Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Яка нація найсексуальніша у світі?

Сексуально найактивнішою країною світу-2005 стала Греція. Як свідчить традиційне опитування, яке провела фірма Durex, що виробляє гумові вироби для безпечного кохання, греки вдаються до радощів плоті 138 разів в році.
Ненабагато відстають від них сусіди-слов'яни: хорвати, серби і чорногорці. Так що, виходить, справа тут не в національності, а, очевидно, в кліматі, який до того ж злегка підігрівся.

А ось японці відстали: вони займаються сексом скупо, усього 45 разів в році, напевно, ніколи, запрацювалися.
Майже половина опитаних задоволена своїм сексуальним життям, хоч чоловіки не відмовилися б займатися любов'ю почастіше, і це незважаючи на те, що вони і так роблять "це" частіше, ніж полохливі представниці прекрасної половини людства: в середньому 104 рази в рік проти 101. Цікаво, кого ж вони люблять ці самі 3 зайвих рази?

Частіше за все - 112 разів в році віддаються пристрасті люди у віці від 35 до 44 років. Кожний п'ятий опитаний займається любов'ю 3 -4 рази в тиждень, а 5% - взагалі щоденно.

Перший раз жителі планети зважуються лягти в постіль з представником протилежної статі років в 17, хоч тут є свої географічні особливості. Так, більше всіх кортить розлучитися з невинністю ісландцям: вони починають займатися сексом вже в 15,5 років. Німці, шведи і датчани слідують за ними по п'ятах. З кожним поколінням вікова планка першого сексуального досвіду неухильно знижується, причому дівчатка упевнено випереджають в цій справі хлопчиків.

У середньому жителі планети устигають змінити 9 сексуальних партнерів. У чоловіків цей показник помітно вищий, ніж у жінок - десять проти семи. Найнепостійнішими виявилися турки: 14-15 партнерів, слідом за ними йдуть австралійці новозеладці і ісландці. Лише 12% скандинавів мали тільки одного сексуального партнера. У цьому відношенні ім далеко до жителів Гонконга: там 2/3 пар зберігають вірність один одному все життя.

А ось найцнотливішими виявилися нащадки творців Камасутри. Індійці пізніше за всіх втрачають невинність (в 20 років) і рідше за інших міняють партнерів - не більше 2 разів. Також вони не поспішають присвячувати своїх дітей в таємниці взаємовідносин статей, відкладаючи момент першої розмови з чадами на цю тему років до чотирнадцяти.

Ненабагато поступаються в соромливості індійцям представники іншої нації Сходу, які також здавна славляться витонченістю техніки плотської любові, - китайці.

"Газета"

*
Нагору