Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

7 знаків флірту, які подають жінки чоловікам

Давайте дивитися правді у вічі – іноді чоловіки просто не доганяють. Жінка може посилати їм сигнали, які вони або не сприймають, або плутають з чимось іншим. Багато чоловіків після розмови із привабливою жінкою губляться в здогадах – вона просто була ввічлива чи загравала? Коли чоловіки отримують різноманітні сигнали і не можуть їх розпізнати, їм стає важко зрозуміти, що відбувається.
Є кілька основних сигналів флірту, які підкажуть вам, що жінка вами зацікавилася. Так що шукайте їх, коли розмовляєте з жінками.

Вона "стріляє” очима

Якщо ти помітиш перший погляд на своєму лиці, що потім різко направляється вниз, то немає сумнівів, що вона "стріляє” до тебе очима і хоче якнайбільше про тебе дізнатися.

Вона дивиться прямо на тебе

Перед тим, як ти підійдеш до жінки, вона може прямо подивитися на тебе і надовго затримати погляд. Може, вона навіть тобі посміхається.

Вона робить відкриті жести стосовно тебе

Ти помітиш це, коли підійдеш до неї та почнеш розмову. Мова тіла може сказати багато про що – її руки будуть повернені долонями наверх, а зап’ястя часто повернені у твоєму напрямку.

Вона робить все можливе, щоб добре виглядати у твоїх очах

Якщо жінка помітить інтерес із твоєї сторони, і якщо вона сама тобою зацікавиться, то вона буде робити все, щоб краще виглядати. Вона може поправляти зачіску або макіяж, а також предмети одягу. Звичайно це робиться неусвідомлено, але це певна ознака того, що вона фліртує і хоче сподобатися тобі.

Вона присувається ближче до тебе

Відвертий сигнал того, що вона фліртує – це те, що під час розмови вона стоїть або сидить дуже близько до тебе. Вона навіть може понизити голос, щоб ти присунувся ближче й щоб створити інтимну обстановку.

Вона погладжує своє волосся

Або торкається до шиї під час розмови з тобою. Це неусвідомлений сигнал того, що вона з тобою заграє.

Її погляд блукає по твоєму обличчі

Останній і найбільш вірний сигнал флірту – це її погляд, що переходить із очей на губи і назад. Це дуже діючий класичний спосіб флірту, що у жодному разі не можна ігнорувати. Якщо ти його помітиш, можеш бути впевнений, що вона подумує поцілувати тебе.

Це основні знаки флірту, які використовують жінки. І розуміючи їх ви зможете негайно переходити у наступ.

Джерело

*
Нагору