Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Куди приводять мрії?

Люди завжди про щось фантазують, інколи ці фантазії бувають еротичними. Компанія Harlequin Enterprises поставила собі за мету дізнатися, скільки людей на землі віддається таким фантазіям.

І з’ясувалося, що приблизно три чверті жителів планети роблять це періодично (до третини, яка залишилася, певне, належать немовлята та старі люди, котрі вже вижили з розуму). Але найцікавіше, що лише половина фантазерів пробують втілити свої мрії в життя, повідомляє Reuters.

Найбільше «потерпають» від еротичних фантазій аргентинці й чилійці — 95% опитаних визнали за собою такий грішок. На протилежному полюсі — японці, тільки 50% котрих зізнавалися в тому, що мають потаємні мрії.

45% опитаних в усьому світі намагалися реалізувати свої еротичні мрії, і більшість їх залишилася задоволена результатом. Цікаво, що лише третина опитаних припускала «участь» у мріях свого реального партнера (лідери в цьому плані датчанки — 58%). Зате аргентинці мало думають про свого друга чи подругу — для них є місце тільки у фантазіях 15% опитаних.

28% греків бачать у мріях секс із колегою по роботі. Серед французів службовими романами цікавляться лише 4%. Кожна четверта людина у світі мріяла опинитися в ліжку з актором або акторкою. Серед секс-символів також можна назвати музикантів, моделей та атлетів. Загалом в опитуванні брали участь 5484 респонденти —одружені, холостяки й незаміжні.

 

 

*
Нагору