Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

6 ознак холодного чоловічого серця

Поведінка твого коханого останнім часом змінилася, і зовсім не на краще? А ти так мріяла про близьке весілля! Що робити? Спробувати врятувати ситуацію, чекати, поки тебе кинуть, або кинути його самою, не чекаючи ганьби? Все залежить від того, наскільки далеко все зайшло.

Ознаки того, що він готовий "зіскочити з гачка":

Ознака 1. Твій телефон мовчить

Ще недавно твій хлопець дзвонив тобі сто один раз на день, а зараз дзвінки помітно рідшають. Він виправдовується тим, що зайнятий на роботі або на батьківській дачі.

Що за цим криється: Первинний викид ендорфінів та інших гормонів вичерпався, а зараз він боїться побуту, рутини і того, що відносини зайдуть надто далеко. Але і кинути тебе він ще не готовий. Тому час від часу він дзвонить, щоб переконатися, що ти ще чекаєш біля телефону.

Що робити: Стань менш доступною і дуже зайнятою. Як тільки він зрозуміє, що ти зовсім не збираєшся робити замах на його особистий час, він відчує себе з тобою вільніше. Є велика вірогідність, що твоя незалежність підстібне його до нового рівня відносин.

Неправильна тактика: Постійно дзвонити йому і питати, куди він пропав. Наслідками цього звичайно бувають зміна його телефонного номера або блокування твого.

Ознака 2. Твої простирадла в ідеальному порядку

Він все рідше займається з тобою сексом. Зрозуміло, з часом частота занять сексом знижується у більшості пар, що живуть разом досить тривалий час. Але якщо заняття сексом звелися практично до нуля, вірогідність, що у нього роман на стороні, висока, як ніколи.

Що за цим криється: Можливо, причиною такого занепаду є проблеми із здоров’ям, неприємності на роботі або серйозні побутові проблеми. Але може бути і гірше — він втомився від одноманітного сексу з тобою.

Що робити: Почекати якийсь час, щоб виключити тимчасові проблеми, що не мають з тобою нічого спільного. Потім приготувати йому сюрприз: нову сексуальну гру, еротичний масаж або несподівану сексуальну позицію. Якщо нічого не допомагає, краще не тягнути час і "залишитися просто друзями".

Неправильна тактика: Уперши руки в боки, запитати, в чому ж справа. Чоловіки — нервові створіння, і коли справа стосується сексу, подібні питання надовго вибивають їх з колії. Цілком можливо, що після такого питання він втече назавжди.

Ознака 3. Він з небажанням будує плани на майбутнє

Або в його планах немає місця для тебе. Причому зовсім необов’язково, що це плани на спільне життя. З таким же небажанням він може будувати плани на найближчу неділю — і тоді борони тебе Бог купити два квитки в театр без його відома.

Що за цим криється: Для нього спланувати наперед будь-яку подію — означає приректи себе на відповідальність і визнати, що між вами дійсно існують певні відносини. А він цього боїться.

Що робити: Знову ж таки, краще стати на деякий час недоступною. Сплануйте разом із ним декілька заходів, але в яких для нього не буде місця. Якщо хлопець дійсно дорожить тобою, він зрозуміє натяк.

Неправильна тактика: Прохати, встановлювати тверді правила або відмовлятися від заходів, страждаючи наодинці. І краще на якийсь час відмовитися від планів на довге спільне життя. Адже тільки з твоїх вуст почується фатальна фраза: "Милий, як ти думаєш, скільки у нас буде дітей?", як милого вже і слід простиг.

Ознака 4. Він виголошує промову про те, що йому потрібно більше "свободи"

А тобі ясно одне: він проводить з тобою все менше часу.

Що за цим криється: Іноді така "свобода" буває просто синонімом слова "Прощавай!". Але іноді чоловікові, дійсно, потрібно лише більше особистого простору. Такі хлопці, чим рідше бачать, тим більше люблять, і з поступовим розвитком глибших відносин вони самі відмовляються від своєї дорогоцінної свободи.

Що робити: Дати йому цю саму свободу. Відпусти поводок настільки, наскільки можеш дозволити без збитку для себе. Іноді ненав’язливо нагадуй йому про своє існування. Але якщо хлопець більше "капітан дальнього плавання", чим ти можеш стерпіти, відпусти його назовсім.

Неправильна тактика: Не давати йому ніякої свободи. І тоді він незабаром вирушить у "велике вільне плавання", навіть не озираючись на тебе, зарюмсану, а міг би "спливати" лише на трохи.

Ознака 5. Ти починаєш його дратувати

Ти раптом все робиш "не так". Навіть те, що колись йому подобалося. Від минулої поблажливості не залишилося і сліду.

Що за цим криється: Він від тебе просто втомився. Часто хлопець свідомо починає це проявляти, щоб розставання не було таким болючим для дівчини.

Що робити: Якщо ти в собі упевнена, не приймай критику на свій рахунок. Як мовиться, "як з гусака вода". Хоча його поведінка, на жаль, швидше за все, означає швидкий розрив відносин. Ну а тобі самій навіщо потрібні такі стосунки? Пробач і відпусти.

Неправильна тактика: Плакати, вибачатися за свою поведінку і намагатися виправити те, що у принципі виправляти немає необхідності.

Ознака 6. Ти просто це відчуваєш

Шосте відчуття говорить тобі, що між вами щось не так.

Що за цим криється: Можливо, це просто параноя і твоя невпевненість у собі. А можливо, дійсно у ваших відносинах є якась проблема. Не варто зовсім скидати інтуїцію з рахунків.

Що робити: Спробуй поговорити з ним відверто і з’ясувати, що його не влаштовує у ваших відносинах. А потім спробуй виправити виниклі проблеми. Тільки заводь бесіду гранично обережно — чоловіки терпіти не можуть подібних розмов. Тому будь доброзичлива і дай йому зрозуміти, що хоча ти і дуже хочеш бути з ним і зробиш для цього все, але не триматимешся за його штанину, якщо йому з тобою некомфортно. Ну а якщо тобі некомфортно з ним, то варто спочатку розібратися в самій собі і спробувати зрозуміти, чи потрібно тобі бути поряд з цією людиною.

Неправильна тактика: Завдавати "превентивного удару" і кидати хлопця першою без жодних підстав. Якщо потім виявиться, що це все-таки була просто "параноя", відновити колишні відносини буде дуже важко, якщо не неможливо.

 

*
Нагору