Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Як визначити розмір грудей візуально

Дуже часто в якості подарунка для своєї коханої жінки чоловік вибирає бюстгальтер. Дизайн, форма, якість, матеріал виготовлення — все це грає важливу роль при виборі такого важливого жіночого аксесуару, але в першу чергу, бюстгальтер повинен ідеально підійти своїй новій власниці за розміром. Запитати у жінки про розмір її грудей наважиться далеко не кожен, тому найчастіше чоловікам доводиться визначати його візуально.

Інструкція

* * *

Визначити розмір грудей візуально не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Для цього вам всього лише потрібно порівняти форму грудей своєї коханої жінки з формою деяких спортивних снарядів.

* * *

Якщо груди вашої улюбленої жінки сильно нагадує вам м’ячики для гри в пінг-понг, значить, розмір її — зворушливий нульовий. Подаруйте своїй коханій бюстгальтер із закритими поролоновими чашками, здатний візуально збільшити її груди.

* * *

Якщо циця жінки вільно уміщається в вашу долоню, а за формою нагадує більярдну кулю, значить, у коханої вашої перший розмір. Візуально збільшити її також здатний бюстгальтер, який має чашечки з поролоновими вставками.

* * *

Форму м’ячів для крокету має бюст повноцінного другого розміру.
При виборі бюстгальтера для володарки другого розміру грудей придивіться до моделей з щільними чашечками без поролонових вставок.

* * *

Близьким до ідеалу вважаються груди третього розміру. За розміром і формою вони сильно нагадують такий спортивний снаряд, як м’яч для гандболу. Зробити груди третього розміру ще більш апетитними і привабливішими здатний бюстгальтер Push-up.

* * *

Якщо груди вашої жінки асоціюються у вас з двома волейбольними м’ячами, вона, безсумнівно, є щасливою володаркою четвертого розміру. Бюстгальтер для таких великих “спортивних снарядів” повинен бути оснащений еластичними вставками, надійно фіксують груди.

* * *

Груди п’ятого розміру візуально нагадує футбольні м’ячі. Майте на увазі, що для такого шикарного бюсту слід підібрати дуже надійний “каркас”, в чашечки якого вшиті жорсткі пружні дужки.

* * *

Якщо груди вашої улюбленої схожа на два баскетбольних м’ячі, її розмір — шостий. Бюстгальтер для такого “багатства” повинен бути оснащений не тільки жорстким каркасом, а й міцними широкими бретельками.

Як визначити розмір грудей?

Давно відомо, що груди жінки є однією з найулюбленіших чоловіками частиною жіночого тіла. А нещодавно проведені вченими дослідження встановили, що груди жінки також можуть багато чого сказати про темперамент і характер її власниці. Відповідно до зібраної дослідниками цього питання статистикою, 76% усіх жінок не влаштовує розмір їх грудей, при цьому з них лише 48% незадоволені її формою. Більше 60% опитаних жінок вважають свої груди недостатньо великими і з них близько 30% готові зробити операцію зі збільшення грудей. Крім того, учені також відзначили такий факт, що розмір грудей сильно впливає на рівень інтелекту самої жінки. Тому, збільшуючи груди, жінка втрачає гостроту розуму.

За результатами опитування також з’ясувалося, що найкрасивіші груди має Джессіка Сімпсон. Анджеліна Джолі і Сельма Хайєк поступилися їй своєю першісті. Важливим є те, що володарку найрозкішніших грудей Памелу Андерсон респонденти навіть не згадали.

Розмір грудей можна визначити, керуючись наступною таблицею:

Спочатку слід провести два виміри:

Об’єм грудей. Сантиметровою стрічкою вимірюємо коло по найбільш виступаючим точкам молочних залоз, строго горизонтально.

Обсяг під грудьми (обхват спини). Проводимо вимір відразу під лінією грудей, щільно притискаючи стрічку.

Бажано, щоб хтось допоміг знімати Вам мірки. Краще, коли руки при цьому опущені і грудна клітина розслаблена. Володаркам великий або обвислій грудей вимірювання треба проводити в ліфчику.

Розмір бюстгальтера позначається двома параметрами — буквами і цифрами. Буква — це розмір чашки, цифра — це об’єм під грудьми в сантиметрах.

Спочатку вимірюється розмір під грудьми:

Від 67 до 72 см — 70

від 73 до 77 см — 75

від 78 до 82 см — 80

від 83 до 87 см — 85

від 88 до 92 см — 90

від 93 до 97 см — 95

від 98 до 102 см — 100

Далі необхідно виміряти обсяг по самим виступаючим точкам грудей і вирахувати різницю між двома об’ємами. Цифра позначає повноту чашки і сам розмір грудей:

10 — 11 см — АА (0)

12 — 13 см — А (1)

14 — 15 см — В (2)

16 — 17 см — С (3)

18 — 19 см — D (4)

20 — 21 см — DD (5)


*
Нагору