Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

БЕЗПОМИЛКОВИЙ СЕКС

Люблячі один одного чоловік і жінка часто допускають прикрі помилки, які йдуть на шкоду взаєминам. Але особливо небезпечні промахи, які роблять пари в сексуальному житті. Яких же помилок потрібно уникати в першу чергу і як це зробити?

ПОМИЛКА №1.
ОСТРАХ СПРОБУВАТИ ЩОСЬ НОВЕ

У більшості пар сексуальне життя згодом стає усе нудніше, а почуття притупляються. І якщо пустити цю ситуацію на самоплив, то можна довести відносини до розриву. У той же час, багато жінок (втім, і деякі чоловіки теж) бояться спробувати щось нове в сексі або соромляться запропонувати своєму партнеру якусь нестандартну любовну гру або позицію. Їм здається, що партнер сприйме їхню ідею «у багнети», і в результаті й чоловік, і жінка можуть мовчати, не вирішуючись запропонувати один одному обновити своє сексуальне життя.

У жодному разі не варто робити цю помилку, адже одноманітність у сексі — пряма дорога до погіршення відносин. Якщо ви соромитеся запропонувати своєму партнерові щось нове, подумайте: чого саме ви боїтеся? Того, що він порахує вас занадто розпусною? Це малоймовірно — чоловіки, як правило, люблять розмаїтість у сексі й привітають сміливі ідеї. Крім того, якщо ви вже довгий час разом, те навряд чи одна-єдина пропозиція зможе кардинально вплинути на відношення партнера до вас.

ПОМИЛКА №2.
ШТУЧНА РОЗМАЇТІСТЬ

Деякі пари вважають, що сексуальна розмаїтість їм можуть забезпечити еротичні іграшки або перегляд відвертого відео. Однак ця омана — покладатися тільки на зовнішні, штучні кошти. Саме цінне в сексуальних відносинах пари — це ті емоції й відчуття, які викликають партнери друг у друга. Тому еротичне відео й іграшки можуть бути тільки доповненням до еротичних взаємин, а не щоденною практикою. Основну увагу все-таки варто приділити сексуальному спілкуванню з партнером. Разом пробуйте різні позиції й техніку, вивчайте сексуальні традиції інших народів і придумуйте рольові ігри для вас двох. Це не тільки додасть гостроту вашим сексуальним відносинам, але й зблизить вас.

ПОМИЛКА № 3.
НАДМІРНА ДОВІРА СЕКСУАЛЬНІЙ ДОПОМОЗІ

Цілком природно в пошуку нових сексуальних позицій і технік звернутися по допомогу до книг. Однак не варто досконально наслідувати всім наведеним там порадам. Підбирайте тільки те, що підходить саме вашій парі й здається привабливим і вам, і вашому партнеру. Інакше не уникнути недомовок і сварок — а це навряд чи допоможе вам зміцнити відносини й поліпшити сексуальне життя.

ПОМИЛКА №4.
ЗРАДА ЯК СПОСІБ ОСВІЖИТИ ВІДНОСИНИ

Існує думка, що ніщо так не допомагає обновити сексуальне життя, як зрада. Прихильники цієї точки зору стверджують, що після того як жінка спробує секс із іншим чоловіком, вона зрозуміє, наскільки дорогий для неї її чоловік/постійний партнер. Можливо, в 5% випадків так і відбудеться. Однак для більшості жінок такий «маневр» стане скоріше смертельним вироком для відносин — може бути, і не відразу, а через деякий час. Тому краще не ризикуйте — якщо ви хочете освіжити своє сексуальне життя, то робіть це все-таки зі своїм улюбленим.

*
Нагору