Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Якщо хочете пізнати жінку – поцілуйте її

Найромантичніші поети і художники здавна вважали, що жіночі уста передають усі принади жіночої натури. По її губах можна дізнатися про найсокровенніші сторони психологи, а по манері цілуватися можна зрозуміти як жінку. Отож, любе чоловіцтво, беріться за читання, а вже після, напевно, і за поцілунки, хоча можете діяти і навпаки.

ІНТЕЛЕКТУАЛКА. Вона може цілуватися з відкритими очима, що вас шокує, та для неї це, уявіть собі, означає: життя не жарти і треба до нього ставитися серйозно. Своїм найбільшим плюсом "інтелектуалка" вважає вміння своєчасно опанувати емоціями і почуттями, а тому її найчастіше звинувачують у холодності та байдужості до поцілунків узагалі.

ВЛАСНИЦЯ. Тільки міцно тримаючись за щось, вона відчуває себе у безпеці: саме тому під час пристрасного поцілунку вона намагається фундаментально захопити вас в обійми, вкрай обмежуючи свободу ваших дій. Вона цілує вас так шалено, що ви найчастіше не витримуєте того і покидаєте свою "власницю".

АКТОРКА. Найбільшу насолоду їй приносить поцілунок на людях, навіть інтимні стосунки залюбки демонструвала б у вітрині чи у виставочній залі. Така поведінка "акторки" насправді не збочення і не розбещеність, просто компенсація за той час, коли вона страждала від скромності й самотності. Поцілунок на людях для неї — це запізніла дитяча витівка.

ФОРМАЛІСТКА. Після кожного поцілунку вона ладна чистити зуби і полоскати рот, вважаючи, що все "це" є негігієнічним. Насправді такі погляди означають, що вона нездатна зрозуміти переживання іншого через надмірну увагу до власної персони.

БАЛАКУЧА. Вона розривається між бажанням фізичної близькості та прагненням зберегти контроль над своєю поведінкою. Розум не відпускає її на волю. Навіть цілуючись, вона так багато говорить, що ви забуваєте про те, для чого взагалі зустрілися. А вона найчастіше після поцілунку гірко розчаровується.

РЕАЛІСТКА. Їй навіть не спадає на думку, що поцілунок — це форма
найпрекраснішого спілкування, яке може бути між чоловіком і жінкою. Вона просто не любить цілуватися. Та це не означає, що реалістка не хоче вашої уваги та ласки. Будьте з нею чуйнішим, подбайте про неї, як про те дерево, що ризикує засохнути.

РОМАНТИЧНА ЖІНКА. Вона цілується із заплющеними очима, щоб уява наблизила образ реального знайомого, наприклад вас, до ідеального чоловіка своєї мрії. Вона легко потрапляє в полон любовних фантазій. Тому з однаковою силою переживає як солодощі ілюзій, так і гіркоту сліз своїх нездійсненних надій. Але це не лякає її, а навпаки, є найпривабливішим моментом у близьких стосунках.

Р. S. ЩО Ж, МАЄМО НАДІЮ, ШАНОВНІ ДЖЕНТЛЬМЕНИ, ВАС НЕ СИЛЬНО ЗАСМУТИЛА ВИЩЕ НАДРУКОВАНА ТИПОЛОГІЯ ЖІНОК ПІД ЧАС ПОЦІЛУНКУ. В ТАКОМУ РАЗІ, ЯК КАЖУТЬ ФРАНЦУЗИ, "ШЕРШЕ ЛЯ ФАМ". А МИ: "ШУКАЙТЕ ЖІНКУ І ЦІЛУЙТЕ її НЕГАЙНО". БАЖАЄМО ВАМ РОМАНТИЧНОЇ ВЛАСНИЦІ І БАЛАКУЧОЇ АКТОРКИ В ОДНІЙ ЖІНЦІ ОДРАЗУ.

Підготувала Сільвія ТАНЕК.

*
Нагору