Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Щоб не схибити у виборі коханки

Стрибати з ліжка в ліжко, вести книгу обліку таємних близькостей, зустрічати день з новими інтимними сподіваннями... Хіба це не радість для чоловіка?
Роки йдуть, і навіть на стороні хочеться чогось стабільного. Ви втомилися від миттєвих слабкостей, раптових бажань, незапланованих зустрічей. Спогади про незнайомок, що танули в ранковому тумані, вже не бентежать серце. Так, потрібна постійна. Ні, не дружина — вона є і буде завжди — кохана, найдорожча. Тоді — коханка. Ніжна, теж кохана (але якось по-іншому).
Коханки, як і дружини, бувають різні. Скандальні і тихі, розважливі і безкорисливі, красиві і не дуже, розумні і...

 Школярка-тихоня

 Розлучена молода жінка з дитиною, яку доглядає її мама. Боїться пліток. Про свої почуття говорить невпевнено, червоніє.
Падає в обійми у майці і закритих трусиках. На заклик "Давай, давай!" реагує сльозами і виключається з любовної гри. Займається оральним сексом тільки під загрозою розлучення.
Тримає в туалеті торішній календар з кошенятами у кошику. Насмілившись, може подарувати презерватив з вусиками. Бажання залишатися у ваших очах пристойною придушує всі інші.

Резюме. Ніякої небезпеки. І захоплення теж. Вона як школярка, бутон, який ніколи не розквітне. Підійде, якщо немає часу шукати іншої.

 Нянька-годувальниця

 Хазяйновита. За столом ніяких розмов — їжа повинна добре засвоїтися. Має в гардеробі "чоловічу" поличку: піжаму, шкарпетки... Може попросити грошей на господарські дрібнички.
Цікавиться здоров’ям ваших дітей, від імені невідомої майстрині з речового ринку пропонує зв’язати їм шапочки.
Перед вашим приходом прасує білизну і ставить поруч з любовним ложем склянку води. У найменш відповідний момент може попросити пересунути шафу чи відремонтувати розетку. Улюблена поза — "чоловік зверху", прикритий від протягу ковдрою.

Резюме. Знахідка для тих, хто любить поїсти в спокійній, напівдомашній обстановці. Таку коханку добре поєднувати з кимось іще.

 Шик "з відльотом"

 Ефектна спокусниця. Приймає вас у напівпорожній квартирі з палаючими свічками. Любить екстравагантний підхід: оголена може сісти на стіл зі словами: "Їсти подано!"
Любить всі пози зверху. Нічого не хоче знати про ваше життя, не розуміє значення слів "повинна". Проте час від часу вимагає грошей "на підтримку життєвого тонусу". Напевно, має ще когось.

Резюме. Вмирати і воскресати при кожній зустрічі для соціально активного чоловіка — втомливо. Якщо зв’язок триватиме довго, можливий нервовий зрив.

 Споживачка

 Заміжня і забезпечена дама. Має сексуальні проблеми зі своїм вірним і коханим чоловіком. Цінує час. Не любить слів "кошеня", "зайчик". У ліжку — енергійна.
Цікавиться вашими успіхами в роботі, може дати ділову пораду. Завжди спокійна.
При зустрічі вона відразу домовляється про наступне побачення, бо їй треба заздалегідь спланувати свій робочий тиждень.

Резюме. Вам подобається спати з калькулятором? Продовжуйте. Але знайте: вас використовують. Хоча і тактовно.

 Порохова бочка

 Виглядає молодше своїх років. Добре одягнена. Часто посміхається. Після другої близькості вважає вас найкращим чоловіком, після третьої — закохується. А далі... ховає ваші шкарпетки, переводить будильник, симулює серцевий напад, вмикає газ, робить з вашої краватки зашморг і обіцяє покінчити із життям, щойно ви підете. Вимагає розлучення із дружиною, погрожує про все їй розповісти.

Резюме. Біжіть до дружини, кляніться, що трапилося це "після п’янки". Єдиний раз. Ім’я цієї брехухи ви навіть не запам’ятали.

 Закоханий бульдог

Красиві очі, стрункі ноги, вишуканий смак. Тримається впевнено. Може вилаятися, а може у відповідний момент прочитати гарний вірш. Вгадує ваші таємні бажання і намагається їх виконати. Після оргазму ніжно цілує і говорить: "Спасибі".
Інколи цікавиться вашою сім’єю, пам’ятає дати народження ваших дітей і просить у ці дні до неї не приїжджати.

Резюме. Найважчий варіант, адже доля подарувала вам ідеальну коханку. Радіти б — однак, самі того не усвідомлюючи, ви починаєте порівнювати її з дружиною. Остання — програє. Роздратування посилюється... Справа зроблена — у повітрі пахне розлученням.

Підготувала Наталя ГАЙДА
*
Нагору