Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЯКИЙ ВІН — СЕКС БЕЗ КОХАННЯ

Багато хто наївно думає, що для жінок основним мотивом сексу є кохання або хоча б пристрасть. На жаль, як свідчить досвід, такий секс — це всього один із безлічі варіантів у строкатому калейдоскопі інтимних стосунків. Принаймні не завжди секс забарвлений романтичним ореолом почуттів... От ми й вирішили навести інші (не менш значимі) прагматичні причини, які кидають мужчину й жінку в обійми одне одного...

ЦІКАВІСТЬ

Рушійна сила цього процесу — бажання змінити способи і партнерів. Прагнення “пізнати все” може призвести до сумних результатів, але робити якісь висновки, як правило, ніхто не поспішає. Звичайно, жага новизни підвищить вашу сексуальну ерудицію. Але коли вам стукне 35, цілком імовірно, що доведеться повертатися у квартиру-пустку і лягати у холодне ліжко...

ВИНАГОРОДА

Найбанальніший і найбільш описаний у літературі різновид. Власне кажучи, це просто робота. Емансипація істотно розширила межі поняття “винагорода”. Традиційні форми (гроші й подарунки) доповнилися питаннями кар’єри (як власної, так і чоловіка...), спонсорством... і навіть “підставами” неугодних.

ОПЛАТА

Це різновид “сексу за винагороду”. Такий собі спосіб розрахуватися за допомогу, сприяння, надані пільги. Найчастіше трапляється в парах на кшталт “відвідувачка — чиновник”, “студентка — викладач”, “конкурсантка — член журі”. Якість такого сексу, природно, невисока і відповідає поставленому завданню.
Ще може йтися про винагороду давньому і відданому шанувальнику “за довгу й бездоганну службу”. Інший варіант — “виробнича потреба”. Потенційні “об’єкти”: начальник, який стомився, іноземний партнер, незговірливий ревізор чи податківець.

ПО ДОБРОТІ

Цей варіант практично не трапляється “за бугром”, але розповсюджений у нас — так би мовити, наслідок менталітету. Саме цей мотив активно критикують феміністки. Різновид — секс для того, щоб відчепився. Справді, іноді простіше здатися, ніж довго пояснювати, чому не можна...

НА РОБОТІ

Дуже поширена в наші дні форма сексу. Причому, всупереч усталеній думці, учасники — не обов’язково “солодка парочка” начальник-секретарка. Характеризується високою швидкістю процесу і незвичайністю декорацій, якими можуть стати і шухляди на складі, і комп’ютерні столи в банку... Ризик “бути застуканим” нерідко є додатковим збудливим чинником.

ВИПАДОК

А що тут казати? Випадок — “він випадком і є”. Романтичні історії, незрозумілі помутніння розуму. Окремий випадок — “секс після пиятики” (не рекомендуємо).

НА ЗЛО

Затягнувши когось у ліжко, ви караєте партнера, який проштрафився. Чим важча провина, тим витонченішою буде кара...
Певна річ, ця класифікація несерйозна, але, як кожен жарт, містить частку істини. А може, все наше життя — це великий жарт на сексуальну тему?..

Олег ШИШКО


 

*
Нагору