Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки



*

Чаруючий жіночий дотик

Результати цікавого експерименту, проведеного американськими психологами, показали, що жіночий дотик має величезну силу: всього лише доторкнувшись до плеча чоловіка, жінка може спонукати його піти на ризик.

Учені провели дослідження, в якому були задіяні представники обох статей. Добровольцям запропонували взяти участь у фінансових іграх, в яких вони могли отримати реальну винагороду. Перед грою кожен учасник експерименту зустрічався з ученим, чоловіком чи жінкою, які повинні були підбадьорити його рукостисканням, дотиком або просто словами, без фізичного контакту.

Після завершення фінансових ігор фахівці встановили, що дотик жінки сильніше всього впливав на чоловіків і змушував їх більше ризикувати. Причому, найбільший ефект досягався, коли жінка торкалася плеча гравця. Фізичний контакт з представниками чоловічої статі на поведінці гравців взагалі ніяк не позначався.

На думку психологів, такий ефект жіночого дотику пояснюється тим, що воно дає відчуття захищеності, таке ж почуття відчувають діти при дотику матері. Результати експерименту свідчать про те, що навіть одного дотику може бути достатньо, щоб підвищити впевненість людини в своїх силах і підштовхнути його до прийняття ризикованих рішень.

 

*
Нагору