Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

5 кращих освідчень без слів

Погодьтеся, зовсім не кожен чоловік готовий щодня по сто разів повторювати заповітну фразу: «Я тебе кохаю». Але це не означає, що він не говорить вам про це. Просто його знаки потрібно вміти читати.

1. Сніданок у ліжко

Ах, та хіба може бути освідчення краще? Найромантичніше, найкрасивіше і найбажаніше. Ну, нехай навіть не сніданок, нехай навіть каву в ліжко, або, точніше, в чашку і в ліжко. Невже вам іще незрозуміло, невже при цьому потрібні ще якісь слова?

2. Сяйво

Коли він бачить вас, то його обличчя освітлює внутрішнє світло, очі блищать, а будь-які ваші вчинки, навіть найбільш ідіотські, викликають захоплення. Невже вам цього мало? Невже ви не бачите, що кожне ваш погляд викликає сяйво? Невже вам іще потрібні ці банальні слова?

3. Сюрпризи

Подарунки, квіти, ну не можемо ми без них. А що може бути красномовнішим за прекрасні квіти, й чиє серце може не розтанути від милих серцю сюрпризів? І навіть якщо це двадцятий плюшевий ведмедик, подарований просто так, без приводу, але від душі – адже це теж освідчення!

4. Дзвінки по десять разів на день

«А що ти робиш?» «А як твої справи?» «Де ти і з ким ти?». Нехай навіть багато, нехай навіть дуже часто, але підтекст зрозумілий: «Я хвилююся, я чекаю на зустріч, я кохаю»... Не дратуйтеся через часті дзвінки, не сердьтеся. Радійте і приймайте, як даність. Адже він жити без вас не може!

5. Він говорить «ми»

Він вважає вас своєю половинкою. Він упевнений, що знайшов вас! Він сміливо будує плани на подальше життя, де ви нероздільні. І постаріти він хоче разом із вами.... Які вам іще потрібні слова?

Таких освідчень і знаків може бути безліч, просто потрібно вміти їх «зчитувати». А взагалі ми в більшості своїй живемо почуттями, а значить, завжди дуже точно знаємо, чи кохають нас. І все ж... кожна з нас так хоче чути ці банальні, але такі важливі слова. А тому не скупіться самі на освідчення, й ви обов’язково почуєте у відповідь: «Я кохаю тебе більше!»

*
Нагору