Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Міф про сексуальну несумісність

В народі говорять, що мовляв оженились, а потім виявилось, що вони “несумісні”. Потрібно перед шлюбом виявити чи підходить Вам партнер у ліжку. Чи правда це? Чи дійсно сексуальна несумісність, може призвести до розколу у стосунках чоловіка та жінки?

Почнемо з того, що “гіперсексуальних” людей у світі не так вже і багато, відповідно ймовірність того, що однин з таких людей виявиться Ваш партнер чи партнерка, є дуже малоймовірно. Крім того, потрібно розрізняти, причину та наслідки, як говорив один з героїв фільму “Матриця”. Кохання – це не що інше, як причина, а секс – це вже наслідок, спільних почуттів двох людей. Спочатку ви зустрічаєте свою другу половинку, а вже потім намагаєтесь зробити їй приємно, відчути її тіло в своїх обіймах. Основна мета кохання, дарити щастя своїх половинці. І невже тоді двоє закоханих не зможуть створити гармонію в ліжку?

Але буває і навпаки. Люди знайомляться, займаються сексом, а потім закохуються знаходячись під враженнями від відчуттів у ліжку. Але майже всі такі шлюби розпадаються. Ну посудіть самі. Невже все життя закохані проводять у ліжку?

Хоча з другої сторони, інтимна гармонія, є не чим інакшим як енергією для кохання та вироблення в людини, так званого “гормону щастя”.

За проблемою зради, або сексом з іншим партнером криється “підводний камінь” міфу про сексуальну несумісність. Уявіть собі таку ситуацію, людина ніколи не куштувала банани, і тут їй кажуть, що банан смачніший за яблуко. Як ця людина зреагує? Та ніяк, вона ніколи не куштувала банан, отже вона немає з чим порівнювати. Така сама ситуація і в сексі. Якщо у Ви мали статеві відносини до вашого справжнього кохання, то це відкладає відбиток вже на Вас. Ви будите вже порівнювати і аналізувати, хто був кращим.

Людина, істота набагато складніша ніж ми думаємо. Сексуальна гармонія – це лише один пласт подружніх відносин. В людини ще є захоплення, смаки, думки. Невже на їхньому поприщі не виникає конфліктів у сім’ї? Виникають, але ми заради своєї другої половинки шукаємо компроміси і виходи з таких становищ. Так чому ж неможна знайти вихід із так званої “сексуальної несумісності”? Гадаю, що можна. Тому такі пласти як повага, розуміння, симпатії та врешті кохання, є більш важливими у сімейному будівництві щастя.

http://heart.blog.net.ua/2008/02/24/mif-pro-seksualnu-nesumisnist/#more-70

 

*
Нагору