Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки



*

Коли добре все, окрім сексу

Здавалося, він був чоловіком вашої мрії: таким романтичним, ніжним і дбайливим. Та і чоловік він, взагалі, непоганий — бувають і гірше. І подруги заздрять вашим стосункам. І начебто все у вас добре, але чому ж ваші сексуальні стосунки не грають всіма фарбами веселки і не вибухають фейєрверками? Справа не в тому, що вам не вистачає потрібних для цього навиків, і не в тому, що ви двоє не призначені один для одного. Швидше за все, причина в тому, що ви не готові витрачати час і зусилля для того, щоб зробити ваші заняття любов’ю по-справжньому яскравими.

Втім, якщо ваше сексуальне життя влаштовує вас обох, то і проблеми немає — можливо, у вас просто такий темперамент, і він збігається з темпераментом вашого чоловіка. Проблеми виникають тоді, коли обидва партнери — або хоч би один з них незадоволені своїм сексуальним життям. І тоді марно знов і знов нагадувати собі, що хай він навіть і не «статевий гігант», зате справно ходить в магазин і займається з дітьми уроками. Але не все ще втрачено, ще можна перетворити чоловіка на коханця вашої мрії. Але для цього потрібно попрацювати!

Ситуація №1.
Він вважає, що секс — це телепатія.

Він люблячий і романтичний. Але він вважає, що секс — це щось від божественного натхнення, свого роду інтуїтивне «шосте відчуття». І якщо ви дійсно любите один одного, то, на його думку, руки і останні частини тіла самі знайдуть дорогу один до одного, і говорити про це вголос — означає зруйнувати всю магію. Втім, коли таких чоловіків вдається викликати на відверту розмову, виявляється, що вони мають лише смутне уявлення про жіночі ерогенні зони.

Вирішення проблеми.
Коли чоловік відмовляється говорити про секс взагалі і про ваші сексуальні стосунки зокрема, то це зазвичай відбувається тому, що йому неловко, він відчуває себе вразливим і менш мужнім. Якоюсь мірою це свідчить і про його інфантилізм, про майже дитячу віру в чудеса. Щоб навчити чому-небудь такого чоловіка, його потрібно викликати на відверту розмову ніжно і обережно. Головне — визнати його дискомфорт і допомогти йому з ним впоратися, а цього легко добитися, якщо самі ви відчуватимете себе комфортно.
Крім того, можна завести розмову обхідними дорогами, наприклад, про проблеми, нібито що є у вашої подруги і її чоловіка. «Знаєш, Маша призналася мені, що їй хотілося б, щоб вони з Мишком більше займалися оральним сексом». Обговорюючи чужі сексуальні проблеми, можна непомітно перейти до своїх. Це видається очевидним, зате дуже добре знімає незручність.
Якщо якийсь з ваших прийомів не спрацьовує, не варто застосовувати його знову і знову, вас можуть розкусити. Будьте винахідливі. До речі, можна обійтися і без слів. Одна моя подруга успішно застосовує наступний метод: коли її чоловік робить їй особливо приємно під час сексу, вона починає стогнати ледве голосніше. Правильні дії при цьому закріплюються у нього на рівні умовного рефлексу.

Ситуація №2.
Він не хоче нічого нового.

Такі партнери вважають за краще робити лише те, що, як їм відомо, бездоганно спрацьовує. Цим грішать багато одружених чоловіків. По ним можна засікати час: п’ять хвилин на поцілунки, п’ять хвилин на ерогенні зони, 10 хвилин безпосередньо на статевий акт. Інколи це спрацьовує, але найчастіше це просто нудно.

Вирішення проблеми.
Постарайтеся зруйнувати родинні стереотипи. І хоча одна з краси родинного сексу полягає якраз в його передбаченості і відчутті безпеки, необхідно уникати буденності і рутини. Можна, наприклад, запропонувати чоловікові наступну гру: кожен з вас, по черзі, повинен привнести в чергове заняття любов’ю який-небудь новий елемент — свічки, музику, еротичний відеофільм, секс-іграшку, нову нижню білизну, нову позицію або нове місце для сексу. Відчуття змагання, як правило, підвищує винахідливість.

Ситуація №3
Він — егоїст.

У сексі він йде своєю дорогою, не звертає уваги на ваші відчуття. Він не запитує вас, чи подобається вам те, що він робить, чого б вам особливо хотілося, чи не хотіли б ви продовжити прелюдію і так далі. Неначе ви просто інструмент для отримання задоволення. Загалом, він вважає, що ліжко не місце для хороших манер.

Вирішення проблеми.
Не вважайте, що все втрачено, цю проблему ще можна виправити. Лише не треба дуже його критикувати, на егоїстів критика діє особливо пригноблююче. Замість цього спробуйте використовувати ситуацію для своєї вигоди. Спершу змініть своє відношення до сексу. Хіба так погано прагнути до отримання власного задоволення? Бути егоїстом в ліжку — означає концентруватися на власних відчуттях. Якщо ви хочете, щоб секс приносив вам стільки ж задоволення, скільки він приносить вашому партнерові, вчиться у нього. Встановлюйте свої правила, прагнучи до здобуття власного оргазму.
Більшість чоловіків, навіть тих, яких ми вважаємо егоїстами, хочуть вважати себе першокласними коханцями, і багатьма «егоїстичними» коханцями керує відчуття власної неповноцінності (і не лише пов’язане з сексом, адже поведінка в ліжку відображає реальності всього життя). Жінці лише потрібно зіграти на його егоїзмі і прагненні до задоволення свого «его», і спонукати його приносити їй задоволення в ліжку хоч би заради того, щоб відчувати себе справжнім чоловіком. Для цього хваліть чоловіка за щонайменше принесене вам задоволення, за щонайменший прояв турботи, як в ліжку, так і поза ним.

Ситуація №4
У нього сексуальна дисфункція.

В цьому випадку проблеми з сексом носять швидше фізіологічний характер. Це може бути як зниження потенції, так і інші сексуальні розлади, наприклад, передчасне сім’явипорскування. Крім того, його сексуальне бажання може знизитися із-за стресів або втоми, і тоді він з великим задоволенням проводить час перед телевізором, чим з вами в ліжку.

Вирішення проблеми.
Зрозуміло, вирішувати подібні проблеми в першу чергу повинна висококваліфікований лікар. Але ваша участь і підтримка також нададуть незамінну допомогу. Головне при цьому — відкрито говорити про проблему і обговорювати ситуацію, що склалася. Постарайтеся не давити на свого партнера і бути ближчою до нього в емоційному і духовному плані. Приносьте один одному маленькі задоволення: зробіть йому еротичний масаж або прийміть разом ванну.
Не варто зациклюватися на проблемі. Примириться з тим, що ви не можете змінити, і знайдіть нові форми отримання задоволення, наприклад, оральний секс.

Ситуація №5.
Йому хочеться сексу частіше, ніж вам.

Його улюблене проведення часу — займатися сексом або думати про секс. На відміну від вас, секс для нього має першочергове значення. Інакше кажучи, у вас просто можуть бути різні темпераменти, внаслідок чого не збігаються ваші сексуальні потреби.

Вирішення проблеми.
Природно, що всі ми різні і за темпераментом, і по запитах. Але проблема ця багато в чому надумана. На те і існує любов, щоб долати подібні перешкоди: йти назустріч бажанням один одного, міняти звички і так далі. Врешті-решт, секс — це не лише безпосередньо статевий акт, що залучає обох партнерів. Ви можете приносити партнерові задоволення за допомогою орального сексу, або пестити його, поки він мастурбує. Знайдіть компроміс, який задовольнив би вас обох.
Загалом, сексуальна несумісність — ще не привід для розлучення. Врешті-решт, якщо вас зв’язує лише секс, в цьому теж немає нічого хорошого, і така сім’я не буде довговічною. Якщо ж вашого партнера щось не владнує у вас самих, то необхідно відверто поговорити один з одним, з’ясувати, що хоче спробувати партнер в ліжку, обговорити, яка саме фаза статевих стосунків його не влаштовує і чому. Якщо ви як і раніше любите один одного, то проблема вирішиться . Головне — спокійно вислухати претензії і прийняти їх до уваги. До речі, багато психологів і сексологів вважають, що "сексуальна несумісність" — це надумана проблема і служить виправданням для тих, хто не хоче і не уміє любити.

*
Нагору