Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

35 фактів про поцілунки

1. З 1981 року дослідженням природи поцілунку займається Всесвітній комітет охорони здоров`я при ООН. Приємна робота, чи не так?

2. Американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти поставив рекорд з кількості поцілованих за одиницю часу. Під час фестивалю, що відбувся в його штаті, за 8 го-дин він поцілував 8001 людину. Знайшлася ж така кількість охочих!

З. Перший поцілунок у кіно відобразили в 1886 році. 30-секундний фільм Томаса Едісона так і називався «Поцілунок». Уявляєте, як він заводив ковбоїв на Дикому Заході?

4. Губи людини в сотні раз чутливіші, ніж кінчики пальців. Справжній поцілунок збільшує пульс до частоти 100 і більше ударів на хвилину.

5. Безневинний поцілунок «чмок-чмок» спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність цілування, ви можете спалити до З0 калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4-5 калорій!

6. Під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій. На щастя, 95 відсотків з них безпечні. Пам`ятайте про інших!

7. За час свого паломництва до гори Кайлаш благочестивий буддист цілує землю більше З0 тисяч разів.

8. Кожен десятий хлопець починає цілуватися «по-справжньому», ще не досягнувши 10-річного віку. До чотирнадцятирічного віку вже 50 % людей знають, що таке «цілуватися по-французьки».

9. Чинники, що вбивають у жінок бажання цілуватися: на першому місці – поганий запах з рота, на другому місці – запах поту, на третьому – коротке підборіддя у чоловіка.

10. Чверть опитаних дівчат у віці 15-24 років зізналися, що ради одного-єдиного поцілунку свого кумира вони з радістю згодилися б цілий рік гладити його сорочки.

11. Усередньому жінка цілу 7-9 чоловіків, перш ніж вийде заміж.

12. Зі всіх тварин поцілунок шимпанзе найбільш схожий на людський. Так само цілуються в губи собаки, коні і канадські дикобрази.

1З. У Давньому Египті нічого не знали про поцілунки. Можливо, цариця Клеопатра, відома своїми перемогами над чоловіками, так ніколи і не цілувалася по-справжньому. Якщо тільки Цезар її не навчив...

14. У Середні віки в Італії чоловік, що поцілував дівчину на людях, повинен обов`язково на ній одружитися. У місті Неаполі закони були найжорстокішими: поцілувавшись на вулиці, можна було загриміти у в`язницю, а то і зовсім позбутися життя, якщо це відбулося на очах високої духовної особи.

15. У 1979 році Девід Боуї винайшов апарат «ліпограф», який знімав відбиток губ для ідентифікації особи. Після цього в Америці провели аукціон «ліпограмм» відомих людей. Усі виручені засоби, що склали 16 тисяч доларів, пішли у фонд захисту дітей. На цьому аукціоні один відбиток губ Міка Джаггера був проданий за 1600 доларів. На жаль, «ліпограф» так і не увійшов у вжиток у криміналістиці.

16. У Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається «японським» поцілунком, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і витягнувши губи, торкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!

17. Ескімоси, полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами. Спробуйте ! Це дуже приємно.

18. Всередньому людина за все життя витрачає на поцілунки 2 тижні. Всього-то?!

19. Африканці виражають шанування до вождя, цілуючи землю, по якій він ходив.

20. Наукова назва процесу поцілунку – філематологія.

21. Римляни на знак вітання цілували очі один одного. Це повна протилежність російській прикметі, по якій цілувати очі – до розставання.

22. Найбільше поцілунків – 127 – У фільмі «Дон Жуан» 1927 року. Всі ці поцілунки отримали від Джона Беррімора дві актриси: Мері Астор і Естелль Тейлор.

2З. Подекуди поцілунки вважаються злочином. У американському штаті Індіана дотепер існує закон, за яким «чоловіку з вусами забороняється цілувати людську істоту». У штаті Коннектікут у неділю заборонено цілувати дружину. А в містечку Седар Рапіді, штат Айова, шериф може забрати в дільницю будь-кого, хто поцілує незнайому людину.

24. За підрахунками журналу Sсіеntіfiс Аmегісаn, найбільше поцілунків трапляється в День Святого Валентина, при цьому 65 % людей, які цілуються, нахиляють голову управо. Звичка нахиляти голову в певний бік формується ще під час внутріутробного розвитку.

25. У племенах, що живуть первісним ладом, вважається, що під час поцілунку передається сила або частина душі.

26. У давнину в Англії існував такий звичай: під час ярмарків жінки брали яблуко, встромляли в нього гвоздику (така собі спеція) і пропонували яблуко тому, з ким хотіли поцілуватися. Чоловік повинен був вийняти гвоздичку, розжувати її, а потім поцілувати жінку. Він не мав права відмовитися.

27. Звичай скріпляти поцілунком клятву подружньої вірності походить з Росії.

28. Актриса Джуліана Мур якось сказала, що на зйомках цілувати актрис приємніше, ніж акторів. «Коли вам потрібно поцілувати чоловіка, ви готуєтеся до того, що ця людина може пахнути не дуже приємно. А жінки завжди приємно пахнуть, і вони такі м`які!».

29. Актриса Анджеліна Джолі – знаменитість, яку за статистикою мріють поцілувати багато американців. Серед чоловіків це Бред Піп.

30. Справжній пристрасний поцілунок викликає в мозку ті ж хімічні реакції, що й стрибки з парашутом і стрілянина з пістолета. Займайтеся коханням, а не війною.

З1. Поцілунок достатньої тривалості набагато краще, ніж жуйка, нормалізує кислотність у порожнині рота. Цілуючись кожного разу після їжі, ви значно знижуєте ризик виникнення карієсу.

З2. У 1999 році Карміт Субера і Дрор Орпаз поставили світовий рекорд за тривалістю поцілунку. Під захоплені крики натовпу на площі Тель-Авіва вони цілувалися 30 годин 45 хвилин. У 2000 році цей рекорд побили Луїза Альмодовар і Річ Ланглі. Зверніть увагу на цей час 30 годин 59 хвилин і 27 секунд. Нещасні явно йшли на результат З1 годину, але впали без сил.

ЗЗ. Щонайдовший екранний поцілунок не йде ні в яке порівняння з поцілунком реальним. Екс-чоловіка Рональда Рейгана, Джейн Уеймен, З хвилини і 5 секунд цілувала Ріджіса Тумі у фільмі 1941 року «Тепер ти в армії».

З4. Опитування показали, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять.

З5. Цукерочки «Негshеу`s Kisses» назвали так тому, що машина, – яка їх ліпить, виглядає так, ніби цілує конвеєрну стрічку.
http://ptaxa.com.ua/ukr/torba/318/

*
Нагору