Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 найпоширеніших сексуальних фантазій чоловіків

Сексуальні фантазії є в усіх. І в усіх вони різні: одних доводить до екстазу думка про те, як круто застати подружку в ліжку з шістьма роботягами. Інші воліють мріяти про те, щоб до його спальні випадково завітали сім стюардес...

«Не знайти двох людей, у яких сексуальні фантазії збіглися б, але їх об’єднує одне: пристрасне бажання позбутися від того, що вважається соціально прийнятим», – пише у своїй книжці «Все про секс. 1000 секретів насолоди» Трейсі Кокс.

Трейсі Кокс досліджує найпоширеніші сексуальні фантазії чоловіків:

Сексуальна фантазія №1: шукаємо образ

Як це не дивно, але більшість чоловіків у своїх сексуальних фантазіях найчастіше використовують образ тієї, яка поруч, а не пишногрудої блондинистої шведки, яка благає любити її ще і ще. Прозаїчно? Так. Але доступна «плоть і кров» збуджує сильніше.

Сексуальна фантазія №2: секс з іншою жінкою

Часто це колишня коханка, близька подруга коханої, сусідка чи знаменитість. Неважко розібратися у психології цієї фантазії: багато людей пристрасно мріють про новизну. І фантазія – найкращий засіб задовольнити це пристрасне бажання без ризику втратити по дорозі нинішнього партнера.

Сексуальна фантазія №3: оральний секс у будь-якому варіанті

Тут є один важливий нюанс: у сексуальних фантазіях чоловіків дівчина робить мінет не для того, щоб принести чоловікові задоволення, а для того, щоб отримати його.

Обожнюючи могутній пеніс чоловіка, жінка схлипує, бурмоче, благає хлопця дозволити їй зайнятися з ним оральним сексом. Природно, у фантазіях чоловіків вона ковтає сперму до останньої краплі.

Сексуальна фантазія №4: секс із двома й більше жінками

Це – дорослий чоловічий еквівалент дитячих фантазій про те, що хлопчика випадково замкнули самого у кондитерській. Якщо кохатися з однією жінкою добре, то з двома, напевно, удвічі краще? А якщо додати дрібку лесбійських ігор...

У таких фантазіях чоловік уявляє себе статевим гігантом, здатним принести неземну насолоду відразу декільком жінкам.

Реальність дещо інша: більшість чоловіків сильно стурбовані тим, чи можуть вони принести справжнє задоволення хоча б одній жінці.

Сексуальна фантазія №5: підглядання

Чоловіки мріють про позицію спостерігача за тим, як хтось займається сексом або про те, щоб опинитися в позиції спостережуваного.
Взагалі-то в цієї фантазії є медичне визначення: вуаєризм або ексгібіціонізм. Але це для тих випадків, коли «нормальний» секс стає неможливим. Для більшості людей мрії про підглядання – не більше ніж приємна різноманітність у «рутині» повсякденного сексу.

Сексуальна фантазія №6: вона мастурбує для чоловіка (або підглядання за нею потайки)

Спостереження за тим, як вона «грається з собою», займає одне з перших місць у списку чоловічих бажань – імовірно, це додає їм упевненості в тому, що секс жінці потрібен не менше, ніж чоловікові. Крім того, таємне шпигунство задовольняє цікавість: так ось чим вона займається, коли мене немає вдома...

Сексуальна фантазія №7: анальний секс

Багато чоловіків мріють про те, щоб жінка під час сексу ввела палець у його анус. Що вдієш – задній прохід є ерогенною зоною чоловіка. Але чоловік боїться, що жінка вважатиме його гомосексуалістом, і тому мовчить. Мріючи...

Сексуальна фантазія №8: рабство

Прив’язування, зв’язування, наручники тощо. Природно, чоловік у цій фантазії грає роль сильного. Жінка виступає як жертва. В основі цієї фантазії лежить прагнення до необмеженої влади. Думаєш, такі фантазії – перша ознака садомазохістських нахилів? Зовсім ні: все в межах норми. Адже в деяких самок тварин овуляція настає лише в тому випадку, якщо самець їх кусає.

Сексуальна фантазія № 9: імітація зґвалтування

Всупереч уявленням більшості жінок, коли чоловік фантазує про примус жінки до сексу з ним, він хоче приголомшити її не насильством, а навпаки – разючою сексуальної технікою й чарівністю. У більшості чоловічих фантазій про насильство «жертва» насолоджується не менше, ніж «ґвалтівник».

Сексуальна фантазія №10: секс із іншим чоловіком

Деякі сексуальні фантазії про секс утрьох включають до числа учасників не «додаткову» жінку, а чоловіка. Третій, але не зайвий...

Фантазуючи про такий секс, чоловік підсвідомо побоюється, що в реальному житті його можуть запідозрити у схильності до гомосексуальних контактів. І тому дуже рідко зізнається в такій фантазії.

Заспокойтеся, мрійники: сексологи віднесуть вас не до геїв, а до «сексуально цікавих».

Що робити із сексуальними фантазіями?

Є два варіанти: перший – розповісти про все партнеру. У цьому разі сексуальні стосунки можуть злетіти на небувалу висоту або... померти.

Побоюючись другого варіанту розвитку подій, більшість чоловіків вважають за краще мовчати...

І правильно роблять? Як ти вчинила б, якби дізналася, що він ночі не спить, мріючи прикувати тебе наручниками до ліжка? Зібрала б уранці речі чи завітала після роботи до секс-шопу?

Лариса Ковальцова

*
Нагору