Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЧОГО НЕ ВАРТО РОБИТИ У НОВОРІЧНОМУ ЛІЖКУ

(What is it not worth taking the trouble to each other in New Year’s bad?)

Про те, як задовольнити жінку в ліжку, написано тисячі книг та підручників. А от про те, чого в ліжку робити не варто, відомо небагато. Група сексологів з Чиказького університету вирішила виправити цей недолік. Учені опитали 5 тисяч американців – чоловіків та жінок – і з’ясували, що найбільше дратує їх під час сексу.

Егоїсти

Цікаво, що цей дратівливий чинник фігурував суто у відповідях жінок. Мужчина замість того, щоб відправити жінку на сьоме небо від щастя, починає шукати ефемерні, описані в літературі «спеціальні точки». Піддослідна жінка, звісно, дратується. І тут ані шампанське, ані Сердючка в черговому новорічному мюзиклі не допоможуть. Дослідники з’ясували, що найбільше від горе-шукачів потерпають жінки у віці від 21 до 35 років.

“Мобільники”

Телефонну розмову, ба навіть натяк на те, що його (її) зацікавило дзеленчання мобільника під час близькості, більшість жінок сприймає як особисту образу. Якщо він, думають пані, так швидко переключився з моїх пестощів на розмову з Пашею, Толею чи Манею, – отже, я йому „по барабану”.

“Крикухи”

У цьому пунктику чоловіки та жінки виявили абсолютну солідарність. Виявляється, ревіння, стогін та схлипування викликають не тільки сміх, але й роздратування. Особливо виводять з себе різноманітні порноприказки: „О-о-о, йа, йа, даст іст фантастіш!!!”. Або ще гірше: „Маленька, я вже в тобі!!!”. Або: „Відчуй мого дружка!!!”.

“Мацання”

Жінкам не подобається, коли чоловік, голублячи її груди, смачно прицмокує і надто сильно її “облизує”. Спеціалісти вважають, що в жінки це викликає асоціацію із годуванням немовляти. Врешті це непогано, але із сексом пов’язується слабкувато...

“Зробімо це по-швидкому”

Спринтерський секс найчастіше полюбляють чоловіки. Та й часу у новорічну ніч небагато – треба йти доїдати “Олів`є”... Але у цьому пункті голоси опитаних чоловіків та жінок розділилися приблизно порівну.

Мачо

Це ПОМИЛКА, що образ мачо заворожує жінок. Насправді секс у стилі „я сексуальна тварина” для представниць прекрасної статі є радше ознакою грубощів. А не любощів. Тепер панянки частіше скаржаться, що їм бракує в ліжку ласки та ніжності.
*
Нагору