Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Тонус грудей або Як підтягнути груди

Груди — це жіноча гордість, груди — це чоловіча слабість, груди — це джерело вічних страхів і сумнівів. А раптом виростуть недостатньо великими, а раптом відвиснуть після пологів, а раптом ЙОМУ не сподобається? Запам’ятай головне: великі або маленькі груди — це справа смаку. Важливо лише, щоб вони були пружними й не обвисали. Тому не зациклюйся, а просто дотримуйся найпростіших правил догляду за власними грудями.

Неодмінна умова тонусу грудей — правильно підібраний бюстгальтер. Занадто просторий і занадто тісний однаково шкідливі. У просторому бюстгальтері груди обвисають, у занадто тісному — порушується кровообіг. Для занять спортом необхідно завжди використовувати спеціальний бюстгальтер, без нього від постійних поштовхів і коливань шкіра розтягується набагато активніше — і молочні залози обвисають.

Улітку не варто загоряти "топлес", і зовсім не з пуританських міркувань. Під впливом сонячних променів шкіра на грудях особливо швидко старіє. На ареолі можуть навіть з’явитися зморшки, а в області декольте — пігментні плями. Не варто забувати, що шкіра на грудях у два рази тонша, ніж де небудь на людині, — так що не додавай їй зайвих навантажень.

Стеж за поставою: як тільки розправляються плечі й випрямлюється спина — груди стають більш підтягнутими, тому що частину навантаження беруть на себе м’язи грудної клітки.

Стеж за вагою. При різкому схудненні груди обвиснуть, втративши внутрішній жировий прошарок. Занадто швидкий набір ваги може привести до розтяжок на шкірі.

Не пересушуй шкіру: уникай занадто гарячої води й мила. Підбери спеціальний гель для душу. Використовуй зволожуючі креми з вітамінами.

Ефективний і масаж за допомогою контрастного душу. Втім, його можна замінити й звичайним масажем з акуратними круговими рухами від нижнього краю грудей до підборіддя.

Ліпимо груди — Звичайно, добре б починати робити вправи ще задовго до того, як груди втратять свою форму. Але при бажанні навіть уже обвислі груди можна злегка підтягти без хірургічного втручання, — розповідає тренер зі спортивної гімнастики й шейпінгу . — Обвисання грудей викликається насамперед недоліком м’язової тканини. Так що прийдеться нарощувати грудні м’язи, які тримають їх на потрібному місці.

1. Стоячи на колінах, опершись руками об невисокий упор, приблизно в метрі від тебе (наприклад, край дивану ). Зігни руки в ліктях і при цьому торкнися грудьми платформи. Потім, тільки за допомогою сили рук, повернися у вихідне положення. Намагайся тримати руки на ширині плечей і не прогинатися в попереку. Виконуй цю вправу стільки разів, скільки зможеш, поступово доводячи до 15 повторень. Коли освоїш цю вправу, можна переходити до віджимання від платформи. А потім до віджимання від підлоги.

2. Зігни руки в ліктях і з’єднай долоні на рівні грудей. При цьому намагайся щосили надавлювати долонями одна на одну, щоб відчути, як напружуються м’язи грудей. Затримайся в цьому положенні на 10 секунд. А потім розслабся. Повтори цю вправу 15— 20 разів. Намагайся домогтися максимальної напруги м’язів. Потім підніми зігнуті в ліктях руки над головою. З’єднай долоні й знову 15— 20 разів повтори цю вправу.

3. Для цієї вправи тобі буде потрібно еспандер або пружна гумка. Встань на підлогу або сядь на стілець, випрями спину й розправ плечі. Візьми в руки еспандер або гумку й витягни її прямо перед собою на рівні плечей. розводити руки в сторони, натягаючи гумку. Відводити руки як найдалі назад. У крайній позиції на 10 секунд, а потім повільно повернися у вихідне положення. Повторюй цю вправу 10— 15 разів. Стеж, щоб руки постійно перебували на одній лінії.

4. Ноги на ширині плечей. Ліва рука на стегні. Правою рукою опиши в повітрі велике коло. М’язи грудей при цьому повинні бути напружені. Опиши три кола вперед, три назад і поміняй руки. Повтори цю вправу по 8— 10 разів кожною рукою. Потім виконай вправу одночасно двома руками, імітуючи руху плавця. Намагайся все виконувати у швидкому темпі. Для збільшення навантаження можна виконувати ця вправа з гантелями.

5. Ляж на підлогу, ноги зігни в колінах і обіприся ступнями об підлогу. Візьми в кожну руку по гантелі й випрямленні руки підніми вгору. Вдихни й повільно розведи руки в сторони, не торкаючись ними підлоги. Затримайся в цьому положенні на 10 секунд. Намагайся відчути розтяжку грудних м’язів. На видиху вертайся у вихідне положення. Стеж, щоб під час розведення рук хребет був притиснутий до підлоги, а не вигинався.

При щоденному виконанні цих вправ видимого результату вже можна домогтися через 5 тижнів.


*
Нагору