Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

12 ознак зради

Невірність партнера викривають його нові звички: відмова від сексу, обновки та дієта

У книзі психолога Валентини Любимової «Как узнать, что у вас появилась соперница?» є оригінальна відповідь на риторичне «Чому чоловіки зраджують?» А також 49 правил, які допоможуть тобі відчути можливі походи «в гречку» твого чоловіка, запобігти появі суперниць, зберегти стосунки у випадку «було раз і на п’яну голову»… Загалом знайти гідний вихід із будь-якої ситуації.

За словами психологів, найпотаємніше запитання, яке хвилює жінок, незалежно від віку та статусу (дівчина, вірна подруга, супутниця, друга половина, законна/громадянська дружина тощо) – А що як він мене зраджує?

Але не поспішай катувати благовірного. Але тобі варто серйозно насторожитися, якщо…

1. Він змінив ставлення до свого зовнішнього вигляду

Не завжди, звісно, зміни в зовнішності коханого свідчать про появу на твоєму шляху суперниці. Наприклад, у випадку, якщо твій обранець знайшов нову роботу та з обов’язку служби його одяг спортивного стилю поступився місцем діловим однобортним костюмам на трьох ґудзиках і ретельно підібраним елегантним краваткам, можеш бути спокійна.

Зовсім інша річ, якщо чоловік, який ніколи старанно за собою не стежив, зненацька починає старанно голитися вранці, приймати контрастний душ тощо. Потім він проходить через кілька салонних процедур, оновлює гардероб, а на полиці у ванній з’являються чоловічі бьюті-продукти, якими він раніше нехтував… Швидше за все, твоя суперниця вже дихає тобі в потилицю!

2. Він змінив своє ставлення до тебе

Якщо ти помітила, що твій партнер різко змінив свою поведінку стосовно тебе, причому не на краще, то настав час бити на сполох і щось робити. Справа пахне димом, або точніше парфумами іншої жінки… у його ліжку!

3. Його уподобання різко змінилися

Твій чоловік різко змінив свої смаки та звички? Придивися до нього уважніше. Імовірно, у нього з’явилася коханка. Саме вона має на нього вплив.

4. Він став надто агресивний

Тут ситуація невизначена й таки спірна. Агресію твого партнера можна пояснити неприємностями на роботі, сваркою з другом, проблемами родичів і багатьма-багатьма іншими причинами. Але може виявитися й так, що він проявляє стосовно тебе відверту ворожість через те, що в нього є інша жінка.

5. Ви з партнером майже не займаєтеся сексом

Одним із найголовніших показників того, що в тебе з’явилася суперниця, є той факт, що твій чоловік більше не хоче кохатися з тобою.

Задля справедливості треба відзначити, що в деяких випадках відмова від сексуальних стосунків не свідчить про появу у твого партнера іншої жінки. Справа може бути в проблемах зі здоров’ям, про які твій чоловік просто соромиться з тобою говорити.

6. Він постійно замикається в собі

Якщо твій чоловік замикається в собі, а раніше такого не було, це можна пов’язати з тим, що він змінив своє ставлення до тебе. Він більше не розказує про свої успіхи або невдачі на роботі, перестав ділитися з тобою інформацією про своїх і ваших спільних друзів, не розповідає, як минув його день тощо. Можливо, у нього є з ким ділитися таємним. А ти просто стала третьою зайвою.

7. Ти зауважуєш постійні зміни в його настрої

Він грубіянить, зривається на крик, часто кидає фрази на кшталт «Мені б твої проблеми!», але потім змінює гнів на ласку і просить вибачення. Запам’ятай: чоловікові не можна легко пробачати такі вчинки.

8. Він часто здається розгубленим

Цілком можливо, що він справді розгублений. Ще б пак, як тут не розгубитися, коли ведеш подвійне життя!

9. Він більше не говорить про ваше спільне майбутнє

Оскільки в планах твого чоловіка тебе вже немає!

10. У нього мало вільного часу

А чому, власне, у твого чоловіка він повинен бути? Якщо у нього є ще одна жінка, якій теж треба приділяти увагу, виявляти турботу, водити в ресторани та кіно, возити на закордонні курорти?

11.У нього з’явилися секрети, нові знайомі

Якщо ти звернула увагу не те, що твій чоловік щось приховує від тебе, то постарайся з’ясувати, що саме він хоче приховати.

12.Його витрати різко збільшилися

«Вільний» чоловік, звісно, може витрачати гроші, не звітуючи та не доповідаючи. При окремому бюджеті з партнером начебто ніхто нікому нічого не винен. Але якщо у вас спільний бюджет і заощадження на поїздку за кордон або покупку нового авто (холодильника, дачі тощо) зникли в невідомому напрямку, настав час бити на сполох!

Як вважаєш, зрадника варто пробачити, щоб зберегти стосунки, чи розбитого горщика не склеїш?

Олена Пономаренко

Чому ми зраджуємо?

Неодноразову чув, “ось до весілля він був іншим, тепер все змінилось, він став іншим, не звертає на мене увагу, не приділяє відповідної турботи”… Усі кажуть, штамп в паспорті нічого не міняє! Чи може все ж таки міняє?

“Ланцюги шлюбу настільки важкі, що нести їх доводиться удвох. Іноді утрьох”… Ця сентенція, ще в позаминулому столітті висловлена Олександром Дюма-сином, залишається як не можна актуальнішою і у наш час. Якщо вірити даним статистики, своїм половинам змінюють від 44 до 76% чоловіків і від 21 до 50% жінок. Близько 25% жінок зраджують своїм чоловікам в своїх сексуальних фантазіях. Серед чоловіків цей відсоток нижчий (близько 13%), вони вважають за краще робити це на практиці. Приблизно 43% чоловіків випробовували бажання завести інтрижку з товаришкою по службі. Жінки ж на роботі вважають за краще займатися своїми прямими обов’язками, хоча близько 25% опитаних не проти зв’язку з колегою. Серед причин подружньої невірності 70% жінок називають невдалий брак. В той же час близько половини зрадників чоловічої статі вважає свій брак вдалим. Для слабкої статі характерний в перелюбстві ставити на перше місце відчуття – близько 80% невірних дружин змінюють по любові. Серед чоловіків лише 30% вважають своє перелюбство любов’ю. Тільки 13% дружин, що зрадили, не страждають від розкаянь совісті. З представників сильної підлоги страждають в основному ті, чия зрада розкрилася.”

Таку сумну статистику я недавно прочитав в Інтернеті. Тема зради дуже актуальна була завжди, але останнім часом коли всюди говорять, що моральні цінності впали, стала ще більш актуальною. Що ж підштовхує людей до зради? Мені здається, що у кожного є своє оправдання чи причина. Жінки скажуть: “чоловіки всі кобелі”, а чоловіки подумають, що “всі жінки – суки”. Вибачаюсь за таке пряме формулювання, але більшість покинутих та зраджених так і думають. Але мені здається, що це лише захисна реакція, щоб врятувати свій мозок від “перегріву думок”. Можливо це і вихід, але вже тоді коли зрада сталась. Перше, що потрібно зробити, це не допустити цього. Але це вже я трошки відхиляюсь від теми.

Цікаво хоча одна покинута чи зраджена людина задала собі запитання: “що я зробив (-ла), що вона (він) так поступив?” Я ґадаю, що ніхто не буде відмовлятись від хорошого і йти в гірше… І я рахую, що раз чоловік зрадив, значить винна дружина, і навпаки, у зраді дружини винен чоловік. Хоча існують і інші думки. Наприклад, я чув що у зраді завжди винна жінка, бо саме на нєї покладено обов’язок підтримувати вогнище сімейного затишку. Ця думка має право на існування, але у світі де великої популярності набуває рух емансипації, все мішається, і вже незрозуміло хто стоїть на стражі кохання. Деякі люди ґадають, що у зраді винні обоє, адже вони одружились і присягались “у горі чи радості, хворобі чи здравії”, бути разом… Вони стають одним цілим, отже і відповідальність несуть обоє, що не втримали в своїх руках голуба щастя.

Які причини зради чоловіків? Перше, що спадає на думку, це так звані Дон-Жуани – чоловіки, для яких важлива не так вже самий секс, як процес “полювання за жінками”. Основною метою таких чоловіків є самоствердження, доказати всім (але найчастіше самому собі), свою зверхність над іншими чоловіками та й над жінками. А є і ображені-чоловіки, це ті яким колись завдала болю якась жінка. Нехай шкільна подруга, що насміялась над його почуттями, співробітниця, що обійшла його по кар’єрному рості, жінка-начальник, чи просто дружина, яка тримає свого чоловіка “під каблуком”. Саме такі причини заставляють чоловіка мститись усім рештам жінок. Зустрічаються просто любителі екстріма, щоб тайком від жінки, зраджувати, чи переспати з дружиною свого співробітника чи знайомого. Буває й таке, що чоловік хоче нових відчуттів чи еротичних ігор в ліжку. Але на мою думку найчастіше причиною зради стає просте, рутинне життя. Шлюб, печатка, діти і понеслось, робота-дім, дім-робота. Дружина вже не дивиться на чоловіка поглядом наче він єдиний такий в цілому світі, а він не бачить в ній тої сексуальності що була до шлюбу.

 А що штовхає нашу кращу половину людства на подружню зраду? “Сексуальна незадоволеність партнером в ліжку,” – саме так найчастіше пояснюють свої вчинки жінки. Але чи це правда і чи єдина причина? Гадаю що ні. Ну по-перше, як серед чоловіків є Дон-Жуани, так і серед жінок є свого роду німфоманки, які в стосунках з чоловіками шукають лише плотських утіх. Та й банальна помста також присутня в жінках.

Ні для кого не секрет, що жінка, по своїй природі, є більш складною особою в плані фізіології та психології. Ось де сама більша знаходиться проблема не лише жіночих зрад, а й чоловічих. Дружина повинна помагати чоловіку зробити себе щасливою. Нерідко дружини приховують свою незадоволеність в ліжку імітуючи оргазм, і замість того, щоб вирішити цю проблему разом з чоловіком, шукають порятунку “на стороні”. Психологічно зрозуміти чоловікові жінку, досить важко, а фізично задовільнити, це ще важче. Коли жінка лишається незадоволеною, страдають обоє: жінка не отримала задоволення тілесного, а чоловік – страдає психологічно, від своєї “неповноцінності”. І через такі причини не тільки зраджують, а розпадаються шлюби, які на перший погляд здавались мали б жити довго і щасливо.

Як я вже згадував на початку, правильно стверджував Олександр Дюма-син, що “Ланцюги шлюбу настільки важкі, що нести їх доводиться удвох. Іноді утрьох…“

http://heart.blog.net.ua/2008/02/17/chomu-my-zradzhujem/#more-66

 

*
Нагору