Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ОСОБЛИВОСТІ СЕКСУАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ЧОЛОВІКІВ

Про сексуальну поведінку чоловіків вигадали чимало пересторог, міфів та домислів. Втім, об’єктивної інформації також вистачає. Особливо для допитливих представниць чарівної статі, які справді хочуть знайти істину у цьому питанні, а не послугуватися чиїмись штампами, шаблонами й забобонами – як правило, фригідних заздрісниць.
Адже, погодьтеся, неприємно, якщо ваш партнер почне хвилюватися й нервувати – у найвідповідальніший момент. Бо ж приводів для переживання чоловіку вистачає.

РОЗМІР ЖІНОЧИХ ГРУДЕЙ
Звісно, він має значення. Жіночі перса привертають часто привертають увагу чоловіка. Але це не означає, що для всіх мужчин однозначно – чим більше тим краще. Комусь подобаються великі груди, комусь – маленькі, щоб рукою можна було охопити, а те, що не влазить, то вже «вим’я». Потяг до великих грудей закладений у підсвідомості з малечого віку. Адже з погляду немовляти будь-яка циця – велика.

НЕ ЛЮБЛЯТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ПРЕЗЕРВАТИВОМ
Особливо, коли його немає під рукою, а подруга вже згодна. Звісно, «гумка» не дає сповна насолодитися всіма відчуттями. До речі, так само, як і жінкам, чимало з яких також не хочуть користуватися презервативом. Кажуть: у рукавицях не робота… ну, й далі – відповідне порівняння. Це також закладено в жіночій підсвідомості, яка запрограмована на продовження роду. Оптимальний вихід з цієї ситуації – займатися сексом лише з тим (тією) і тоді, коли не боїтеся, що «могут случиться дети».

БРЕШУТЬ ЗАРАДИ СЕКСУ
Заради сексу чоловіки готові вдатися до різного роду обману – від якогось дріб’язкового до обіцянки «золотих гір» та приховування свого статусу одруженого чоловіка. У цьому плані мужчини значно переважають жінок, які загалом брешуть більше, але з інших мотивацій. Цікаве спостереження психологів: чоловіки брешуть, аби справити потрібне враження на бажану обраницю, а жінки брешуть, аби нікого не образити. Загалом дослідження свідчать, що люди брешуть дуже часто – у найрізноманітніших ситуаціях, і з дуже різних мотивацій. Відтак, на цьому тлі брехня викликана підсвідомим (чи усвідомленим) інстинктом продовження роду – не видається якоюсь крамолою.

НЕ «МАРАФОНЦІ», А «СПРИНТЕРИ»
Таке твердження спростовуватимуть більшість чоловіків, але підтвердять чимало жінок. Наскільки довго мужчини здатні «протриматися» в любовній схватці? Сексологи визначають середню тривалість статевого акту – від 3 до 12 хвилин. Це без пестощів до і після «цього». Враховуючи, що більшість чоловіків не «одноразові», а здатні через незначний проміжок часу повторити ще принаймні раз-другий «сексуальний подвиг», то приємна амурна зустріч загалом триватиме кілька годин. Досвід багатьох закоханих свідчить, що з часом у кожної пари виробляються свої часові параметри, які залежать від індивідуальних особливостей партнерів, темпераменту, стилю, життєвого укладу і т. ін.

ЧИ ОТРИМАЛА ОРГАЗМ ПАРТНЕРКА?
Більшість чоловіків стверджують, що насправді для них дуже важливо, аби отримала оргазм коханка. Мовляв, справжній чоловік зобов’язаний задовольнити коханку. Хоча чоловіки й заперечують сексуальний «егоїзм», чимало жінок стверджують протилежне. Схоже, істина десь по середині. У будь-якому разі – у кожному окремому випадку існують варіанти. Зокрема, далеко не завжди всі жінки бажають оргазму, а лише заради чоловіка виконують подружній обов’язок. Досить поширений жіночий підхід до сексу – скоріше кінчай та злазь, бо мені борщ треба варити чи серіал дивитися.

ЛЮБЛЯТЬ ДИВИТИСЯ «ПОРНО»
Загально відомо, що чоловіки «люблять» очима. Але це зовсім не означає, що всі вони «западають» на «порнуху», або окрім неї їх більше ніщо не збуджує. Природна поведінка жінки (навіть, якщо вона закутана у шубу), добре слово й лагідна усмішка нормального чоловіка заводять дужче і швидше, ніж найвідвертіші «фізичні вправи» крупним планом.

ПЕРЕБІЛЬШУЮТЬ СВОЇ СЕКСУАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ
Досить часто – так воно і є. Особливо, під час розповідей у компаніях друзів про свої інтимні походеньки. Воно й не дивно, адже сексуальні здобутки – предмет гордості кожного мужчини. Тож, аби видаватися крутішими чоловіки, м’яко кажучи, можуть дещо перебільшити. Особливо цим грішать ті, яким насправді мало чим похвалитися. І навпаки, невтомні самці схильні замовчувати та применшувати свої сексуальні здобутки. У будь-якому разі – любовні можливості кожного мужчини можна встановити експериментальним шляхом.

ЗАКОМПЛЕКСОВАНІ РОЗМІРАМИ ЧЛЕНА
Багато хто схильний вважати головним комплексом мужчини – розмір свого члена. Хоча переважна більшість чоловічої статі у цьому вимірі належить до категорії середньостатистичних параметрів. Проте, мало хто про це знає. Натомість чимало чоловіків судять про розміри «достоїнства» з чиїхось розповідей та акторів порнофільмів, де підібрані розміри більші за середні. Це частенько турбує глядачів такого видовища. Проте, кожна жінка здатна розвіяти такий комплекс – адже у цій делікатній справі головне не довжина, а вміння.

А РАПТОМ НЕ ВИЙДЕ…
Буває чоловік починає непокоїтися, що в нього чомусь не вийде. Подібні острахи можуть з’являтися як у юного дівственика, так і зрілого досвідченого мужчини. У першому випадку дається взнаки відсутність досвіду – такого вміло «розв’язати» зможе «бувала» подруга. У досвідченого чоловіка також може не одразу вийти, якщо він «перебрав» зайвого чи просто перенервував. У такому випадку не варто сильно перейматися й поспішати. Потрібно чітко усвідомити, що той та інший стан чоловіка – тимчасовий. Він неодмінно пройде якщо не через 15 хвилин, то через кілька годин.

НЕЗАЙМАНІСТЬ
Деякі чоловіки бояться вперше зробити боляче подрузі – але, як-то кажуть, все одно комусь доведеться. Та найбільше чим переймаються мужчини, дізнавшись, що їхня подруга ще цнотлива – відповідальності після першого зближення. Раптом баришня одразу зажадає одружуватися. У таких випадках дівчата або ж взагалі не зізнаються про свою цноту, або попереджають, що не збираються посягати на чоловічу свободу – хіба що сам ще захоче…

«Зоря Приірпіння» провела власне опитування щодо сексуальної поведінки чоловіків та їхнього ставлення до жінок за тих чи інших обставин та сприйняття їхньої поведінки у різних життєвих ситуаціях.

Олександр, у 17-18 років
Дивувався, як різко змінюється моя психіка після того, коли скінчив – з подивом дивився на подругу, наче не розуміючи, як вона могла опинитися поряд зі мною у ліжку, і взагалі, що я з нею міг робити. Одразу виникало бажання встати й піти геть. Щоправда, таке враження тривало не довго – кілька хвилин. Тоді я його навчився переборювати, а з роками воно взагалі дедалі менше давалося взнаки. Словом, жінкам і молодицям потрібно розуміти цей специфічний нюанс чоловічої психіки – зовсім не обов’язково одразу після «викиду енергії» жадати від партнера зізнання в коханні, пропозиції руки і серця і т. ін. Тим більше – не варто робити поспішних висновків. Варто трохи почекати, буквально кілька хвилин, допоки у нього знову не проявиться плотське бажання. Чим більша сексуальність – тим швидше вона прокинеться в черговий раз.

Іван, 37 років
чоловік звично може відкрито говорити й давати на людях те, чого хоче жінка – гроші, подарунки, всілякі матеріальні блага. Тоді як те, що потрібне чоловікові – давати на людях називають некрасивим словом, і взагалі представниці чарівної статі навіть говорити про це “прямим тестом” не бажають.

Володимир, 33 роки
Жінка за звичай прагне спровокувати на обман свого обранця. Той їй “лапшає”, а вона вдає, що у все беззастережно повірила. Потім, так би мовити, ловлячи на брехні, використовує у своїй цілях сказане чоловіком у момент особливо збудження, коли залицявся й просив... Щоправда, з різним успіхом. Уже давно помітив таку закономірність. Чесні чоловіки, схильні тримати слово, як правило швидко одружуються, скажемо так, ставши жертвою жінок, які вирішили скористатися їхньої чесністю й порядністю. Тоді як бабниками й ловеласами стають чоловіки, яким будь-кому з будь-якого приводу збрехати – раз плюнути.

Дмитро, 25 років
Стараюся не переглядати «порнухи» – бо потім виходиш на вулицю і дивишся дурними очима на всіх перехожих дівчат і старших жінок.

Станіслав, 47 років
Чоловік повноцінний і самодостатній від народження (тобто, нормальний – не “голубий” чи імпотент). Жінці для самодостатності потрібно чимало соціально-економічних чинників. Тільки вже маючи своє житло, авто і особисту справу вони набувають здатності вибирати у партнери кого душа бажає. Проте таке частенько трапляється вже після 40 років, коли вже пора няньчити внуків.

Олексій, 44 роки
Жінка ніколи не точно не скаже, який рівень достатку її повністю задовольнить. У неї неначе спортивний інтерес – витягнути в чоловіка всю зарплату, заволодіти всіма його матеріальними цінностями – нерухомість, автомобіль і т. ін. Причому, за моїми спостереженнями, жінки у цьому плані однаково прагнуть монополізму як над заможними, так і не багатими чоловіками. Причина такої поведінки полягає у тому, щоб не задіяні фінансові чи матеріальні ресурси чоловік, бува, не використав задля іншої – реальної чи потенційної коханки-суперниці.

Анатолій, 29 років
З жінкою ж треба гризтися (було сказано таким тоном, наче «корову потрібно доїти» чи «свиню треба годувати» – ред.). Жінці обов’язково потрібно скандалити, час від часу (у кожної свій індивідуальний “графік”) виплескувати на когось якусь “порцію” негативних емоцій. Потім все одно заспокоїться – якщо ніхто не втішить, то й сама по собі. Коли у сімейному плані все нормально – то найбільш підходящим «підручним варіантом» для цього слугує рідний чоловік. Гірше тим жінкам, у кого його немає. Точніше кажучи – гірше оточенню таких жінок…

Остап, 35 років
Коли мене друзі запрошують на зустріч, то я свою подругу конкретно запитую: мені можна напиватися чи будемо сексом займатися? Якщо пообіцяла, то повернуся тверезий (хіба трохи вип’ю), але тоді вже ніяких відмовок й чути не збираюся – адже я пожертвував заради кохання.

Валерій Васильович, 58 років
Жіноча закомплексованість і фригідність, а часто й безплідність – це ті об’єктивно «слабкі місця», які хитрі феміністки намагаються видавати за «сильні». Звісно, байдужій до дітей та сексу жінці значно простіше «забити баки», «звести з розуму», словом, керувати й використовувати у своїх (часто егоїстично-показових) цілях повноцінного чоловіка. На тій стадії стосунків, коли нормальна жінка вже давно зголосилася б (простіше кажучи – дала), закомплексована й фригідна морочитиме йому голову, що їй для повного щастя начебто не вистачає машини, шуби, дорогої білизни чи ліжка розміром 6 х 9 метрів (а за одне й маєтку, де його можна розмістити). Відтак, використовуючи природне бажання чоловіків, такі жінки часто домагаються кращого вбрання й прикрас, більших матеріальних статків і т. ін. Потім хизуються всім цим перед нормальними жінками. В останніх, часто більш огрядних і менш ефектних, є свій вагомий аргумент, який здатен перевершити всі інші. Це красиві й здорові діти – й чим більше їх, тим переконливіша перевага повноцінної жінки.

Едуард, 25 років
Якщо жінці знову зашивають дівочу плівну і вона у такий спосіб обдурює чоловіка, видаючи себе за дівственицю – це потрібно кваліфікувати як підробку документів.

Василь, 40 років
Часто партнери намагаються кожен підпорядкувати собі одне одного. Вони так роблять підсвідомо (чи свідомо) керуючись бажанням нав’язати свою сексуальну поведінку. Чоловік намагається запрограмувати регулярний секс чи якісь інтимні витребеньки, а жінка прагне керувати інтимним життям в залежності – бажає вона завагітніти чи ні. Взаєморозуміння можливе, коли партнери відверто говорять про це – й домовляються на взаємовигідних умовах.

Олег Григорович, 54 роки
Якщо жінка в інтимному житті не здатна керуватися власними уподобаннями й примхами, а віддається тільки задля вигоди (одруження, грошей, соціального статусу і т. ін.) – таке явище я називаю жіночою імпотенцією.

«Зоря Приірпіння»

*
Нагору