Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Провокуюча поведінка

Ти чарівна, приваблива, молода. Ти насолоджуєшся своєю новою владою над чоловіками – фліртуєш і кокетуєш, а часом і провокуєш їх.

А якими ж, як не провокуючими, можна назвати:
— твою нову міні-спідничку, облягаючу прозору кофтинку, відверте декольте, двозначно розщепнутий ґудзик чи еротично оголений пупок;

— дозволити поцілувати, обійняти, притиснутися до тебе, нашіптуючи компліменти, а часом і непристойності;

— намагання викликати до себе постійний інтерес із боку чоловіків, що проявляється в їх посмішках, ненаситних поглядах, перешіптуванні, вигуках навздогін на вулиці, у транспорті, на заняттях;

— прогулянки пізно ввечері наодинці вулицями міста, села;

— згоду прокататися в авто з невідомими чоловіками;

— підтримання пропозиції випити келих вина на квартирі із симпатичним, але незнайомим хлопцем.


Чи знаєш ти, що жертвами сексуальної агресії стають найчастіше молоді дівчата та жінки у віці до 25 років. Причина полягає зовсім не в тому, що вони в цьому віці найпривабливіші, а в тому, що часто недооцінюють небезпеку.

Ти ставишся до флірту як до захоплюючої гри. Без сумніву, тобі подобається вислуховувати компліменти і відчувати інтерес до себе. А чоловіки часто розуміють твою поведінку по-своєму, як натяк на можливу статеву близькість, і домагаються „продовження”. Іноді роблять це навіть силою.

Не подумай, що флірт — це погано. Його Величність Флірт — невід’ємна частина кохання, часом навіть більш захоплююча, ніж секс. Але не ризикуй зайвий раз. Переконайся, що чоловік правильно сприймає твої дії. А його домагання не перейдуть дозволену межу, що він (та й ти також) зможе вчасно зупинитися.


*
Нагору