Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Міняйте прикраси з камінням, як трусики

Чи знали ви, що прикраси з каміння потрібно так само змінювати щодня, як і трусики? І я не знала, але ми живемо у всесвіті, де крім наших законів є ще закони самого всесвіту, один з них – це закон гармонії. Оскільки каміння має свою енергетику, яка здатна підсилюватися у відповідний день тижня, то найоптимальніше для кожної людини підібрати сім прикрас із різним камінням – на кожен день.

Понеділок: потрібно носити білі камені – перли. Це день Місяця. Він пасивний, можна сказати пустий. В цей день ніколи не рекомендують починати нових справ. Недарма кажуть, що понеділок важкий день.

Вівторок: день Марса. Агресивний, яскравий. Потрібно носити прикраси з червоним камінням – це рубіни, гранати, яшма. В цей день можна починати будь-які справи і воно обов’язково будуть успішними.

Середа: тут владарює Меркурій. В цей день треба носити намиста з різнокольорових каменів. Це день торгівлі і всі підписані вами угоди будуть прибутковими та вдалими.

Четвер: день для фіолетового каміння – аметистів, чароїтів. Це каміння найкраще підходить до енергетики Юпітера.

П’ятниця: День кохання, коли активізується планета Венера. Носіть лише зелені камені – малахіт, нефрит.

Субота: Сатурн закликає носити чорне каміння – маріони, чорні перли.

Неділя: День Сонця, тож потрібно відповідати його стилю – одягайте прикраси з яскраво-червоних та жовтих каменів. Наприклад, бурштину, жовтого топазу.

 

 

*
Нагору