Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

20 правил ідеального поцілунку

Як поцілувати дівчину, щоб вона запам’ятала твій поцілунок як кращий в житті?

Останнє, звичайно, справа — розповідати вельмишановний публіці типу вас, хлопці, про те, як правильно цілуватися. Але все вказує на те, що і ця, здавалося б, кричуще підліткова тема повинна знайти своє місце в моїй колонці. Загалом, заздалегідь приношу свої найглибші тим, у кого чорний пояс з поцілунків. Але змовчати ніяк не можу.

Коротше, я вирішила, що всесвіт буквально змушує мене написати про те, як правильно цілуватися. Коротенько. Тільки найголовніше. Суто для того, щоб ти прочитав і хмикнув, мовляв, я все це і без тебе, Вінтовкіна, знаю.

Очі — неодмінно закриті. З витріщеними зенками цілуються тільки психи та інші бітцевські маніяки.

Руки — доповнюють образ. Ними можна гладити обличчя дівчини, плечі і спину (тоді це вийде пристрасний і сексуальний поцілунок); запустити пальці в її волосся і злегка прихопити їх на потилиці (дуже пристрасний і дуже сексуальний); стимулювати передню стінку піхви (дуже-дуже-дуже пристрасний і сексуальний).

Рот — відкритий занадто широко, — вірна прикмета того, що в тебе це в перший, максимум — вдруге.

Язик — яким би спритним і довгим не був, не має права контактувати ні з зубами мудрості дівчини, ні, тим більше, з її гландами. Навіть любительки агресивних поцілунків напевно вважатимуть це too much.

Ритм — важливий. Збудливий поцілунок — це, швидше, джаз, ніж хардкор.

Дихання — повинно, просто зобов’язана бути прискореним, якщо ви цілуєтеся більше хвилини. В іншому випадку партнерка може вирішити, що ти імпотент, а вона жирна найнесексуальніша пінгвініха.

Звуки — краще менше, ніж більше. Переборщиш з усякими постогнування і повизгуванням — ризикуєш запам'ятатися в пам’яті дівчини таким собі нетерплячим кокер-спанієлем, що на користь твоєму романтичному іміджу точно не піде.

Засоси — ознака не темпераментності, а того, що тобі 14 років.

Куточки губ дівчини — потребують особливої уваги. Цілування цій області, як правило, чутливіше будь-якого, навіть самого французького поцілунку. Наступна за нею по мірі ерогенності локація — шия.

Слюні — зло! Розпустив — підбери.

Запах з рота — Зло з великої літери «З». Кіношний жест — герой дихає собі в долоні, щоб з’ясувати, а не несе чи від нього чим-небудь недоречним — при всій своїй хрестоматійності заслуговує того, щоб ти взяв його на озброєння.

Карієс — поки він у тебе є, самовпевнено думати, що жінки без розуму від твоїх поцілунків (оскільки саме проблеми з зубами — найпопулярніша причина помийного смороду з рота).

Передання їжі / рідини / предметів в процесі поцілунку — річ на любителя. Якщо ти спробував, але затія не отримала підтримки з боку партнерки, краще якийсь час утриматися від повторних спроб.

Покусування — добре, коли в міру. Якщо зберешся небудь легенько прикусити, нехай це буде нижня губа партнерки. Але тільки ніжніше, ще ніжніше.

«Битва язиків» — подобається набагато меншій кількості дівчат, ніж прийнято вважати. На відміну, до речі, від ігор з заламування рук.

Прийомчики — типи експериментів по всмоктуванню губ партнерки до утворення вакууму — доречні, коли у вас вже є досвід цілування один з одним. Якщо ваші губи зістикувалися вперше, краще діяти за класичною програмою.

Контакт тіл — чим він тісніше, тим більша ймовірність, що ти все робиш, як треба.

Напружені губи — красномовніше пітних долонь і тремтячих колін видадуть, наскільки сильно ти хвилюєшся.

«Калааллісут поцілунок» — тобто легке потирання носами — вельми непоганий в якості фінального акорду для поцілунку звичайного.

Момент — його потрібно відчувати і ловити, тому що це найважливіший елемент поцілунку. Однаково погано як поквапитися, так і затягнути. Так що будь напоготові.

*
Нагору