Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Типи шлюбів

 КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ

Такий шлюб укладається в загсі. Цей різновид шлюбу є основою стабільності існування суспільства загалом. Більше, ніж інші шлюби, охороняє права дітей, права й обов’язки подружжя, передбачає певний ступінь обмеження волі подружжя.

РОДИНА НА ЧАС

Значення такого шлюбу закладене вже в назві. Почасти його можна назвати пробним, Люди одружуються на час, наприклад на два-три роки. Після закінчення цього строку подружжя вирішує, продовжувати шлюб чи ні.

ПЕРЕРИВЧАСТИЙ ШЛЮБ

За домовленістю одружені живуть окремо протягом будь-якого строку. Причини роздільного проживання різноманітні: робота над докторською, тимчасова робота в іншому місті, просто втомилися одне від одного й т. д.

РОДИНА, ЩО ІНОДІ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ

Причиною такого шлюбу може бути, наприклад, відсутність власного житла й конфлікти з батьками чоловіка (жінки). У цьому випадку кожен із подружжя живе у своїх батьків. Так у чому ж суть шлюбу? Чоловік і дружина офіційно зареєстровані, а живуть окремо, однак, щоправда, зустрічаються регулярно. У випадку якщо в родині є діти, вони зазвичай перебувають із матір’ю.

ВІДКРИТА РОДИНА

Сьогодні такий вид .шлюбу стає популярним і в зв’язку із цим зустрічається часто. У відкритій родині люди не обмежують волю одне одного, тому зв’язки на стороні й груповий секс тут нікого не шокують.

ПОЛІГАМІЯ

У країнах Близького Сходу, в Індії, Західній Африці, Непалі полігамія офіційно дозволена. Це різновид традиційного шлюбу (там, де це дозволено), коли чоловік має кілька дружин або дружина — кілька чоловіків. Зазвичай такі шлюби ґрунтуються на традиціях, які, у свою чергу, є наслідком або нерівної кількості чоловіків і жінок, або економічної ситуації.

ШВЕДСЬКА РОДИНА

Де сполучення слів в усіх на слуху. І все-таки — що це? Шведська родина — це родина, де кілька пар живуть разом, господарюють, спільно виховують дітей, зв’язані дружбою й сексом.

НЕЗАРЕЄСТРОВАНИЙ (ГРОМАДЯНСЬКИЙ) ШЛЮБ

Почнемо з історії. Громадянський шлюб набув особливого поширення в 20-ті роки XX сторіччя. Бажаючі просто розписувалися у відповідній книзі у відділі реєстрації шлюбів і смертей. Запис не спричиняв відповідальності ні з одного, ні з іншого боку й міг бути анульований у будь-який момент. Зараз під громадянським шлюбом мається на увазі проживання подружжя без реєстрації шлюбу в загсі.

КОРПОРАТИВНИЙ ШЛЮБ

Об’єднання в одному шлюбі спадкоємців двох великих капіталів, бажання батьків прийняти в родину представника свого кола. Головне тут — розрахунок, але й любов не виключається.

*
Нагору