Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Цілуйтеся на здоров’я!

Трохи про історію поцілунку

Про поцілунки писав іще давньогрецький філософ Платон. За його теорією, раніше людина своєю формою була схожа на кулю. В неї було чотири руки, чотири ноги і дві голови – чоловіча й жіноча. Ця людина зуміла розгнівати Зевса своєю зарозумілістю, й він поділив її на дві половинки – чоловічу та жіночу. І лише поцілунок може знову з’єднати двох у єдине ціле.

Чому люди стали цілуватися, досі залишається загадкою. Проте початок поцілунків було покладено ще в 3000 році до н.е. Тоді люди поклонялися богам, посилаючи їм поцілунки.

У Стародавньому Римі на знак вітання цілували не лише друзів і членів сім’ї, але й торговців і просто перехожих. А ось у Єгипті про поцілунки не знали. Навіть легендарна цариця Клеопатра, відома своїми численними любовними перемогами, жодного разу не цілувалася з чоловіками.

Чому він корисний

Психологи рекомендують цілуватися якомога частіше. Поцілунок заспокоює нервову систему та запобігає стресам. Любителі цілуватися частіше проявляють себе оптимістами, вони впевнені у своїх силах і частіше домагаються професійних успіхів.

Крім того, поцілунок стимулює кровообіг, покращує роботу імунної системи, послаблює больові відчуття, служить своєрідною дихальною гімнастикою, зміцнює емаль зубів, розгладжує шкіру й підвищує її пружність.

А ще під час поцілунку в нашому організмі виробляються ендорфіни – гормони щастя. Ось чому тих, хто цілується, наповнює відчуття радості та захоплення.

Як це робиться

Існує безліч видів поцілунків, і кожен із них має свою особливу техніку.

Французький поцілунок. У Франції його називають «поцілунком душ». Це найромантичніший і найпоширеніший вид поцілунків. Проте саме він викликає багато питань і непорозумінь.

Французький поцілунок – це перш за все контакт язиків, і все, що відбувається між двома закоханими при цьому – добре і правильно. Буває, що обоє партнерів працюють язиками, а буває, що лише один. При цьому можна просто «вивчати територію»: водити язиком по зубах, по внутрішній стороні губ, по верхньому піднебінню. Можна ніжно пестити язики одне одного, можна злегка покусувати кінчик язика партнера. Можна й акуратно посмоктувати язик партнера – загалом, варіацій безліч. Сміливо експериментуйте й пам’ятайте, що головне – це задоволення обох партнерів. Якщо комусь із вас якісь дії неприємні, варто відразу ж їх припинити.

«Вакуумний» поцілунок. Він полягає в тому, що один із партнерів всмоктує язик іншого. Коли через якийсь час повітря з ваших ротів вийде, ваші роти зіллються так міцно, що ви відчуєте біль на межі з насолодою.

Больовий поцілунок. Це легкі пощипування й покусування одне одного.

Поцілунок-сон. Цілуй свого партнера в губи, поки він іще спить. Нехай він прокинеться від твоїх поцілунків, при цьому продовжуй його цілувати.

Прощальний поцілунок. Поцілунок партнера внутрішньою мокрою частиною губ. При цьому відкрий рот і торкнися язиком до щоки.

Розчерк пера. Губи роблять малюнки на шкірі партнера, при цьому можна використовувати і язик.

Трасуючий поцілунок. Ковзай по шкірі партнера відкритим чи закритим ротом.

Смачний поцілунок. Спробуйте цілуватися зі шматочками фруктів, медом або морозивом у роті.

Контрастний поцілунок. Легко доторкнися до партнера одними губами, довго цілуй, ледве торкаючись, і несподівано перейди до палкого французького поцілунку.

«Препоцілунок». Перед поцілунком легенько пройдися язиком по губах партнера. Дуже чуттєво!

Є гарна легенда про те, що стародавні люди, які придумали поцілунок, вірили, начебто дихання містить душу. Тому з’єднання подихів закоханих під час поцілунку – своєрідне «весілля душ».

Ольга Ордіна

*
Нагору