Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Сексотерапія

Коханцям єгиптяни лікували 30 хвороб, римляни — півсотні, індійці — більше 100

Може видатись дивним, але пращури вважали, що одна година кохання позбавляє від., п’яти хвороб. Є навіть статистика: близько 30 недугів лікували сексом єгиптяни, більше 50 — римляни, а індійці — 125. Менші результати сексотерапія давала ізраїльтянам — 20, та тібетцям — 10. Хочете вірте — хочете ні, але до цього часу збереглися описи стовідсоткового одужання хворих на цукровий діабет, малокрів’я, серцеві недуги і навіть людей з пораненнями (!). Писання стверджують, що руки жриць кохання зцілюють рани на тілі гладіаторів, а нектар кохання (секрет статевих органів) заживляє виразки.
Нинішні сексологи впевнені, що досягнення цивілізації не найкраще впливають на сексуальне життя.
А всі хвороби, стверджують американці, зокрема у чоловіків, — від утримання занять сексом. Взагалі, зараз усі займаються коханням вдвічі менше, ніж 200 років тому.
Для досліджень у сексуальній сфері американці у вісімдесятих створили цілий інститут. і проводили там досить цікаві випробування. Наприклад, двадцяти уже немолодим подружжям довелося протягом року .займатися сексом не менше трьох разів на тиждень. Такий припис лікарів дав дуже позитивні результати. По-перше, уже через два місяці в усіх «піддослідних» сім’ях зменшилось число лайок і конфліктних ситуацій. По-друге, через три місяці жінки забули, що таке головний біль та больові відчуття у «критичні» дні. По-третє, через півроку чоловіки позбулися простатиту. Річний фініш взагалі був вражаючим: у діабетиків значно зменшилась кількість цукру у крові, у гіпертоніків нормалізувався тиск, а двоє чоловіків розпрощалися з виразками шлунка: Плюс соціальні видужування: три пари передумали розлучатися, а сім вирішило мати ще одну дитину/хоча раніше про це зовсім не думали. З медичної точки зору все пояснюється надто просто: секс знімає стрес, дратівливість і втому, взагалі заспокоює нервову систему. Коли в організмі така «розслабуха», він саморегулює виділення шлункового соку (і у хворих на виразку також), контролює рівень цукру (і в діабетиків), навіть знижує вміст холестерину а крові. Щодо простатиту, який в середні віки називали хворобою монахів, то заняття сексом розганяють кров у малому тазу, яка у разі стримування застоюється (саме це, за однією з версій, спричинює простатит).
На жаль, у середньому заняття коханням тривають хвилин 15—20. А такий час хворому організмові — не ліки.
Вчені довели, що лікувальний ефект від сексу (не механічного, а чуттєвого) настає лише на тридцять першій хвилині, а на 43-й у кров надходить фермент, що має дію, схожу на дію інсуліну, що нейтралізує цукор-у крові. За статистикою, на півгодини вистачає сил 27 відсоткам 30-річних чоловіків і 15-ти — 40-річним.

А як ті, хто чоловічу силу пробуджує стимуляторами? Чоловіки, котрі одноразово приймали «Віагру» за годину до акту, у 45 відсотках випадків зберігали ерекцію 30 — 40 хвилин; у 20 відсотках — 25—35 хвилин; 35 відсотків зберігали здатність займатися коханням 15 хвилин. Повторне ковтання пігулки чоловічої сили забезпечує її присутність 40 хвилин.

 

 

 

 

 

*
Нагору