Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Алла ФЕОФАНОВА
ДИВНІ ЗАКОНИ СВІТУ

У державі Гуам заборонено одружуватися з незайманими. Там існує спеціальна служба: чоловіки за викликом, котрі за певну плату позбавляють юнку дівочої цноти.

У Гонконгу дружинам дозволяється вбивати зрадливих чоловіків, однак дружина повинна виконати цю процедуру голими руками — без використання сторонніх предметів. Коханку ж чоловіка можна вбивати яким завгодно способом.

В Александрії (американський штат Міннесота) чоловікові заборонено кохатися з дружиною, якщо від нього пахне часником, цибулею чи сардинами.

У Коннорсвілі (американський штат Вісконсін) чоловікові за законом заборонено стріляти з рушниці в той момент, коли в його партнерки оргазм.

У Вентура Каунті (Каліфорнія) коти й собаки не мають права займатися сексом на вулицях без спеціального документа з підписом офіційних осіб, котрі дозволяють подібне злягання.

У Облонзі (штат Іллінойс) протизаконно кохатися в день весілля під час полювання, чи риболовлі.

У Бахрейні чоловікам дозволено бути гінекологами, але вони не мають права дивитися безпосередньо на жіночі статеві органи, їм дозволено лише бачити їхній відбиток у дзеркалі.

У Еймсі (штат Айова) чоловік, знаходячись з дружиною в ліжку, може дозволити собі не більш як три ковтки пива.

Мусульманам заборонено бачити геніталії трупа. Цей закон поширюється й на працівників моргів, котрі мають стежити за тим, щоб геніталії мертвих були прикриті постійно.

У деяких містах південної Дакоти, відповідно до закону, не повинно бути двоспальних ліжок у готелях: лише односпальні, і відстань між ними має бути не менш як два фути. Нелегальним вважається заняття сексом на підлозі між ліжками.

У Карлсбаді (Нью-Мехіко) закон проголошує, що парочки під час ланчу не мають права займатися сексом в автомобілі, коли на вікнах відсутні шторки.

У Клінтоні (Оклахома) існує закон, який забороняє мастурбувати, спостерігаючи за парочкою, котра кохається в автомобілі.

У Неваді секс без презервативу переслідується законом.

У Хастінгу (Небраска) в готелях клієнтам зобов’язані надавати довгі білі котонові сорочки, оскільки, відповідно до закону, вони не мають права займатися сексом в готелі без такої вдяганки.

В Хелена (Монтана) жінкам дозволяється танцювати на столі в пивній або барі тільки за умови, коли їхній одяг важить не менш як 1 кг 416 г.

У Ліверпулі (Англія) продавщицям у магазинах тропічної риби дозволяється працювати оголеними до пояса.

У Айдахо поліцейському, котрий запідозрив, що в автомобілі, який сумирно стоїть, хтось займається сексом, належить тричі протрубити в спеціальний ріжок, потім зачекати ще дві хвилини, і лише після цього він може наблизитися до машини.

За законом штату Вашингтон, з незайманою за будь-яких обставин заборонено займатися сексом (зокрема, включаючи і шлюбну ніч).

У Маріленді дозволено продавати презервативи в автоматах лише в тих місцях, де продаються спиртні напої для вживання на місці.

Закон у Бозмені (Монтана) проголошує: сексом не можна займатися на галявині перед власним будинком, після заходу сонця, в оголеному вигляді.

У Тремонті (Юта) жінкам заборонено кохатися з чоловіком у машині швидкої допомоги. Якщо це трапиться, на неї чекатиме кримінальне покарання, а її ім’я опублікує місцева преса. Ніякого покарання для чоловіка не передбачається.

У столиці США дозволено займатися сексом лише в одній позі, так званій місіонерській.


 

 

*
Нагору