Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Чому і як зраджують дружини

Більшість чоловіків вважає, що їхні дружини в обійми іншого чоловіка не кинуться. Випадкові зв’язки, думають вони, — для молодих і незаміжніх, а зріла жінка на таке не піде. Проте дані найновіших досліджень свідчать про протилежне...
Вважається, що прекрасній статі для близькості необхідні емоційна прихильність, щиросердність і довіра, тоді як чоловікам для хорошого сексу нічого подібного не треба. Численні психологічні анкетування показували, що в одруженого чоловіка протягом сімейного життя "лівих" зв’язків у 5-6 разів більше, ніж у жінки: 1-2 романи в неї, 5-10 — у нього. Проте досвідчені психотерапевти впевнені, що в сфері сексуальності не тільки до анкет, але навіть до першої розповіді клієнтки про її інтимне життя потрібно ставитися недовірливо. Представниці прекрасної статі, спочатку применшуючи свою сексуальну активність, не лукавлять, бо багато чого зі свого інтимного життя не пам’ятають, у всякому разі — не пам’ятають активно. Щоб згадати, їм потрібен час, довіра до терапевта. І тоді нерідко пригадується таке!..

 Новий погляд

 Дані про жіночу невірність, які раніше отримували за допомогою анкетування, варто викинути в сміття: навіть в анонімних анкетах жінки не пишуть правду. Сьогодні основні джерела знань про цю сферу життя — це матеріали психотерапевтичних сеансів, де клієнтки більш відверті, дані електронних спостережень за добровольцями і матеріали надсучасних досліджень.
Сенсації почалися з початком масових генетичних обстежень. Р.Бейкер і його оснащена електронікою група на матеріалі 5 тисяч (!) заміжніх англійок у віці від 30 до 40 років виявили, що 11% їхніх дітей (кожна дев’ята дитина!) не від законного батька, причому переважно навіть матері про це не знали. Жінки погодилися на дослідження під гіпнозом, і виявилося, що діти ці — від одноразових сексуальних зв’язків, про які жінки переважно просто не пам’ятали. Такі зносини траплялися в період овуляції, у ті 4-5 днів, коли статевий потяг у прекрасної половини людства сягає максимуму. Бейкер переконаний, що в жінок є ген сексуальної невірності, який у цей період активізується.
Дослідження Бейкера призвело до 200 розлучень, сотні тисяч англійців і американців повели своїх нащадків на генетичне обстеження. Результати достеменно підтвердили дані групи Бейкера. Сексологи задали собі питання: якщо 11% заміжніх жінок від одноразових зв’язків зачали дитину, то скільки таких сексуальних контактів було взагалі? Прийнято вважати, що одна вагітність припадає на 45-50 "незахищених" контактів. Отже, нетривалі зв’язки мають 100% заміжніх жінок!

 Сліди завжди залишаються

 Приблизно в той же час відомий канадський учений МакГі поставив собі за мету вивчити, чи здоровіша мікрофлора статевих органів заміжніх жінок порівняно з флорою незаміжніх? Виявилося, що в статевих органах кожної четвертої досліджуваної він, поряд зі сперматозоїдами чоловіка, знайшов залишки інших, чужих сперматозоїдів різної давнини. Надчуттєва апаратура дозволяла визначити наявність чужих сперматозоїдів, що потрапили туди за 100 днів (!) до дослідження, і час потрапляння з точністю до 2-3 днів. І знову ці "дні влучання" припадали на період овуляції! У чверті жінок зі слідами "чужих" сперматозоїдів їх було 2-3 різновиди, тобто позаподружніх партнерів у них було кілька! Зіставлення досліджень науковців дозволило зробити сенсаційний висновок: кілька разів протягом подружнього життя практично кожна жінка вступає в нетривалий сексуальний зв’язок переважно з колегою по роботі, давнім приятелем або просто знайомим. Відбувається це у період овуляції, досить імпульсивно, найчастіше під час вечірок. У більшості випадків ці зв’язки не мають продовження, і через кілька тижнів жінки про них забувають.
І от що вражає: в романах своїх дружини, переважно, розкутіші, частіше насолоджуються, наприклад, оральним сексом, 6% дружин пробували секс із двома чоловіками. Жіночі еротичні фантазії, їхня чуттєвість, реальна сексуальна поведінка жінок продовжують залишатися для сексологів загадкою. Адже вміння зберігати секрети та конспіруватися в жінок розвинуті краще, ніж у чоловіків...
Сексологи тривалий час вважали, що "секс без кохання" — це суто чоловіче, їхні партнерки — жінки самотні або розпущені, а заміжнім жінкам ця форма інтимного життя не властива. Нині доводиться визнавати, що в позашлюбному інтимі дружини від чоловіків не відстають, а... обганяють. Отже, дорогі чоловіки, якщо в дружини період овуляції — ніяких вечірок і походів у гості. З роботи — негайно додому!

Федір ДВОРСЬКИЙ

 

 

 

 

*
Нагору