Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

12 приголомшливих ідей для сексуальної прелюдії

Більшість із нас сприймає прелюдію як пестощі власне геніталій або оральний секс. Це не так», – пише у своїй книжці «Все о сексе. 1000 секретов наслаждения» Трейсі Кокс – відомий австралійський експерт у сфері сексу.

Прелюдія починається...

Прелюдію можна розпочати о 6-й ранку, відновити, коли ви обоє на роботі, продовжити під час вечері і лише потім, коли ви почнете торкатися одне одного, перейти до головної сцени.

Ви може скептично запитати: «Та хіба таке можливе? Хіба цим хтось займається?» І справді, більшість людей цим не займається.

Але все-таки такі люди є. Знайти пару, яка постійно працює над своїми інтимними стосунками, не так уже й складно. От пара, вік якої «за 60». Вони виходять попрацювати в сад, тримаючись за руки. А от ще пара: у їхніх очах постійно блискає диявольське збудження. Або пара, яку завжди запрошують на вечірки, оскільки атмосфера навколо них наче наелектризована любовною енергією.

«Я розкажу, як вони цього досягли», – пише Трейсі Кокс і дає безліч порад на цю тему. Деякі з її рекомендацій більшість із нас добре знає. Але чи застосовує на практиці? Наприклад, пораду читати більше хороших книг від сексологів важко назвати оригінальною. Але спробуй назви останню прочитану тобою книжку! Задумалася? Отож…

Найбільш яскраві та незвичайні поради Трейсі Кокс ми даємо в цій статті в короткому переказі:

Для впевнених у собі жінок. Використовуй свої вагінальні виділення як парфуми. Так-так, це не жарт! Змаж цими виділеннями груди, шию, губи. Твій партнер може й не здогадатися, у чому тут справа, але відірвати від тебе погляд і руки не зможе!

Сфотографуй щастя на згадку. Купіть «Полароїд» і знімайте одне одного оголеними в різних позах. Якщо не боїтеся, що знімки потраплять на очі стороннім – сховайте їх. Боїтеся розголосу? Знищте. Немає значення, що буде з фото, важлива «фотосесія».

Станьте сексуальними рабами хоч би на один день на рік. Точніше, на два. Ти, наприклад, навесні, а він – восени. Правила прості: виконувати всі сексуальні примхи партнера. Усі інші справи відміняються. Еротичний сніданок у ліжко? Так. «Прогулянка» по кімнаті рачки? Прикольно… Весь день у краватці на голе тіло? Без питань! Залучи фантазію, зніми обмеження!

Пишіть одне одному сексуальні записочки. Залишайте їх у холодильнику, ховайте у посвідченні водія на заздрість працівнику ДАІ;-), косметичці, портмоне. Що більше таких привітів, то сильніша впевненість у власній сексуальній привабливості.

Дражніть одне одного. Ви запросили в гості друзів? Прекрасно! Поки гості у вітальні, обійми коханого, коли він зайнятий нарізкою хліба. Злегка стисни його пеніс у руках через штани. Смачно поцілуй. І відпусти. І наче нічого не сталося повертайся до гостей і їхніх світських розмов.

Забудь трусики вдома. Цей прийом доступний найскромнішим жінкам. Усе, що потрібно, – одягтися до вечірнього виходу і забути одягти трусики. Можеш сказати про це партнеру, щойно вийдете з будинку. І навряд чи він зможе думати про щось інше… Або схрести ноги як Шерон Стоун…

Будь непередбаченою. «Напади» на нього, коли він миє машину, приймає душ, читає книжку. Доведи до несамовитості й ретируйся: мовляв, увечері продовжимо…

Поголися начисто. Один вигляд абсолютно оголених геніталій незабутній… Або виголи на день Святого Валентина сердечко на лобку…

Спробуйте тантричний секс. Загалом це заняття на любителя: можна присвятити цьому заняттю кілька годин, але так і не відчути оргазму. Декому подобається… Але чом би і не спробувати?

Розбуди його оральним сексом. Прекрасний ранковий настрій чоловікові гарантований!

Купіть атласну постільну білизну. Дотик прохолодного атласу до шкіри дарує незбагненну насолоду!

Користуйтеся дуо-кульками не лише в ліжку. Ти можеш вкласти їх у піхву перед обідом у ресторані. Скажи про це партнеру і, якщо скатертина доволі довга, він може весь обід смикати за ниточку, збуджуючи тебе та збуджуючись сам.

Теорії достатньо? А тепер – до практики!

Як ти вважаєш, чи повинні сексуальні фантазії чимось стримуватися? Чи обмежень усе-таки немає?

Лариса Ковальцова

*
Нагору