Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Як догодити своїй дружині?
П’ять золотих правил

Існує дуже багато рекомендацій для чоловіків з приводу налагодження, ну і, звичайно ж, подальшого збереження стосунків з дружиною. Однак не варто забувати, що часто такі рекомендації виглядають непереконливими, та й мало хто їх дотримується. Ні, можливо, їх і читають, але все-таки людська натура надто лінива, щоб щось робити для досягнення особливих цілей.

Саме з цієї причини найбільш прийнятними рекомендаціями, особливо для чоловічої половини людства, будуть поради, що краще НЕ робити — а це вже простіше простого, навіть напружуватися не доведеться.

Порада перша — не говорити нічого поганого про зовнішній вигляд, одяг, макіяж або будь-який інший жіночий аксесуар Вашої коханої. Дотримуючись цього правила, Ви зможете спостерігати явище повного задоволення Вашим смаком в сфері жіночого одягу з боку дружини. Адже до певного дня вона ж підбирала одяг у відповідності з модними тенденціями. А мовчання, як відомо, — знак згоди, відповідно — якщо Ви мовчите, то Ви підтримуєте її вибір і схвалюєте її смак, така вже логіка жінки. З цієї простої причини незабаром Ваша думка стане визначальною у виборі тієї чи іншої речі, адже насправді Ви просто не будете суперечити її власній думці і вже зробленого вибору.

Звичайно ж, можлива загроза постановки прямого запитання з боку дружини, наприклад, такого: "Як я виглядаю?" або "Мені це личить?". У такому випадку варто тільки витримати паузу і дочекатися повторного питання, яке обов’язково буде супроводжуватися словом, яке хоче почути Ваша дружина: "Добре!" Хоча може бути і будь-яке інше, але в цьому ж дусі. Вам же залишиться тільки лише повторити це слово, і Ви станете ще більше коханим!

Порада друга — не говоріть нічого негативного про маму Вашої благовірної, краще взагалі нічого не кажіть, навіть якщо вона диявол у плоті. Краще утриматися від будь-яких коментарів, навіть позитивних, адже, не знаючи особливостей у відносинах дочки та матері, можливо, Ви ризикуєте помилитися, давши не ту оцінку, якої від Вас чекали. Не висловлювлюйте ніякої думки про Вашу тещу, і незабаром обговорення цього питання зійде нанівець. Якщо ж Ви захочете стати тріумфатором, а згодом бути захищеним у будь-який час від напастей, пов’язаних з тещею, то кожен раз, коли заходить розмова про цю негативну персону, Вам варто сказати таку фразу: "Мила, ти така гарна!", — І Ви дуже тонко, але в той же час легко поміняєте тему розмови.

Порада третя — не висловлюйте свою думку про подруг Вашої благовірної. Жіночі дружні відносини настільки заплутані, незрозумілі і складні, що якщо Ви будете їх оцінювати, то існує загроза "наступити на мозоль", адже жінки можуть спілкуватися не з бажання поспілкуватися, а тому що "так треба" для рейтингу в жіночому товаристві...

Порада четверта — не забувайте 3-х знаменних дат: день народження Вашої коханої, дата Вашого з нею знайомства, 8 березня. Якщо Ви їх не можете запам’ятати, то є хороший спосіб згадати: зверніть увагу на дружину — у міру наближення такої дати вона починає змінюватися. Змінюється її зовнішній вигляд, зачіска, вона обов’язково за кілька днів до цього піде в салон, неодмінно організовує шопінг для купівлі чогось оригінального, нехай і, врешті-решт, просто погляньте на її обличчя — адже воно світиться в очікуванні!

Порада п’ята — не перебивайте дружину. Ваше терпіння і мовчання можуть запобігти і навіть вирішити багато проблем у Ваших стосунках. Якщо навіть дуже складно слухати і стримувати себе, то краще за все подумайте про щось інше або ж просто замисліться про те, за що Ви любите свою дружину, і в кінці її монологу просто скажіть: "Ти молодець! Ти така турботлива, встигаєш подумати про все! Я б так ніколи не зміг! " Ви побачите результат, він буде обов’язково надзвичайним, а згодом, після 2-3-х таких вчинків, Ви позбудетеся монологів.

Варто зазначити, що вищезгадані рекомендації можуть лише сприяти Вашому успіху, проте найголовніше, що необхідно у відносинах з будь-якою дамою, — любити її і бути поблажливим, адже жінки — слабка стать!

Не кожен чоловік знає, як завести жінку.

Теорія найсексуальніших дотиків

Вплив на багато які з ерогенних зон жінки може зробити ваш секс незабутнім. Але не варто забувати й про одну з головних «точок насолоди» - клітор. Стимуляція клітора за допомогою пальців рук – з найпопулярніших сексуальних пестощів. Але мало який чоловік уміє робити це правильно.
Секс – не лише для продовження роду!
Сексуальні пестощі можуть подарувати жінці не лише фізіологічне, але й психологічне задоволення. Сексуальне задоволення приносить їй не стільки фізичний контакт, скільки ніжність, чуйність і досвід партнера.
Тому прелюдія така важлива для жінки. Дотик до клітора під час сексу може збудити жінку й наблизити оргазм. А пестощі під час самого статевого акту збільшують можливість оргазму і його тривалість.
Клітор – одна з головних ерогенних зон у жінки. Правильна його стимуляція може подарувати їй найяскравіші сексуальні відчуття.

Способи стимуляції клітора під час сексу

1.    Стимулюйте пальцем голівку клітора то швидко й безперервно, то дуже ніжно. Головне – плавність і рівномірність рухів під час сексу. Не варто посилювати тиск на клітор під час сексу. Будьте дуже уважні до ступеню сексуального збудження партнерки.
2.    Проведіть вказівним пальцем по голівці клітора, а потім по його основі. Сексуально проникайте в піхву пальцем так глибоко, наскільки це можливо, а потім продовжуйте рух у зворотному напрямку.
3.    Ніжними й безперервними рухами повторюйте під час сексу лінії основи клітора й малих статевих губ. Повторюйте цей сексуальний рух доти, поки жінка не отримає оргазм.
4.    Не бійтеся фантазувати й експериментувати з клітором! Головне – під час сексу не натискайте занадто сильно.

http://lady.tochka.net/

*
Нагору