Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

  ПЕРСА БУВАЮТЬ РІЗНИМИ

  Чи задумувалися ви коли-небудь над не таким вже й простим питанням: чому, власне, чоловіка так бентежать жіночі перса? Багато представників сильної статі можуть відповісти на це питання тільки стенувши плечима. Більшість жінок зустрінуть його сміхом чи змовницьки хитрим виразом обличчя. Іншу відповідь ви навряд чи отримаєте. Проте чоловічий інтерес до настільки привертаючої до себе уваги частини жіночої фігури з'явився не випадково.

  Помічено, що великі перса заспокоюють чоловіка, середні, нормальних розмірів привертають як об'єкт мануальних ласк ками. А тому «бюсти всякі потрібні, бюсти усякі важливі», перефразовуючи відомий вірш, скажемо ми.
  І дійсно, учені після довгих досліджень установили, що на землі немає двох однакових бюстів. Схожих - скільки завгодно, однакових - жодного. Це як відбитки пальців, з тією лише різницею, що малю| нок папілярних ліній нічого не може сказати про характер, особистість власника навіть найдосвід ченішому криміналісту, а вигляд бюста може розповісти про психологію і сексуальні інтереси жінки дуже багато чого.

  Чоловікам варто знати: учені розділили бюсти на типи і навіть створили деяку класифікацію. Ось вона.


  «Хлоя» - до цього типу зазвичай відносяться перса молодих дівчат. Якщо доросла жігіка має бюст цього типу, то, як правило, перса в неї дуже маленькі, тугі, з невеликою ареолою і чітко вираженим соском.
  Власниці такого бюста, як правило, вирізняються дитячою безпосередністю, деяким легкодумством і психікою, що не цілком сформувалася. Вони не впевнені в собі, недовірливі, але і разом з тим дуже довірливі і чуйні. В одязі віддають перевагу відтінкам фіолетового і лілового кольорів.
  У сексі такі жінки віддають перевагу так званим чоловікам-хлопчикам: трохи боязким, соромливим, м'яким і ніжним. Це від того, що вони навіть у зрілому віці почуваються недосвідченими. Тому таким жінкам незатишно в постелі з надто досвідченими чоловіками.

  Carla Bruni

  Carla Bruni


  «Сніжний пагорок» - до цього типу відносяться невеликі бюсти з ніжною, ледве блідуватою шкірою і досить великими, теж світлими ареолами. Сосок, як правило, трішки загострений. Перса цього типу прекрасно тримають свою форму, довго не опускаючись і не втрачаючи ніжності шкіри, їхні власниці - жінки витончені, ніжні, з. багатою уявою. В одязі віддають перевагу пастельним відтінкам і легким напівпрозорим тканинам.
  Чоловік їхньої мрії - високий, тендітний, у будь-який момент може прочитати вірші, сказати піднесений комплімент і просто поцілувати запястя. Займатися сексом такі жінки люблять у напівмороку, при полум'ї свічок. Сам акт при цьому не важливий, важливі попередні ігри і витончені пестощі.


  «Африканська савана» - це бюст середнього розміру з майже непомітним соском. Форма персів нагадує горбки піску в пустелі - невисокі, але розвинуті в ширину.
  Жінки, які мають такий бюст, дуже енергійні, імпульсивні і рвучкі. Відрізняються завидною життєвою енергією і такою ж завидною мінливістю. В одязі вони дотримуються так званого курортного стилю, вибираючи тканини яскравих кольорів і забарвлень.
  У сексі жінки цього типу гарячі, неприборкані. Як партнерів часто вибирають пекучих брюнетів. Дуже люблять секс на природі: на піску пляжу, у лісі, на галявині серед квітів... Дуже важливу роль у житті цих жінок відіграють запахи. Вони люблять квіти із сильними важкими ароматами, ароматичні олії, пахощі.


  «Бутони» - середній бюст з вузькими персами, трохи витягнутими вперед, що закінчуються загостреними сосками з невеликими ареолами.
  Власниці такого погруддя мудрі і практичні. Характер у них рівний. В одязі дотримуються ділового стилю. У сексуальному плані їхній девіз: «Задовольняйся тим, що маєш». Ці жінки не сприймають ніяких сінників і кохання в басейні. Широка постіль, виключене світло, і кілька немудрих позицій. Сам статевий акт має найперше значення, до попередніх пестощів "бутони" практично байдужі. Як сексуальних партнерів воліють невисоких, міцно збитих чоловіків, переважно зі світлим волоссям.


  «Сапфо» - бюст середнього розміру, трохи млявий. На дотик нагадує великий перезрілий помідор: так приємно лягає в руку. Жінки з бюстом цього типу - істоти рафіновані, схильні до хворобливої забобонності. Саме серед них виявлена найбільша кількість жриць «рожевої» любові. Характер у них украй неврівноважений, вони найчастіше схильні до наркоманії й алкоголізму. Але в той же час серед них багато талановитих і розумних.
  У сексі жінки цього типу так само нерозбірливі, як і в одязі, їм не важливо, як, з ким, де. Для них існує тільки одне питання: скільки. Вони схильні змінювати сексуальних партнерів як рукавички.
  Якщо ви зустрічаєтеся з жінкою цього типу, не варто очікувати якісного і цікавого сексу і вже тим більше тривалих і серйозних стосунків.


  «Дулька» - бюст дуже цікавої форми: кожна циця у своїй підставі трохи звужена, але розширюється до соска, нагадуючи томат сорту «дулька». Ареоли дуже великі, соски майже не помітні.
  Жінки з таким бюстом - чудові дружини і матері, природжені домогосподарки, у них завжди прибрана квартира, приготовлений смачний обід. «Дульки» віддають перевагу зручному вільному одягу спокійних тонів.
  У сексі ці жінки дуже м'які, ніжні, спокійні, але іноді в них в інтимні моменти пробуджується материнський інстинкт, і вони починають ставитися до партнерів з підкресленою ніжністю, оберігаючи їх від зайвих навантажень. Відношення до нетрадиційного, а тим більше жорсткого сексу надто обережне, але, якщо партнер наполягає, можуть погодитися на деякі експерименти, не одержуючи від цього ніякого задоволення.


  «Цирцея» - жінки цього типу мають бюст трохи більший середнього розміру, прекрасної форми. Перса пружні в міру, при ходьбі і бігу хвилююче коливаються, однак не викликають відчуття «розмахування бюстом».
  Ці дами дуже рішучі, самостійні, майже ніколи не відчувають страху і замішання, завжди чітко знають, чого хочуть.
  Вони - прекрасні керівники, адміністратори. Але нерідко просування по службових сходинках домагаються саме цією своєю чисто жіночою зброєю: якщо буде потрібно, легко йдуть на сексуальний контакт із шефом, не одержуючи при цьому ніякого задоволення. Психологи помітили: чоловіки, які здобули перший сексуальний досвід з жінкою – «цирцеєю», - часті відвідувачі лікаря-сексопатолога.


  «Каштан» - досить великий бюст, дуже м'який, з тонкою бархатистою шкірою.
  Власниці цього типу бюста з великим ентузіазмом хапаються за будь-яку справу, але так само швидко холонуть до неї і кидають. Вони, віддаючи перевагу в основному спортивному стилю в одязі, завжди виглядають сексуально. Серед цих жінок нерідко зустрічаються аматорки займатися сексом відразу з декількома партнерами. Як правило, вони не здатні на довгі стосунки: партнер, який перестає дивувати, швидко набридає і йому негайно знаходиться заміна.


  «Дамські пальчики» - бюст великого розміру, формою нагадує однойменний виноград. «Дамські пальчики» - сумлінні службовці, прекрасні дружини і матері. Дуже люблять прикраси, але не золото і діаманти, а добре виконану дорогу біжутерію.
  Секс із такими жінками завжди сповнений таємниць і несподіванок, тому що вони можуть грати різні ролі: то простачка, то королеви, то спокушеної куртизанки. У партнери ці жінки завжди вибирають собі дуже сильних, вольових чоловіків, здатних підтримати їх у важку хвилину. Але до своїх партнерів «дамські пальчики» завжди пред'являють ті самі вимоги: він повинен підтримувати її «театр у постелі».


  «Водяна гладь» - дуже великий бюст, котрий вже трішки втратив свою форму, нагадує водяну гладь, яка починає мінятися і рухатися від будь-якого подиху вітерцю. Жінки такого типу традиційно відрізняються великими фігурами і "величезним" серцем. Вони дуже чуйні і чуйні щодо людей, але рідко приймають допомогу збоку, боячись бути потім комусь зобов'язаними.
  У сексі вони полюбляють дуже молодих партнерів, без утоми вчать їх усім любовним премудростям, нерідко забуваючи про власне задоволення. Але «найласіший шматочок» для цих жінок - хлопчик, який перший раз вирішив зайнятися коханням.


  «Очі туркені» - досить великий бюст дуже оригінальної форми: перса вузькі, злегка витягнуті вперед і сосками орієнтовані в різні боки.
  Жінки цього типу хитрі, потайливі, розважливі, щасливі в справах. Як тільки вони зрозуміють, як одержати вигоду особисто для себе, не зупиняться ні перед чим, навіть перед зрадою. Воліють одягатися яскраво, помітно, навіть зухвало, люблять яскраву косметику, якою користуються іноді надміру.
  У сексі - це жінка-споживач. Вона жадає від партнера повної віддачі, не даючи нічого взамін. Вона безжалісна, ніколи не рахується з бажаннями партнера, але, незважаючи на це, вибирає собі сильних, вольових чоловіків, яких прагне зломити, пщкоривши своїй волі.


  «Персик» - великий бюст, котрий нагадує за формою персик. Перса важкі, пружні, на дотик нагадують оксамит.
  Жінки цього типу подібні до кішок: ніжні, ласкаві, але в той же час - непередбачені, найчастіше свавільні і хижі. Вони прекрасні організатори, усіма силами прагнуть наверх, працюючи «зубами і ліктями», їх швидко помічають завдяки незвичайній працездатності. В одязі люблять м'які лінії, що обтягують речі. У партнери вибирають сильних чоловіків, здатних пдкорити їх своїй волі. Вони люблять витончений секс, люблять пробувати нове, отримуючи при цьому величезне задоволення.


  «Ренессанс» - бюст дуже великого розміру, м'який, важкий. Жінки цього типу трохи химерні і примхливі. З них ніколи не вийде керівник чи підприємець, тому що вони дуже непрактичні в житті, у них відсутня ділова хватка.
  Однак у сексі ці жінки відрізняються завидним апетитом, у партнери собі вибирають практичних чоловіків великої статури. Ці дами досить галасливо реагують на пестощі, нер'дко після задоволення пускають сльозу. Але їхні зв'язки бувають недовгими, і, як правило, чоловіки до них не повертаються.


  «Глобус» - великий бюст, майже правильної круглої форми. Його власниці відносяться до так званих фаталісток. Вони енергійні, завзяті в досягненні своїх цілей, іноді навіть агресивні, будучи переконаними, що розумніших, гарніших і сексуальніших немає, крім них, нікого. Ціль їхнього життя - скоряти чоловіків.
  В одязі полюбляють відкриті речі червоних кольорів і макіяж у стилі «вамп».
  У ліжку ці жінки люблять жорсткий секс, але зовсім нетерпиме ставляться до різного роду «перекручень» (у їхньому розумінні). Чоловікам, які мають стосунки з такими жінками, ні в якому разі не можна навіть згадувати про своїх колишніх партнерок, тому що ревнощі жінок типу «глобус» не знають меж і іноді навіть можуть бути небезпечними для життя партнера чи його попередньої пасії.

  Це лише невелика частина класифікації, котру розробили вчені. Сподіваємося тепер, дорогі читачі, ви зможете повніше зрозуміти себе і свою партнерку, одержавши набагато більше задоволення від спілкування один з одним.

  Георгій ЕЙТВІН, Оксана БРИЗУ.

*
Нагору