Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

9 чоловічих комплексів1. Синдром “боса”

Закладається в характер чоловіка практично з народження. Батьки несвідомо стимулюють у дітей розвиток “чоловічих” рис і зневажливо ставляться до “жіночиx”. Тим самим чоловік все життя виявляється вимушеним захищати свою перевагу. 70 відсотків чоловіків страждають, якщо потрапляють під початок жінки. 64 відсотки комплексують, якщо дружина заробляє більше їх. 58 відсотків відчувають почуття лютої заздрості до професійних успіхів подруги життя. Позбутися від цього синдрому практично неможливо.

2. Синдром Наполеона

Маленький зріст — справжня драма для чоловіків. Але в переважній більшості випадків цей “недолік” компенсується величезним марнославством і божевільними амбіціями.

3. Синдром втраченого часу

Людина так влаштована, що йому хочеться всього якомога раніше, а ще краще — негайно. Тому гірким розчаруванням обертається для 80 відсотків чоловіків необхідність зменшувати навантаження, “знижувати оберти” після 50 років.

4. Синдром безсилля

Твердження про те, що чоловік “завжди готовий” — не більше ніж міф, причому в будь-якому віці. Чим старше стає чоловік, тим більше він боїться “виявитися не на висоті”, тобто втратити “природне” домінування над жінкою.

5. Синдром Лота

Неусвідомлена мрія багатьох батьків, які мають дочок в чисто інстинктивному прагненні розглядати друга дочки, як свого суперника. На щастя, цей синдром виявляється вкрай рідко, і з ним досить легко впоратися.

6. Синдром Геркулеса

Цей синдром виникає тоді, коли чоловік потрапляє в повну залежність від жінки і змушений займатися не властивими йому справами.

7. Синдром Котовського

Втрату волосся на голові чоловіка тісно пов’язують з втратою чоловічої сили, хоча це абсурд з будь-якої точки зору. А от добровільно поголена голова — символ мужності і. .. надійна маскування пробивається пліші.

8. Синдром Дон Жуана

Найбільш, мабуть, найпоширеніший синдром, з яким, однак, останнім часом стало легше боротися. Жоден нормальний чоловік не погодиться з тим, що розрив любовних стосунків — привілей жінок. Кидати — це чоловіча справа.

9. Синдром Олександра

Найбільш, мабуть, екзотичний, оскільки чоловіки його найбільше соромляться. Мало кому відомо, що чоловіки більше всього бояться того, що їх вважатимуть недостатньо мужніми... інші чоловіки. Простіше кажучи, порахують гомосексуалістом.

А з якими з цих комплексів ви стикалися в житті і виліковні вони?

*
Нагору