігтів, «не того» кольору волосся тощо. На жаль, завдяки рекламі «лицарі» стали надто грамотними й замість того, щоб обожнювати даму серця, помічають складочки, зморщечки та тріщинки, а також не проти підігнати її тіло під силіконові стандарти краси.

Олена Пономаренко

*
Нагору