Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЯК СТАТИ БАЖАНОЮ?

Американський сексопатолог Джон Белічі встановив 10 правил, які допоможуть досягти успіху на шляху кохання.

ПРАВИЛО 1. СХОВАЙТЕ МАТЕРИНСЬКІ ІНСТИНКТИ

Одна справа – із розумінням ставитися до чоловічих проблем, і зовсім інша – вирішувати їх замість нього. Чоловіки, як правило, не пропускають можливості ухилитися від своїх обов’язків, і жінки, щоб догодити коханому, беруть їх на себе. А це – непосильна ноша. Не відбирайте в нього можливість утвердити себе! Він звикне до вашої самовідданості, прийме її як належне і стане вважати вас другою мамою. А до мами неможливо відчувати сексуальний потяг. Тому для свого чоловіка ви повинні бути не турботливою матір’ю, а коханою жінкою.

ПРАВИЛО 2. СПІЛКУЙТЕСЯ БЕЗ СЛІВ

Ви можете проговорити півночі, розкривши усі грані своєї таємничої душі, але тільки із подругою!

З чоловіком краще спілкуватися очима, руками, посмішкою. Мовчання – гарна форма інтимності. Усе, що жінці потрібно знати про чоловіка, – це те, що він її кохає. Усе, що чоловікові потрібне знати про жінку, – це те, що вона на нього не сердиться. Звичайно, мається на увазі не інтелектуальна бесіда або обмін думками.

ПРАВИЛО 3. СТВОРІТЬ ЕРОТИЧНИЙ ТВІР

Сексуальна привабливість і краса – показник внутрішнього стану. Гарно виглядає той, хто добре себе .почуває. Чоловік шукає таку жінку, тому що саме з нею його еротичний шарм розкривається найповніше. Навряд чи когось спокусить ваш поганий настрій. Створіть еротичний твір із самої себе: жінка бажана, коли від неї ллється безтурботність, кокетливість, легкість, поєднані з життєвою силою.

ПРАВИЛО 4. ПОБУДУЙТЕ ХРАМ КОХАННЯ

Для сексу потрібні такі умови, де усе було б спрямоване на збудження почуттів. У античності для цієї мети будувалися храми кохання. Ваше завдання – створити подібний храм у своїй спальні, адже спальня – це найінтимніша зона в квартирі, де ви можете розкритися повністю.

ПРАВИЛО 5. НЕ БІЙТЕСЯ І НЕ СОРОМТЕСЯ

Вас ніхто не закликає ставати куртизанкою. Але варто задуматися: чому чоловікам легко і приємно саме з ними? Чи не тому, що вони роблять стосунки легкими, веселими і вільними?

Так розкріпачтеся ж у спальні, втіліть у реальність свої найсміливіші фантазії. Не бійтеся того, що про вас подумають інші, і не мучте себе запитаннями на тему: «Пристойно чи непристойно? »

ПРАВИЛО 6. СТВОРІТЬ НАСТРІЙ

У вас немає бажання, ви чекаєте, коли воно з’явиться, тим самим змушуючи чекати і чоловіка. А це ризиковано, бо він шукає в собі причину вашого небажання. Тому краще постаратися створити сексуальний настрій, навіть зіграти – нічого страшного в цьому немає. Як правило, чоловік ні про ще не здогадується, а розіграна пристрасть дуже часте розпалює справжню.

ПРАВИЛО 7. ПРОДЕМОНСТРУЙТЕ ЕРОТИЧНИЙ МАГНЕТИЗМ

Мається на увазі не сексуальність, а якась невловима еротична магія. Адже тільки опускати вії і хтиво прикривати ротик може навчитися будь-яка жінка. Ніяких думок і планів – чиста еротика, яка заворожує чоловіків. Еротичний магнетизм може зобразити кожна жінка, а для багатьох чоловіків цього досить, щоб бути зачарованими.

«Що мені потрібно робити, щоб стати гарним коханцем? » – запитав я, і тоді вона відповіла загадкою: «Ти повинен додуматися до цього сам». У сексі вона була кращою вчителькою, яку я коли-небудь знав. По-перше, була чесною, по-друге, не повчала мене. Результат виявився фантастичним для нас обох: чим більше я старався для неї, тим краще ставало обом».

ПРАВИЛО 8. ПОСТІЛЬ – НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДРУЖБИ

У чоловічій свідомості кохана жінка існує в двох іпостасях: з одного боку – подруга, з іншого боку – коханка. Подруга для нього – відкрита книга, у якій він усе знає і розуміє, а коханка – загадка, завжди нова і непередбачувана. Розмежуйте в собі ці два образи, зберігайте свої маленькі жіночі секрети. У ліжку чоловік повинен бачити у вас не друга, а бажану жінку.

ПРАВИЛО 9. НЕ ПОВЧАЙТЕ

На запитання, яким повинен бути гарний коханець і що потрібно робити, щоб стати ним, чоловіки не знають відповіді. Але це не означає, що жінки повинні навчати їх мистецтву кохати. На доказ Дж. Белічі наводить приклад із свого життя. «Якось я із ввічливості запитав тодішню свою подругу, чи гарний я в ліжку. «Я боялася цього запитання, – відповіла вона. – Ти впевнений, що хочеш знати правду?» «Звичайно», – прошепотів я. Вона віддала належне моїй спортивній витривалості. В іншому ж, за шкалою оцінок від 1 до 10, я перебував ближче до 1.

ПРАВИЛО 10. ДОВІРЯЙТЕ СОБІ

Залишайтеся вірною собі; не намагайтеся стати іншою навіть для того, щоб завоювати чоловіка. Вони тільки роблять вигляд, що знають усе на світі, а насправді теж сумніваються в собі, і дуже хочуть, щоб їх узяли за руку і спокусили.


*
Нагору