Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Кожна друга жінка надає перевагу сексу в одязі

Чоловіки з ними не погоджуються

Майже половина жінок вважають за краще залишатися в одязі під час сексу, показують дослідження. Згідно з проведеними опитуваннями, залишити на собі хоча б один предмет гардеробу воліють близько 48% жінок. У 54% опитаних ця перевага пов'язана з низькою самооцінкою і бажанням приховати недоліки своєї фігури.

Чоловіки ж зазвичай ставляться до подібної ідеї негативно. Ствердну відповідь на запитання, чи воліють вони, щоб партнер залишив на собі під час занять любов'ю хоча б один предмет одягу, дали тільки 36%.

Результати досліджень також показали, що 61% жінок вважають за краще займатися коханням при вимкненому світлі, у той час, як з ними погодились лише 37% чоловіків.

Згідно з дослідженням сексуальних пристрастей, проведеним раніше Болонським університетом, найбільш звабливим предметом було визнане взуття.

Майже 12% опитаних збуджує білизна, 9% — верхній одяг. Окрім того, дослідження виявило деякі вражаючі об'єкти пристрасті. Наприклад, 150 осіб обожнюють слухові апарати, а у двох серця починають прискорено битися при думці про кардіостимулятори. Найменше голосів набрали стетоскопи, наручний годинник, браслети, пелюшки і катетери.
NEWSru


*
Нагору