Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

АРИФМЕТИКА КОХАННЯ


Кілька слушних порад для жінок крізь призму цифр

Одиниця

Чоловік, який має намір познайомитися з дівчиною, ходить на всі заходи — починаючи від дискотеки в нічному клубі й закінчуючи прийомом до торгової гільдії — сам-один. Йому не потрібен поруч друг-суперник. Тільки зовсім юні й украй невпевнені в собі молоді люди виходять на полювання зграйкою. Але будь-який чоловік, навіть дуже невпевнений у собі, знайде нагоду швидко позбутися натовпу й опинитися на самоті, аби тільки дівчина виявила до нього інтерес. Переконливо радимо не сунути за собою подруг і надати можливість твоїй симпатії підійти і зав’язати розмову. Не обмани його очікувань. Один плюс одна — надійна пара.

Два

Минуло два місяці після вашої зустрічі — це привід, щоб почати вважати вас справді стабільною парою. Ви йдете в кіно, у гості, на вечірку, в ресторан завжди вдвох! І ніяких інших імен і варіантів ні тобі, ні йому на думку просто не спадає. Ви бачитеся не рідше як двічі на тиждень і проводите разом усі вихідні. Якщо ж за два місяці між вами нічого такого не було, то ваш зв’язок є випадковим. І навіть фізична близькість не відіграє ніякої ролі: як у старому жарті, “секс — це ще не привід для знайомства”.

Три

Третій завжди зайвий. Ніколи не ліпи до вашої пари когось третього. Третім у союзі двох може бути тільки спільна дитина. Будь-яке третє обличчя — подруга, друг твого коханого чи мама-свекруха — здатні порушити рівновагу між вами і перетягнути кого-небудь на свій бік. Щоб уникнути фатального впливу числа “три” на ваші стосунки, зовсім не потрібно виганяти подругу, яка забігла на вогник, свекра чи рідну матір. Просто, ніби ненароком, постав на край столу четверту порожню чашку, посади коханого чи чоловіка біля себе, частіше бери його за руку і підтримуй з ним тісний фізичний контакт.

Чотири

Не слід тримати у вазі число квітів, кратне чотирьом (чотири, вісім, шістнадцять): за деякими прикметами вважається, що таким букетом ти натякаєш своєму милому йти на сто вітрів. Але якщо ти хочеш тихо розлучитися з обридлим коханцем, то цей простенький рецепт стане тобі в пригоді.

П’ять

Сімейні психологи вважають, що тільки через п’ять років спільного життя можна сказати, чи щасливий у вас шлюб. Саме п’ять років партнери притираються одне до одного. За п’ять років у молодій родині виникає особлива, тільки їй притаманна атмосфера. За п’ять років характери чоловіків розкриваються цілком. До речі, п’ять років разом — це ще й привід задуматися, чи подобається тобі той чоловік, з яким ти живеш.

Шість

Щасливе число, яке приносить удачу, бо складається з суми своїх дільників — 1+2+3 = 6. У нумерології шістка є символом Венери, а тому опікується закоханими. Якщо ти хочеш зміцнити ваше кохання, влаштовуй романтичні побачення на шостий день тижня, спільні подорожі починай шостого числа чи в шостий місяць року. А якщо запрошуєш гостей до себе додому, то зупинися на цифрі шість — нехай за столом зберуться три пари.

Сім

Якщо різниця у віці між тобою і твоїм партнером сім і менше років, то ви належите до одного покоління — вас єднає та сама мода, ви дивитеся ті самі фільми, слухаєте тих самих співаків. І байдуже, що тобі подобаються “Пірати Карибського моря”, а йому — “Король Артур”: ви бачили обидва фільми, і вам є про що поговорити. Якщо ж твій друг старший на чотирнадцять років (двічі по сім), то він, найімовірніше, все життя ставитиметься до тебе, як до маленької дівчинки. Звичайно, це не означає, що життя у вас не складеться, але спільну мову знайти буде значно важче.

Вісім

Якщо після вашого знайомства минув восьмий день, а твій новий кавалер так і не зателефонував, мусимо розчарувати: шанс, що він тобою зацікавився, близький до нуля. Навіть якщо його відправили в термінове відрядження на Мадагаскар, він може знайти можливість дати про себе знати. А що коли зателефонувати самій? Так, тепер можна: ти нічого не втрачаєш, навіть якщо він вважає тебе нахабою і реп’яхом — ти й так йому не дуже до душі. А раптом твоя наполегливість зворушить його (нам подобається, коли ми подобаємося іншим!) і він спалахне до тебе симпатією, від якої до кохання — лише крок?!

Дев’ять

Дев’ятка — цифра мудрості. Твій друг запропонував тобі жити разом з ним чи вийти за нього заміж, але ти вагаєшся і не знаєш, як бути? Візьми тайм-аут на дев’ять днів, ні про що свідомо не думай, і правильне рішення визріє саме собою через дев’ять днів, так само як дев’ять місяців готується до з’яви на світ дитя в утробі матері.
*
Нагору