Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Оральний секс. 5 помилок жінки

Опануй премудрості орального сексу – і він навіки твій

Оральний секс – єдиний еротичний акт, якого бажають усі. Причому що більше, то краще», – стверджує Трейсі Кокс у своїй книжці «Все о сексе. 1 000 секретов наслаждения».

Приголомшлива феляція (так по-розумному називається оральний секс стосовно чоловіка) стоїть номером першим у списку чоловічих сексуальних бажань. І саме в цій сфері більшість жінок почувається менш впевнено. І нерідко, бажаючи принести чоловікові «маленьке оральне задоволення», припускаються грубих помилок.

Отже, 5 помилок, які роблять жінки під час орального сексу

Помилка перша. Вона поводиться так, наче не хоче цього. Жінка, яка зважується на оральний секс тільки тому, що повинна це зробити, є вбивцею пристрасті номер один.

Помилка друга. Вона кусається. Хоча деяким чоловікам справді подобається, коли під час орального сексу жінка легко покусує його пеніс, більшість усе-таки блідне, лише подумавши про це!

До пеніса абсолютно не можна торкатися зубами. Постійно ховай їх за губами.

Помилка третя. Вона надто груба. Різко відтягати крайню плоть у необрізаних чоловіків, надто сильно стискати або ссати пеніс і поводитись із ним так, немов намагаєшся накачати води з пересохлого колодязя, – все це очолює перелік заборонених вчинків.

Помилка четверта. Вона й гадки не має про те, що робить. Жінки, які вміють лише ідіотськи рухати головою вверх-вниз, можуть взагалі не завдавати собі клопоту оральним сексом.

Загальна скарга чоловіків – жінка не знає, як принести йому задоволення під час орального сексу, і навіть не намагається про це дізнатися, прочитавши спеціальну літературу або запитавши партнера, що йому подобається.

Помилка п’ята. Вона поводиться так, наче сперма – це отрута. Можна дуже вміло займатися оральним сексом і при цьому не ковтати сперму. Ні це зовсім не означає, що можна, давлячись, вибігати з кімнати, щойно з’явиться сперма! Визнайте: секс буває не дуже естетичний. І якщо чоловік еякулює на будь-яку частину вашого тіла, чи варто через це зчиняти стільки галасу?

Лариса Ковальцова

*
Нагору